Logitech G102 mi Yoksa Rampage smx-g72 mi?

Bu konuyu okuyanlar

alpharenexe

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Evet başlıkta gördüğünüz 2 mouse arasında kaldım. Ancak ben şuan da rampage'yi hem özellikleri açısından hemde tasarım açısından daha çok beğendim. Ama kime sorsam g102 al diyorlar. Sizce hangisini almalıyım. Bir kaç tane de özellik örneği vereyim.
Smx-g72 tıklama ömrü 300 milyon - G102 50 milyon
Smx-g72 8 tuş macro ayarlanabilir - G102 6 tuş macro ayarlanabilir
Smx-g72 ms??? internette hiç bulamadım - G102 1ms

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
smx r44 kullandım yere düştüğü anda kırıldı şu anda g102 kullanıyorum smx elime daha iyi oturuyordu fakat kullanım olarak logitech daha iyi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Rampage'de özelliklere falan bakmayın. Bende zamanında 80TL'ye klavye ışıklı mışıklı diye ve de güzel özellikleri var diye aldım ve çöp oldu. O klavye de rampage'ydi. Uzak durun o markadan.
Logitech G102 mouse güzel ve alınabilir. Yani sıkıntı çıkarmaz.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Rampage'de özelliklere falan bakmayın. Bende zamanında 80TL'ye klavye ışıklı mışıklı diye ve de güzel özellikleri var diye aldım ve çöp oldu. O klavye de rampage'ydi. Uzak durun o markadan.
aslında rampage iyi marka şu anda klavyesini kullanıyorum fakat bazı ürünleri iyi değil

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Katılmıyorum.Bende ışıklı Rampage klavye ve kulaklık aldım bir şey olmadı.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
aslında rampage iyi marka şu anda klavyesini kullanıyorum fakat bazı ürünleri iyi değil
İyi marka? Benim yazdığımı oku bakalım, yukarıdakini.
Yazmayı unuttuğum da var; hemen alıp takmıştım ve bir baktım ki, kablo da sıkıntı var. Kablo yüzünden klavye çalışmadı. Hareket ettirince geliyordu. Sonra da bir daha rampage falan almam dedim.
Genel olarak kötü bir marka.

alpharenexe

Asistan
Reaksiyon puanı
34
smx r44 kullandım yere düştüğü anda kırıldı şu anda g102 kullanıyorum smx elime daha iyi oturuyordu fakat kullanım olarak logitech daha iyi
Bu cevabın için teşekkürler. Bu mouse 72 gram. Bir sıkıntı olabilir dedğin gibi. Ama 8 tuş olunca insan almak istiyor. Neyse g102 alırım heralde :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılmıyorum.Bende ışıklı Rampage klavye ve kulaklık aldım bir şey olmadı.
Peki siyah modeli mi yoksa beyaz modelini mi önerirsiniz? Beyaz kullanan varsa görüşlerini yazsın :D

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bu cevabın için teşekkürler. Bu mouse 72 gram. Bir sıkıntı olabilir dedğin gibi. Ama 8 tuş olunca insan almak istiyor. Neyse g102 alırım heralde :D
Tabii ki de Logitech al. Rampage denilen çöplükten uzak dur. Ben boşuna kötülemiyorum. Herhangi bir sorunda hemen kullanamazsın ve paranı da çöpe atmış olursun.
Önerenleri de görmemezlikten gel.
Logitech G102 varken, ben o çöpe para vermem asla.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Tabii ki de Logitech al. Rampage denilen çöplükten uzak dur. Ben boşuna kötülemiyorum. Herhangi bir sorunda hemen kullanamazsın ve paranı da çöpe atmış olursun.
G102 konusunu dışa alalım. Rampage kötü bir marka değil.Kendim ürünlerini kullandım bir tek benim şansıma sağlam geliyor demek.Katılmıyorum. Marka değil model karşılaştır.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
İyi marka? Benim yazdığımı oku bakalım, yukarıdakini.
Yazmayı unuttuğum da var; hemen alıp takmıştım ve bir baktım ki, kablo da sıkıntı var. Kablo yüzünden klavye çalışmadı. Hareket ettirince geliyordu. Sonra da bir daha rampage falan almam dedim.
Genel olarak kötü bir marka.
belki benim şansıma iyi çıkmıştır
ben daha öncesinden rampage gamepad da aldım 300tl verdim iade ettim çünkü çok ölü bölge vardı tekrar aldım belki bu sefer iyi çıkar diye onuda iade ettim
şu anda sadece klavyesini kullanıyorum dediğiniz gibi genel olarak kötü olabilir

alpharenexe

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Zaten bizim evde K400 var bir kenarda ödev veya yazılarda kullanıyoruz. Bu klavye mouse yaklaşık 8-9 yıldır var ama hala çalışıyor ve hiç eski gibi durmuyor.

belki benim şansıma iyi çıkmıştır
ben daha öncesinden rampage gamepad da aldım 300tl verdim iade ettim çünkü çok ölü bölge vardı tekrar aldım belki bu sefer iyi çıkar diye onuda iade ettim
şu anda sadece klavyesini kullanıyorum dediğiniz gibi genel olarak kötü olabilir
G102 konusunu dışa alalım. Rampage kötü bir marka değil.Kendim ürünlerini kullandım bir tek benim şansıma sağlam geliyor demek.Katılmıyorum. Marka değil model karşılaştır.
Peki beyaz mı siyah mı?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Zaten bizim evde K400 var bir kenarda ödev veya yazılarda kullanıyoruz. Bu klavye mouse yaklaşık 8-9 yıldır var ama hala çalışıyor ve hiç eski gibi durmuyor.

Peki beyaz mı siyah mı?
Sizin göz zevkinize bağlı ben olsam siyah alırdım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Tamam sizin dediğiniz olsun. Hemen kızgın emojisi de atar. ? Rampage aldırın sonra da yarın bir gün bozulunca, sizin yüzünüzden parasını boşuna vermiş olur.
Bir araştırın bakalım, nasıl bir marka olduğu. Logitech mi rampage mi diye sorsalar, Logitech derler. Ya da diğer kaliteli markalarda var tabii ki. Ucuz olmasının nedenleri de, kaliteden kısmaları. Yani aynı kalitesiz ürüne marka basarlar ve geçerler. Daha bir şey demiyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Tamam sizin dediğiniz olsun. Hemen kızgın emojisi de atar. ? Rampage aldırın sonra da yarın bir gün bozulunca, sizin yüzünüzden parasını boşuna vermiş olur.
Bir araştırın bakalım, nasıl bir marka olduğu. Logitech mi rampage mi diye sorsalar, Logitech derler. Ya da diğer kaliteli markalarda var tabii ki. Ucuz olmasının nedenleri de, kaliteden kısmaları. Yani aynı ürüne marka basarlar ve geçerler. Daha bir şey demiyorum.
Dediğimi oku başta mouse konusun dışa al diyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Ben beyaz klavye ve mouselere bayılıyorum bir kaç video izleyip sıkıntı yoksa beyaz alırım.
Sıkıntı çıkarmazlar. Sonuçta aynı modeller. Tek farkı renk, biri beyaz biri siyah. Siz hangi rengi seviyorsanız, onu alın.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
logitechin g hub uygulaması falan da var çok kullanışlı
ben siyah rengini kullanıyorum siz bilirsiniz