Yardım Lütfen ankara içi dershane

Bu konuyu okuyanlar

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Benbi salaklık yaptım hiç dershane araştırmadım , şuan 8 . sınıfım lgsye hazırlanmam gerek lütfen ankara içi çok fazla ücreti olmayan ( 9 binin altında ) lütfen bilen varsa .

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Benbi salaklık yaptım hiç dershane araştırmadım , şuan 8 . sınıfım lgsye hazırlanmam gerek lütfen ankara içi çok fazla ücreti olmayan ( 9 binin altında ) lütfen bilen varsa .
Sınav, çözüm ve final dershaneleri kalitelidir evinin yakında varsa araştırabilirsin.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İstanbuldaki büyükşehir belediyesinde ücretsiz kurslar var mesela, Ankara'da da mutlak vardır... Keşke daha önceki senelerde sorsaydın, büyükşehir belediyeleri her dönem ve sene ücretsiz destek ve hazırlık kursları veriyolar. Aç bir telefon belediyeye veya internet sitesinden bak. Öyle para vermeye gerek yoktu. :(

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
8. Sınıfta 9bin üstü dersane mi vardı ben 3300 e gitmiştim 1.5 sene

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aslında dersanaler senin seviyeni ölçüp o derece para isterler :) Yani bilgine güveniyorsan bir seviye belirleme sınavlarına gir ve dereceni yüksek tut, % 50ye kadar indirim bile olur.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Aslında dersanaler senin seviyeni ölçüp o derece para isterler :) Yani bilgine güveniyorsan bir seviye belirleme sınavlarına gir ve dereceni yüksek tut, % 50ye kadar indirim bile olur.
onu ölçmek için para istiyorlar :D

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Benbi salaklık yaptım hiç dershane araştırmadım , şuan 8 . sınıfım lgsye hazırlanmam gerek lütfen ankara içi çok fazla ücreti olmayan ( 9 binin altında ) lütfen bil
sınav şaka gibi 13 bin lira istemiş , final ise 15 bin lira bunlar zaten hemen evimin yakınında ilk bunları sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne yazikki
Kanka şey yapabilirsin az şubesi olan dershaneler ön yargı ile yaklaşma gayet iyi eğitimleri var ikisinide tecrübe ettim