Bu konuyu okuyanlar

Tanay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Gaming Mouse Almayı Düşünüyorum. Birkaçtane Mouse Çeşidi Buldum. Ancak Bunların Arasından Hangisini Alacağıma Karar Veremedim.

1-Logitech G102
2-Logitech G300S
3-Rampage Howl

*Rampage Howl'ın Şekli Hoşuma Gitti Ancak Malzeme Kalitesi& Donanım Açısından Başarılı Olup Olmadığından Emin Değilim.
*Logitech G102'nin ise Şeklini Howl'a Göre Biraz Daha Kötü Buldum. Ancak Daha Kaliteli Olduğunu Düşünüyorum.
Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar Gaming Mouse Almayı Düşünüyorum. Birkaçtane Mouse Çeşidi Buldum. Ancak Bunların Arasından Hangisini Alacağıma Karar Veremedim.

1-Logitech G102
2-Logitech G300S
3-Rampage Howl

*Rampage Howl'ın Şekli Hoşuma Gitti Ancak Malzeme Kalitesi& Donanım Açısından Başarılı Olup Olmadığından Emin Değilim.
*Logitech G102'nin ise Şeklini Howl'a Göre Biraz Daha Kötü Buldum. Ancak Daha Kaliteli Olduğunu Düşünüyorum.
Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Logıtech ten Vzgecme Derim

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Logitech 300s kullandım gayet iyidi ama makro tuşlarını kenara koyması benim için kötüydü diğer yönden güzel bir mouse. G102 ise gayet yeterli bir ürün ama başka kriter isterseniz SS rival110 öneririm.

Tanay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar başka mouse önerisi yerine tercihimi G102 den yanamı yoksa Howl dan yanamı kullanmam gerektiğini belirtirseniz sevinirim.