Lütfen çok acil yardım gerek

Samet_121_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem arayüzünde 2,4 ghz ile sınırla diye birşey vardı onu kapattım ve internet gitti ve geride gelmiyor, wireless ışığı yanmıyor acil yardım gerek telefonun hücresel verisi ile giriş yapıyorum.

NOT: bant genişliği falanda yazıyordu o sekmede

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
Modem arayüzünde 2,4 ghz ile sınırla diye birşey vardı onu kapattım ve internet gitti ve geride gelmiyor, wireless ışığı yanmıyor acil yardım gerek telefonun hücresel verisi ile giriş yapıyorum.

NOT: bant genişliği falanda yazıyordu o sekmede
kablolu internet varsa bilgisayarda, bilgisayardan arayüze gir yaptigin şeyi geri düzelt

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
Kablosuz internetti
modemi sıfırla, reset tuşunu uzun süre basılı tut. Ama haberin olsun fabrika ayarlarina Döner ve ilk wifi şifresini girmen gerekir ki bu muhtemelen kullanım kitapciginda modemde veya modem kutusunda yazar. Yazmasa onceden o sifreyi bul öyle resetle

Samet_121_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modemi sıfırla, reset tuşunu uzun süre basılı tut. Ama haberin olsun fabrika ayarlarina Döner ve ilk wifi şifresini girmen gerekir ki bu muhtemelen kullanım kitapciginda modemde veya modem kutusunda yazar. Yazmasa onceden o sifreyi bul öyle resetle
Reset düğmesi yok, kapat / aç düğmesi var
--- Gönderi Güncellendi ---
Sadece reset diye bir ışık yeri var

Samet_121_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece
fotograf atabilir misin ön arka sağ sol yukari aşağı olacak şekilde 2-3 foto
--- Gönderi Güncellendi ---

ya da modem marka modeli söyle
Air ties 5650

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
reset tuşu değil de reset yazan küçük bir delik var mı peki?