Logitech G213 vs HyperX Alloy Core vs Razer Cynosa Chroma

Bu konuyu okuyanlar

RRRohat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar 200-250 TL arası klavye alacağım. Aklımdaki seçenekler şunlar:

Logitech G213 Progidy Kablolu Gaming Klavye: LOGITECH G213 PROGIDY KABLOLU GAMING KLAVYE | ITOPYA

HyperX Alloy Core Rgb Aydınlatmalı Türkçe Gaming Klavye: HyperX Alloy Core Rgb Aydınlatmalı Türkçe Gaming Klavye | ITOPYA

Razer Cynosa Chroma Membrane RGB Siyah TR Gaming Klavye: Razer Cynosa Chroma Membrane RGB Siyah TR Gaming Klavye | ITOPYA

İtopya'daki fiyatlara göre yorum yapmayın. Başka sitelerde daha ucuza bulunabiliyor. Hepsi tek siteden olsun diye bu linkleri attım. Sizce yukaridakilerden hangisini almalıyım? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.
(Almak isteyenler için logitech g213 vatanda 200 tl.)

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
2019 Haziran ayından beri kullanıyorum yanında çantayla birlikte 300TL'ye almıştım çok memnunum. Işıkları sabah fazla belli olmasada akşamları çok daha iyi oluyor, biraz sesi fazla ve saatlerce bilgisayar başında olmama rağmen hiç rahatsız etmedi bilek desteği sayesinde. O fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden birisi.

RRRohat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
2019 Haziran ayından beri kullanıyorum yanında çantayla birlikte 300TL'ye almıştım çok memnunum. Işıkları sabah fazla belli olmasada akşamları çok daha iyi oluyor, biraz sesi fazla ve saatlerce bilgisayar başında olmama rağmen hiç rahatsız etmedi bilek desteği sayesinde. O fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden birisi.
Hangisinden bahsediyorsunuz?