[REHBER] Bütçeye göre oyun için klavye tavsiyeleri [Mekanik ve membran İçermektedir]

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bütçe: 120-200 TL
Kötü markanın gaming alt model ürünü iyi markanın gaming olmayan alt model ürününden kötüdür mantığıyla yazacağım.
Bütçe: 200-300 TL
Bütçe: 300-400
Bütçe: 400-500
Bütçe: 500-600
Bu fiyata ve bu fiyattan sonrasına membran önermem. (404 Not Found))
Bütçe: 600-700
Bütçe: 800-900
Redragon klavyeler için uyarı
Redragon klavyelerde en güncel switchler genellikle QP Bilişim'de satılmaktadır. [Reklam amaçlı dğeildir.]
Redragon klavyelerde RGB kalitesi satıcıdan satıcıya değişmektedir. Fotoğrafları incelemenizi öneririm. Bana Redragon klavyelerde en sağlıklı site QP Bilişim gibi geldi. Tabii Amazon'da var fakat benim için Amazon sonraki tercih olurdu herhalde. Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelere bulaşmanızı önermem. [Reklam amaçlı değildir.]

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bütçede 900+'yı gereksiz olacağını düşündüğüm için yapmadım. Zaten o bütçede Corsair, Logitech, HyperX, Razer vs. var. O bütçede Redragon önermem.
Redragon klavyelerde modeller bildiğim kadarıyla Brahma'ya kadar (Asura hariç Asura membran klavye) geleneksel switch kullanırken Brahma'da optik switch kullanıyor. Hepsi Oetumu Blue Switch. K553'ün switchleri çıkabiliyor. Diğerleri hakkında detaylı bilgim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık. Güzel konu olmuş.
Teşekkür ederim.

@MrtAltg hiç bir siteyi reklam amaçlı yazmadım. Akakçe'yi bir kaç site hariç (bir kaç siteyi almıyor diye biliyorum Vatan veya MediaMarkt'ı sanırım almıyor) en ucuz fiyatı gösteriyor diye kullandım.
Black Friday indirimlerinde QP bilişimde indirimler olabiliyor bu indirimlere Redragon'da dahil oluyor ve bu indirimleri Amazon gibi gerçek indirim yapıyorlar. Bindir-indir durumu yok. Örneğin redragon K553 Dark Avenger 250 TL' ye düşmüştü.

Rehberde gördüğünüz eksikleri söyler misiniz?

Son düzenleme:

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Mekanik karışmış. Modlar düzeltirse sevinirim. @MrtAltg @Creative
20201202_232232.png

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Amazon neden önermiyorsun anlamadım, şuan bana göre en iyi alışveriş sitesi. Türkiye pazarı da gayet başarılı.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Amazon'u öneririm zaten şuan en iyi alışveriş sitesi müşteri desteği çok iyi ama Redragon klavyeleri QP Bilişim'den almak daha sağlıklı. Ben olabildiğince her alışverişimi Amazon'dan yaparım ama Redragon klavyelerde switchleri güncel olanlar genellikle QP Bilişim'de satılıyor.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
1996 yılında kurulan fabrikalar, 20.000 m2 alana sahip ve birinci sınıf otomasyonlu üretim ve paketleme hatlarına sahiptir. Redragon pazara ilk girdiği 2012 yılından itibaren kısa süre içerisinde profesyonel ve diğer oyuncuların sevgisini kazandı.
Kaynak: Redragon.
Türkiye' ye tedarikçisi FSP. Ucuz ürünleri Gamepower, Rampage'in ucuz ürünleriyle karıştırılmamalı. Kaliteliler. YouTube'da fazla fazlaürünlerinin yabancı incelemelerivar. Ülkemizde şuan pek ünlü değil.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Her ne kadar ilgilenmesem de elinize sağlık diyorum. Emek kokan konular neden bu kadar az ilgi görüyor, anlamak zor.

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Bütçe: 120-200 TL
Kötü markanın gaming alt model ürünü iyi markanın gaming olmayan alt model ürününden kötüdür mantığıyla yazacağım.
Bütçe: 200-300 TL
Bütçe: 300-400
Bütçe: 400-500
Bütçe: 500-600
Bu fiyata ve bu fiyattan sonrasına membran önermem. (404 Not Found))
Bütçe: 600-700
Bütçe: 800-900
Redragon klavyeler için uyarı
Redragon klavyelerde en güncel switchler genellikle QP Bilişim'de satılmaktadır. [Reklam amaçlı dğeildir.]
Redragon klavyelerde RGB kalitesi satıcıdan satıcıya değişmektedir. Fotoğrafları incelemenizi öneririm. Bana Redragon klavyelerde en sağlıklı site QP Bilişim gibi geldi. Tabii Amazon'da var fakat benim için Amazon sonraki tercih olurdu herhalde. Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelere bulaşmanızı önermem. [Reklam amaçlı değildir.]
eline sağlık güzel bir bilgilendirme olmuş

Kawashi

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Güzel rehber elinize sağlık?

Son mesajlar