LOGITECH M705 Marathon Mouse [Günün Mouse'u]

75TL bütçeniz olsaydı Bu mouse'u almayı düşünürmüydünüz?

• Kullanılan toplam oy
    14

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hizlial.com sitesinde %30 indirimli Logitech M705 Marathon Mouse'u 24 Saat içinde gönderilmek üzere,"Bedava Kargo" seçeneği ile 75TL gibi bir makul bir fiyata alabilirsiniz. Ancak bir stok söz konusu ve bu konu açılırkenki son 43. üründü.

Bu ürünü iş yerimde kullanmaktayım. 1.5 yıl oldu hemen hemen henüz pil değişimi yapmadım.Aslında On/Off tuşu var, ama bende sürekli açık olmasına rağmen yazılımındaki göstergeye göre pil ömrünün daha yarısı doldu.
Baş parmağınızı koyduğunuz kauçuk yapılı yerde gizli bir tuş daha var. Bakıldığında görünmüyor ama baş parmağınızı bastırdığınızda kullanabiliyorsunuz.
Unifying özelliği sayesinde Logitech kablosuz ürünlerini tek USB bağlantı ile kullanabiliyorsunuz.

Bağlıntı linkleri,kısa inceleme ve bilgileri sayfanın aşağısında görebilirsiniz.

marathon-mouse-m705-glamour-images.png

[h=2]Bir grup pille üç yıla kadar dayanabilen kablosuz mouse.[/h]
logitech-marathon-mouse-m705.png

[h=4]Süper güç[/h]Sık sık pil değiştirme sorunundan, masrafından ve pil tüketiminden kurtulun. Üç yıla kadar dayanabilir.

[h=4]Kolayca bağlanın[/h]Logitech® Unifying alıcı; Dizüstü bilgisayarınızda duran ve gerektiğinde aygıt eklemenize imkan tanıyan kablosuz bir alıcıdır. Takın. Unutun. Ekleyin. Logitech Unifying alıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Unifying alıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Unifying yazılımını indirin

[h=4]Kaydırın[/h]Ultra hızlı kaydırma. Bu mouse'u gördükten sonra bir daha normal tekerlekli mouse kullanamayacaksınız.

marathon-mouse-m705-glamour-images.png

[h=2]Kablosuz lazer mouse üç yıllık pil ömrü ve küçük alıcısıyla size aradığınız gücü sunar.[/h]

[h=4]Üç yıl pil ömrü[/h]Üç yıla kadar pil ömrü, pilleri değiştirmenize gerek kalmadığından zamanınızı, paranızı ve gezegeni korumanıza yardımcı olur. Gösterge ışığı pilin ne zaman azaldığını bilmenize yardımcı olur.*
Pil ömrü önemli mi? Bizce de. Daha fazlasını öğrenin.

[h=4]Kolayca bağlanın[/h]Logitech® Unifying alıcı; Dizüstü bilgisayarınızda duran ve gerektiğinde aygıt eklemenize imkan tanıyan kablosuz bir alıcıdır. Takın. Unutun. Ekleyin. Logitech Unifying alıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Unifying alıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Unifying yazılımını indirin

[h=4]Üstün hıza sahip kaydırma[/h]Tek bir kere döndürerek belgelerde ve Web sayfalarında uçar gibi gezinebileceksiniz. Listelerde, slaytlarda ve görüntülerde gezinirken tıklayarak kaydırma size ihtiyacınız olan hassasiyeti sunar.
Ultra hızlı kaydırma ilginizi mi çekti? Daha fazlasını öğrenin.

[h=4]Lazer izleme[/h]Lazer hassasiyeti ise hemen her tür yüzeyde akıcı bir izleme keyfi yaşamanızı sağlar.**
İmleci kontrol etme özelliğini mi merak ettiniz? Daha fazlasını öğrenin.

[h=4]Ek düğmeler[/h]Hızlı bir şekilde programlar arasında geçiş yapmak mı istiyorsunuz? ya da birkaç saniye içinde bir sayfadan diğerine mi geçmek istiyorsunuz? Uygulama geçiş düğmesiyle ve İleri/Geri düğmeleriyle zamandan kazanırsınız.

[h=4]Şekil verilmiş sağ ele yönelik tasarım[/h]Şekil verilmiş sağ ele yönelik tasarım, elinizi doğal konumda tutmanızı sağlar ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz bir denetim olanağı sunar.
Rahat eller için rahat mouse. Neden önemli olduğunu öğrenin.

Logitech M705 Marathon Kablosuz Mouse yüksek pil ömrü, rahat kullanım sunan ergonomisi ve unifying özellikleriyle öne çıkan bir mouse.
Normal kablosuz mouselara göre biraz daha büyük olan Logitech M705 Marathon Mouse, elinize tam oturan yapısı sayesinde çok rahat bir kullanım sunmakta. Bunun yanında mouse'un yanındaki 2 yardımcı tuş internet sayfalarında gezinirken tek tuşla ileriye veya geriye gitmenize olanak tanıyor. Bu tuşlara özel fonksiyonlar atayarak oyunlarda da kullanabilmeniz mümkün.
Mouse Unifying özelliğine sahip küçük nano alıcısı sayesinde diğer Unifying özelliğine sahip Logitech cihazlarla aynı alıcı üzerinden çalışabilmekte. Böylece ek USB girişi kullanmanıza gerek kalmamakta.
Mouse üzerinde yer alan serbest kaydırma tuşu sayesinde mouse tekerini yukarı ve aşağı oldukça hızlı ve serbest bir şekilde kaydırabilir, ihtiyaç olmadığında bu özelliği kapatabilirsiniz.
Logitech M705 Marathon Mouse'un en büyük özelliği ise sıradışı pil ömrü. M705'i taktığınız pili değiştirmeden 3 seneye kadar kullanabilmeniz mümkün.
Kısa İnceleme

30.025.1453.009502t3.jpg
30.025.1453.009503t3.jpg
30.025.1453.009505t3.jpg

Satın almak için Tıklayın

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki . Beni korkutan olay kablosuz olması . nedense kablolular bi alıskanlık olmus bende bi nevi paronoya . pil olayınıda hiç mi hiç sevmiyorum.

Ama onun dışında tasarım olarak gayet hoş ve rahat duruyor.

Reaksiyon puanı
2,146
Ben MK320'nin faresinin kaç kere pilini değiştirdim hatırlamıyorum, duracell aldım hep bi de.

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bende ondan çekinirdim. Pil derdi. ama bu modelde oyle sorun yok kullanan bırıyım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Logitech LX6 var 2 adet AA pile ile çalışıyor. Ben panasonic şarjlı pil kulanıyorum. Üç ayda bir şarj edip tekrar takıyorum. Ben mouse un kaliteli malzemesinden ve ele oturuşundan memnunum. Kesilme gecikme de olmuyor.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Logitech g300 kullanıyorum, seçme nedenim üzerinde 6 tane programlanabilir tuş olması :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
nasıl 3 yıl dayanıyor onu anlamadım

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Güzel bir şeye benziyor ama 3 yıl dayanması beni şaşırttı :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu mouse bende var, hiçkimseye tavsiye etmiyorum, sadece pili uzun gidiyor.
denediğim hiçbir yüzeyde çalışmıyor, sadece mousepad ile düzgün çalışıyor, (hatta bir ara mouse bozuk sandım, az daha servise gönderecektim :D) oyunlarda bi şekilde pad'in dışına çıkarsan sıkıntı çıkarıyor.
tabi mouse pad sıkıntı değil diyorsanız orasını bilemem.

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Güzel bir faredir bir süre(1 yıl kadar) kullandım pil malum zaten hiç değiştirmedim :D Eli yormaz bilek ağrıması gibi problemleriniz olmaz en azından bende olmadı :9

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu an çok şaşırdım :D niye bu eski konuya yazdımki :D heralde 2014 diye okudum..