Liseliye Polis Dayağı

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Daha önce bir sürü olaya şahit oldum. Bazen polisler hakikaten suçlu ilen bazılarında da bir o kadar haklı oluyorlar. Video'dan ses gelmedi ama gördüğüm kadarı ile polis suçlu gibi. Tek bir çocuk var. Suçlu ise al karakola işlem yap. Liseli çocuk dev cüsseli iki polis tarafından dövülüyor resmen. Hani kalabalık bir grup olsa girişmiş olsa amenna. Neyse <:)

O yaşanan olayın son evresinde gerçekleşen bi durum Ercan , ayrıca kot pantolonundan anlaşıldığı üzere o çocuk öğrenci değil ; öğrencileri kavga ettirtmek isteyen bir serseri . Yanlış anlaşılmasın lütfen !.

konuyu doğru olarak görmemize yardımcı olan @Silence 'a teşekkürü borç bilirim. Ne yazık ki bazı liseler eğitim için değil serserileri kısa süreli hapsetmek için kullanılıyor. kardeşimin gittiği lisedede durum aynıydı. Öğretmenler can korkusundan sorun çıkaranları dışarı bile çıkartamıyormuş.

Ben teşekkür ederim nezaketiniz için :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Anladım da Pınar dövdükleri serseri bile olsa ufak biri. Al karakola ne diye dövüyorsun ki <:)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Polis iyi yapmış. Bizim gençler güzellikten anlamıyor.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bizim polis komşumuz vardı çocuk büro amirliğinde çalışıyor, zavallı bir gün kafayı sıyıracak çocuklar yüzünden.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
polisde duygusuz bir robot değil sonuçta oda insan. herkesin bir sabrı var değilmi?

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eh nerde O eski polisler cek köşeye ver coşkuyu ver yalan haber yüzünden 6 yıldır posta gazetesi okumoyurm artık atv yide aradancıakrtayım yalan haber verenlere sinir oluyorum...Poliste biryere kadar sabır eder Çünkü oda bir insan :D

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Geçen günde bizim okulun önünde oldu çok benzer bir olay :)

"Bir adet üniformasız bir çocuk(17-18 Yaşlarında) işte okuldan bir kızı mı ne bekliyormuş. Sonra bizim okulun etrafında dolanan bir sivil polis var(okul arasında Ali Dayı). Okulun etrafında dolanma demiş. Yasak çünkü, sonra güvenlikte demiş git diye, ama çocuk diretmiş. Sonra birde görevde olan polise iyi bir saydırmış, sonra bizim güvenlik alıyor eline jopu yen mi yemen mi ? Ohh ne kadar güzel olmuş dedim. Bu tiplere müstahak yapılanlar, ama haksız dövende yok mu ? Var, ama onlara da yapacak bir şey yok. Kurunun yanında yaşta yanıyor :)"

Saygılar...

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
lisede azıtmış tipler vardır onlar her gün cop yese (nerden yediği de önemli değil) polise gıkımı çıkarmam. mahluklar tam bir azıtmış tip. ona sataş, buna dayılan, dersi takma, kıza baktın, yok sen baktın, kavga gürültü patırtı, az bile yapmışlar polis abilerimiz. sonuna kadar arkasındayım. geberseler umrumda değil diyeceğim ağır olacak sanki. demiyim hadi.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ercan o ufak dediğin malaklar nasıl emanetlerle geziyor haberin var mı:)

Farkındayım Hocam. Fakat Polis vatandaşın güvenliğini sağlamakla yükümlü devlet memurdur. Vatandaşı darp etme memuru değil. Ben Öğretmen olsam 40 tane ergen öğrencinin baskılarına boyun eğip 3-4 tanesini pataklasam "ben de insanım sabrım bu kadar" desem bana "evet haklısın hocam eline sağlık" derler mi?

Kanun adamı suçluyu yakalar ve yargıya teslim eder. ELinde emanet mi var? Ondan almanın bir yolunu bulursun, ha seni öldürmeye yeltenir yasal haklarını kullanırsın. Beline silahı hava atmak için vermiyorlar.

Toparlayacak olursak polislerin şiddet göstermesine karşıyım. Zaten bu yüzden polislere öcü gibi bakan bir millet olduk çıktık.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
İyi o zaman polis darp edemesin . Ne üydüğü belirsiz hayvanlar polislere saldırsın . Ortalık karıştırsın istediklerini ağzını burnunu kırsın ( akşam duydum 4 öğretmende dayak yiyenler arasında ) , e nihayetinde adalete ne hacet herkes istediğini yapar canım nolucak ! . Hoop hemşerim polissen polisliğini bil bana yan baktın dağıtırım yüzünü gözünü l*n !

Aman efendim amaann ... :) Çevir kazı yanmasınnn :) O işi bi geçiceksin .

Bazıları herşeyin kendilerince doğru olduğunu düşünüp olayları o şekilde değerlendiriyo . sabah saat 7 den akşam saat 17 e kadar adamlar orda neler çekmiş bilip bilmeden salla . Bol keseden atmak ne kolay ! Poliste insan etten kemikten android değiller ya hayret bişey !

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
O polisleri görevden almalı.!

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ben polis düşmanıyım söylemedim di mi pardon <:)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
http://tvarsivi.com/player.php?y=1&z=2011-11-01 19:31:00

Buyrun izleyin döner bıçaklarıya öğrenci dövmeye giden insalara bu polisler napsın okul müdürüde dahil 6 öğretmen yaralanıyor. 4ü ağır yaralı .

Bak ne dedim az önce

"Kanun adamı suçluyu yakalar ve yargıya teslim eder. ELinde emanet mi var? Ondan almanın bir yolunu bulursun, ha seni öldürmeye yeltenir yasal haklarını kullanırsın. Beline silahı hava atmak için vermiyorlar. "

Anlatabildim mi?

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Bana bişey anlatmak zorunda değilsin Ercan bende sana değilim .

Boşu boşuna zaman harcamayalım . İyi forumlar !!!!

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bence her lise çevresinde bir ekip aracı devriye atacak yada içeride bir sivil polis memuru olacak ve kendini deşifre etmeyecek o zaman sorunlar en azından bir nebze azalır.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Bence her lise çevresinde bir ekip aracı devriye atacak yada içeride bir sivil polis memuru olacak ve kendini deşifre etmeyecek o zaman sorunlar en azından bir nebze azalır.

Gezse ne olacak taşkınlık çıkaranlara kınamamı verecek :)

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Gezse ne olacak taşkınlık çıkaranlara kınamamı verecek :)

Hayır istihbaratı sağlayacak, keza ki uyuşturucu yaşı günümüzde orta öğretimlere kadar düşmüşken, temin ettikleri kişileri takip etmek ve sonunda baskınlar yapmak, taşkınlık çıkartan gençleri belirlemek bir süre sonra emniyete çekip ifade almak gibi bu örnekler çoğaltabilir.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
polis son dakikada hata yapmış, o kadar dövdükten sonra o çocuğu karakola götürüp ailesine haber verecekti ve annesiyle babasının birlikte gelmesini isteyecekti, aile geldiğinde o çocuğa attığı dayağın 5 katını çocuğun ailesine atacaktı, siz nasıl evlat yetiştiriyorsunuz diye.

bu konuda ciddiyim arkadaşlar, bu şekilde davranan çocukların ailelerine ceza verilmelidir, çocukdaki piskopatlığın kaynağı ailedir. (bence)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu polisler halen görevdeler ne acı :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
liseli vurun vurun :D
silence farklı bir gözden anlatmış

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Polisin işi gücü yok abuk sabuk nedenlerden kavga eden liselilerle uğraşsın. Sonra bir de kaçsınlar polis yine uğraşsın. Tabiki öyle dövmesine gerek yok. Ancak orada tam olarak ne geçti bilinmez. Polis gidip direkt dövmeye başlamamıştır.