LoL TR Neden çocuk dolu?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Çocuklardan kurtulmak istiyorsanız bir an önce 30 levele kasıp altın kümeye girin.
Veya eğlenmek için özel oyun oluşturup dilediğiniz kişiyi oyuna sokabilirsiniz.
Çok gıcık olduğunuz bir bebe var diyelim.Arkadaş ekleyin sonrada engelleyin.

Bunlar çözüm yolları :) Çocuklarla oynamak istemiyorsanız oynamazsınız.

13 yaşında, 10 yaşından beri lol oynayan flood yapmayan kısaca hiç yazmayan Plat 3 bir çocuk var lol ile ilgili face sayfalarında paylaşılmıştı kısaca her kümede var çocuk.

Birini engellediğiniz zaman oyununuza geliyor sadece yazdıklarını göremiyorsunuz.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Bu tür oyunları epeydir oynuyorum. Kol oyununa hiç girmedim. Girmeyi düşünüyordum. Merak etmeyin ben öyle oyunda klavye arkasında küfür etmem. Beyler Wolfteam derseniz zaten çocuk oyunu oldu. Hayır şunu anlamıyorum küfür edince oyunda size ekstra puan mı veriyor yada hediye mi veriyorlar neden küfür ediyorsunuz.

Oyunda çocuklara izin vermelerinin nedeni çocukların para yatırması aklı başında olan adam oyuna o kadar para yatırır mı

Şahsen şu güne kadar hiçbir oyuna 1 kuruş bile yatırmadım. Yatırmamda çünkü gereksiz yaptıranlar en az 10-15 lira yatırıyordur. O paraya telefonla kılık alırım yada t- shirt alırım. Haa bu benim kendi Görüşüm milletin zevki farklıdır oyunlara para yaptıranlara da saygı duyarım. Eğer çok fazla çocuk ve ergen görmek istiyorsanız sanalikaya girin tüm çocuklar ergenler toplanmış artık çekilmiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kusura bakmayın telefondan yazıyorum bazı imla hataları olmuş. lol kelimesini kol olarak algılamış : D

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu küfür eden veletlerden kurtulmanızın tek çaresi EUW'dir. TR Server'ında gank attığın zaman kill sende kalırsa yüksek ihtimal gank attığın kişi sövüp afk kalır ancak EUW'de adam good job der. EUW'de ki adam küfür etmeden konuşmadan önce bir düşünüyor. Bizimkiler sadece kill odaklı.

1/0/1 > 1/0/0 bunu anlayamıyorlar.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Euw da çocuk yokmu sanıyosun 10 yasında alman bebeleri dolu ama bizimkiler gibi sovmuyolar fark bu çocuk yada yetişkin saygılı terbiyeli oynadıktan sonra benim icin fark etmez

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Euw da çocuk yokmu sanıyosun 10 yasında alman bebeleri dolu ama bizimkiler gibi sovmuyolar fark bu çocuk yada yetişkin saygılı terbiyeli oynadıktan sonra benim icin fark etmez

EUW'de 8 yaşında bir çocuk biliyorum çocuk diamond 1 ve harika oynuyor. Oyunda ağzını bile açmıyor ama. Ben ona kızdığımda tamam düzeltirim diyor küfür edip sövüp banane diyip feedlemiyor. TR'de böyle bir çocuk bulsam yemin ediyorum alıcam hesabını boostlayacağım.

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen öncelikle çocuk gördüğünüz kişilerin ailelerine dikkat eder misiniz ? Sonuçta ilk terbiyesini, ahlakını, anlayışını ailesinden alıyor. Ön yargı ile yaklaşmak hoş değil. Siz nazikçe uyarın, devam ederse de bir tepki vermeyin. O an olmasa dahi ileride mutlaka yanlışını farkedip düzeltecektir. Lütfen çocuk deyip küçük görmeyelim. :flowers:

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lütfen öncelikle çocuk gördüğünüz kişilerin ailelerine dikkat eder misiniz ? Sonuçta ilk terbiyesini, ahlakını, anlayışını ailesinden alıyor. Ön yargı ile yaklaşmak hoş değil. Siz nazikçe uyarın, devam ederse de bir tepki vermeyin. O an olmasa dahi ileride mutlaka yanlışını farkedip düzeltecektir. Lütfen çocuk deyip küçük görmeyelim. :flowers:

Her insan düzelmez arkadaşım. Sen hiç yetişkin ama 2-3 yaş kafası olan insanları görmedin mi?

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Screenshot.49685.1000000.jpg
League of Legends (LOL) oynayanlar bilir yada oynamayanlar oynayanlardan duymuştur.

Oyun başlangıçta iyiydi ve pek fazla çocuk oyuncu yoktu.Fakat özellikel son zamanlarda

çocuk oyuncuların fazla olmasıyla beraber birçok eski büyük oyuncuların bir kısmı bıraktı bir

kısmıda kendi aralarında oyun atıyorlar.Çocukların birden bu oyna rabet göstermesinin

sebebi öncelikle yapılan reklamlar.Nerdeyde hemen hemen tüm reklamalr ilkokulların

çevresinde yapıldı.Bu oyunun bukadar çok tutmasının ve dolmasının diğer bir nedeni ise;

Metin 2'yi bırakan cocukların hemen hemen hepsinin LoL'a başlaması.

Ve çocuk oyuncuların oyunda istenilememesinin sebebi ise oyunda küfürlü ve saygısız

davranmalarının diğer oyuncuların hoşuna gitmemesi.Bu çocuk oyuncuların oyunlarda

feedlemesi,ks atması,afk kalması gibi sorunlardan dolayı diğer oyuncuların mağdur olması.

Bu sorunlarla başa çıkmak için riot report sistemi yapmış.Fakat report sistemi malesef ki TR'de pek çalışmıyor.Çalışmadığı içinde sorunlar artıyor.
uzun zamandır battlefield oynuyorum gel tavsiye ederim türkiye serverleri var çocuk yok :thumbup1:zaten genelde yabancı svde oynuyon

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
player olayında çocuk büyük olayı değilde mantık ve zeka olayı var 35 yaşında bebeler görüyorum ben lol'de olmuyor değil
oyunun tribunal sistemi blizzard gibi çalışsa keşke
bakınız blizzard'a küfür hakaret tarzı konularda lol'deki gibi umursamamazlık yapmıyor siliyor battle.net hesabını
ayrıca oyunun key i 100 tl olduğu için çoluk çocuk zaten giremiyor.

lol para konusu değil ama tribunal konusunu çözse rahatlar ortalık . bi ara ne güzel konuşma cezası vardı artık oda yok .
dota 2 de örneğin report yiyenler %90 ihtimalle banlanıyor yada report subject olup diğer report yiyen kötü oyuncularla oynuyor
yani dota 2 diyorki ya adam olucaksın yada adam olmayanlarla oynıyacaksın

edit : şimdiye kadar online oyunlara çok para harcadığım için paralı olması bana dokunmaz zevkimi alayım yeter
usko ya 7 sene içinde 8-9 bin tl arası - bilimum pwplere 2 bin kadar ve diablo3 e 700 tl
lol için henüz daha 1000 lira sınırına girmedim . ama üyelik 50 lira deseler hatta ve hatta oynadığımız her ranked maç için 20 rp yada daha fazla isteseler yine oynarım

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben o yaşı küçük oyuncular yüzünden Bronz III'e takılıp kaldım biri taktik versin öneride bulunsun lütfen :/