Logitech Wireless Touch Keyboard k400 inceleme

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Salonunda bilgisayar bulunduran veya akıllı TV kullananlar için önemli ürünlerden biri.Yüksek kalitedeki aksesuarlarıyla yakından tanıdığımız Logitech, Logitech Wireless Touch Keyboard k400 adlı yeni klavyesinde kullanıcıları fare kullanma derdinden kurtarıyor. Ürün gün içinde bir fareye fazla ihtiyaç duymayan ve masasının üzerini derli toplu tutmak isteyen kullanıcılara ek olarak, evindeki salonundaki televizyona bir bilgisayar bağlamış olanlar için de kullanım alanı kapsamında. Son dönemlerin en popüler ürünlerinden biri olan akıllı televizyonlar da kullanım alanına giriyor. Bildiğiniz gibi akıllı televizyonların büyük çoğunluğu klavye bağlantısına da destek veriyor ve klavyeyle yazı yazmak kumandayla uğraşmaktan çok daha hızlı ve kolay.
Logitech Wireless Touch Keyboard k400 enerji ihtiyacını iki adet AA pille karşılıyor. Logitech’in son derece küçük boyutlarda olan Unifying alıcısı kullanılarak 2,4 GHz frekansında iletişim sağlanıyor. Kutuya dâhil edilenlerin arasında Unifying alıcının bir USB bellek boyutuna çıkabilmesini sağlayan bir adaptör de var. Böylece dar bölgelere alıcının takılması kolaylaşıyor. Dikkat çekici detaylardan bir diğeri de alıcının isteğe bağlı olarak pil kapağının altındaki özel bir bölgede saklanabilmesi. İletişim 10 metre alan içisinde sorunsuzca gerçekleşebiliyor.
Malzeme kalitesi çok fazla yüksek olmasa da sıradan sayılamaz. Multimedya tuşu diye bir kavram yok ancak ses açma kapama gibi herkesin ihtiyaç duyacağı kısayollar ihmal edilmemiş. Touchpad için sağ taraf seçilmiş durumda. 9 cm ölçüdeki hareket yüzeyi fazlasıyla yeterli. Farenin sol ve sağ tıklama işlevine denk gelen tuşlar rahat kullanılıyor. Öte yandan, klavyenin sol üst köşesine de fare sol tıklaması işlevi gören bir kısayol tuşu yerleştirilmiş durumda. Logitech Wireless Touch Keyboard k400 kısıtlı bir kitleye hitap etse de tercih edilebilecek eniyi seçenekler arasında.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tskler inceleme icin.samsung smart tv vardi kumandadan internete girmek fitik ediyordu,bende klavye almayi dusunuyordum iyi oldu bu inceleme tskler panpa.

orhande

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tskler inceleme icin.samsung smart tv vardi kumandadan internete girmek fitik ediyordu,bende klavye almayi dusunuyordum iyi oldu bu inceleme tskler panpa.

Bende de Samsung Smart Tv var ve klavyeyi aldım, kesinlikle tavsiye ederim...

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önemli değil bendede smart tv var ve bende kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım bu ürünü samsung smart tv de çalıştırmadım. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşkkrler.
Samsung D7000 Modeli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
D8000 dede calısmıyor :( bende ugrasıyorum bayadır

Başka bir sitede okumuştum, smart tv de yazılım güncelemesi yapılması gerektiği yazıyordu, günceleme yaptıktan sonra kendisi otomatik çalışıyormuş diye yazıyordu, bende es 7000 var onun için almayı düşünüyordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
55d7000 için almayı düşünüyorum ama bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yorum alabilir miyim? Herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok İyi Almayı Düşünüyorum :)

bulutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
logitech k400 kablosuz klavye taktım. ve TVden de klavye ayarlarından bu klavyeyi seçtim. Brovser"a yazı yazmak istediğimde, klavye Q klavye olmasına rağmen, tuşlara bastığımda F klavye karakterleri çıkıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim kafayı yiycem. Nasıl düzelteceğim konusunda bir fikri olan var mı? Şimdiden çok teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bu klavyede türkçe karakterler yok bunu nasıl çözüyoruz mesela (ş,ü,ğ,i,ç) gibi
teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sony bravıa kdl46nx720 için aldım k400 kablosuz klavye ama kullanamıyorum ürünü desteklemiyor ne yapabiliirim?

Sentinel War

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceden kullanıyordum ama logitech değildi kullanışlı olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de d7000 serisi tv var. d serisi tv'ler 2011 modeldir. Samsung tv'lerde 2012 modellerin kablosuz klavye ve mouse'u desteklediği söyleniyor. Ben kablosuz klavye bağladım fakat çalışmadı. Arkadaşımda 2012 model es serisi samsung tv var. Piyasadan herhangi bir kablosuz klavye seti aldı ve şu an kullanıyor. Aynısını benim tv'ye bağladım fakat çalışmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung 6340 akıllı tvime aldım fakat mousepadı çalışmıyor lütfen yardım edin çıldırıcaam :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung un kendi klavye mouse seti var smart tv için (300) tl=?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SAMSUNG 46F6470 FHD SMART tv var bende yeni aldım acaba klavye çalışır mı?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben yaklasik bir hafta önce aldim bu klavyeyi, ama pek kullanisli oldugunu söyleyemem. Youtube da calismiyor, tarayici da ise cok yavas komut veriyor. Tabii bu klavyeden degil tv den kaynaklanan bir durum. Yavas oluncada insanin keyfi kaciyor.. kullanmiyorum suan.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 9 aydır samsung smart tv de kulanıyorum genel olarak memnunum ama alıcının tv arkasında kalmasından çekim sıkıntısı olabiliyor ama usb uzatma kablosu ile oturma alanına bakacak şekilde yerleştirdim çok daha iyi oldu gecikme v.s hiç olmuyor tv pc gibi kullanabilirsiniz bence her smart tv de olması gereken bir ürün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung UE40D 6500 serisi tv VAR. LO0GİTECH K400 KLAVYEYİ ARADA BİR laptop bağlantısı .olmadan çalıştırmak istiyorum. klavyemi tv ye nasıl kullanabılırm. tesekurler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg 47LA740 s de denemdim tepkime hızı gerçekten çok yavat. sihirli kumandayı terçıh ederim daha hızlı. :(