Liseliye Polis Dayağı

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
[video=youtube;yXMQ2bDeA2Y]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yXMQ2bDeA2Y#![/video]

Burası bizim evin karşısında olmasa , ve sabahın 07:10'undan itibaren o çocukların birbirlerini nasıl hastanelik ettiğini görmesem vallahi inanırdım .

Kaç tane ambulans geldi yaralananları götürdü , Kaç polis zapt edemedi bilmesem vay adiler derdim .

Ayıp Yazık , Poliste orda derdini anlatıyo sen şimdi bunları yayınlican millet bizim neler çektiğimizi bilmeyecek .

Olay bitmiş ortalık yatışmış , fitnelik için gelen bi serseriyi dövmüş napsın . Rica ediyorum beyefendi lütfen olay çıkarmayınızmı desin. Saçma !..

Hergün o okulun önünde bi polis otosu vardır.

Yalancı ATV !!!

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Nerde Olay Orada Sen Be @Silence

Ama Polis'de Haklı. Polis'i Deli Ediyorlar. Bazılarıda Hak Ediyor. Yalan Değil.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Ne alaka yaa :) . Bizim balkondan bakınca görüyorsun :) . Üstelik savaş alanı gibi ambulans polis sirenleri falan . ...

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Tanık koruma programına alınmalısın [MENTION=66965]Silence[/MENTION]. :)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Kimsenin beni korumasına ihtiyacım yok benim örtmenim :) . Hatta farkındaysan ben polisleri koruyorum :D

s7v7n

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Benzer olay bizim lisede yaşanmıştı 1999 yılında. Cinayet işlendi okulda. Haberciler geldi olay olduktan sonra. Bizde duvardan atlayıp okulun arkasında kafeler felan vardı oraya gidiyoruz. Adamlar çekmiş bizim resmimizi altına da "Dehşet Anından Kaçan Öğrenciler" başlığı atmışlar. Abartmakta üzerlerine yok, maksat dikkat çeksin, haberin reytingi yükselsin.

Polise gelince, polis olması ona kimseyi dövme yetkisi vermiyor. Polisin görev tanımı bellidir.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
liseliler kopukluk yapsın, birbirlerine girsin, kanları fazla kaynadığından dolayı (ki günümüzün gençlerinin abartılı kaynıyor) öğretmeni dövsün polise sövsün, polis müdahale ettiğinde polise ahkam kessin polis tokatladığı zaman da hain olsun. polis ne yapsın bizim memleketimizde. taş atana, mermi sıkana müdahale edemeyince korkak oluyor adamlar, müdahale etse bu satılmış medya gaddarlıkla suçluyor. burada da durum o. polis birşey yapmasa ne işe yarıyorsun derler. adam neden dövüyor o öğrenciyi hiç bunu soran yok. bu zamana kadar otuz kere polisle muhatap oldum neden bir tanesi elini dahi kaldırmadı bana? hak etmeyene kimse birşey yapmaz.

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Hiçbir insanın sabrı sonsz değildir.Bir yerde bitiyor.
Amaçsız liselilerin bildiği tek şey kavga etmek malesef.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
O polisin yerinde ben olsaydım... Bakalım ortada çocuk mu kalırdı?

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
liseliler kopukluk yapsın, birbirlerine girsin, kanları fazla kaynadığından dolayı (ki günümüzün gençlerinin abartılı kaynıyor) öğretmeni dövsün polise sövsün, polis müdahale ettiğinde polise ahkam kessin polis tokatladığı zaman da hain olsun. polis ne yapsın bizim memleketimizde. taş atana, mermi sıkana müdahale edemeyince korkak oluyor adamlar, müdahale etse bu satılmış medya gaddarlıkla suçluyor. burada da durum o. polis birşey yapmasa ne işe yarıyorsun derler. adam neden dövüyor o öğrenciyi hiç bunu soran yok. bu zamana kadar otuz kere polisle muhatap oldum neden bir tanesi elini dahi kaldırmadı bana? hak etmeyene kimse birşey yapmaz.
aynen kardeşim katılıyorum sana sen yanına gelen polise adabın dışında konuşursan harekette bulunursan bırakta devletin otoritesini azıcık korusun....polise saldırılır polis dövülmeye kalkılır kimse konuşmaz medya susar, polis bir tokat atsa idamla yargılansın denir...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
ögrenci demeye bin sahit

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Arpası fazLa geLene,sopada az geLir.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
her okulun önünde polis arabası oluyor ki bunda birşey yok

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
''Polis herzeman haklıdır'' demem, heryerde yanlış yapan insanlar vardır olacaktır.Ama genel anlamda ''polis görevini diken üstünde yapsın'' diye bi çaba var.Polis müdahele etmesin de vatandaş birbirini mi yesin...!

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
tabii ki hatalı davrananların olduğu muhakkak,ama insanlarda insanlıktan çıkmış be kardeşim. öğrencilerin çoğu olmuş şehir eşkıyası,bazen insan sinirlerine hakim olamıyor.

insanlar evde bir çocuğunu idare edemiyor,polis heyyt dedimi adamlığı,babalığı aklına geliyor. insan gibi talebelik yapana ben polisin birşey yaptığını görmedim,duymadım,gören varsa söylesin bizde bilelim.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Polis genelde hırsını taraftardan alır ama maç mı yoktu acaba bu hafta :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
doğru haberin kaynağı gerçek manada zaytung olacak gibi.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
dayak attığı liseli falan değil soytarının teki okul önüne gelip cebinde bıçak ağzında sigara erkeklik yapıyor sabaha kadar dövsen onu azdır

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Taş atanlara niye aynısını yapmıyorlar ?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
İtlik yapıyorsa, polatcılık oynuyorsa okulda, sokaklarda varsın polis dövsün.

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Taş atanlara niye aynısını yapmıyorlar ?
biraz haber izle istersen...o malum medya haberlerini hiç izlemiyorsun heralde..."polisten sert müdahele" "polis taş atan çocukları copladı" gibi bir sürü manşet atılmadı mı bu medyada sadece olayları günü birlik değerlendirmeyin...

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bizim okulun önünde de polis dururdu, armutlu nun gençleri hergün kavga derdindeydi... Polisin işi gücü başından aşkın bir de üstüne üstlük böyle serserilerle uğraşıyordu, 3-5 çapulcuyla uğraşsın diye gönderiyor amirleri adamlar mecbur geliyorlar... Onun bunun kız kavgasıyla, hıyarın birinin küfür edip kavga çıkarmasıyla uğraşıp duruyorlardı... O polisler bir gün olsun bize kışkırtıcı bir hareket, bir kötü söz söylemedi... Adam gibi adam olanlarla yeri gelir espiri de yapar, sohbet ederlerdi... O şerefs..zler bir taraflarına jop yemişlerse kesin hak etmişlerdir... kim aksini idda ederse etsin inanmam, okullarda bırakın jopu yağlı kazığı hak eden tipler var...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
[MENTION=38252]HRNKC[/MENTION] Polisler baş edemiyoki çocuklarla , yunuslar ancak geliyo haklarından :) Neyseki bu sondu artık olmaz :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bizim okulun önünde de polis dururdu, armutlu nun gençleri hergün kavga derdindeydi... Polisin işi gücü başından aşkın bir de üstüne üstlük böyle serserilerle uğraşıyordu, 3-5 çapulcuyla uğraşsın diye gönderiyor amirleri adamlar mecbur geliyorlar... Onun bunun kız kavgasıyla, hıyarın birinin küfür edip kavga çıkarmasıyla uğraşıp duruyorlardı... O polisler bir gün olsun bize kışkırtıcı bir hareket, bir kötü söz söylemedi... Adam gibi adam olanlarla yeri gelir espiri de yapar, sohbet ederlerdi... O şerefs..zler bir taraflarına jop yemişlerse kesin hak etmişlerdir... kim aksini idda ederse etsin inanmam, okullarda bırakın jopu yağlı kazığı hak eden tipler var...

aynen kendilerini bi halt sanan veletler var gerçekten zaman değişmiş dahada kötüleşmiş onlara jop az gelir yağlı kazık onların

hakettikleri....

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Daha önce bir sürü olaya şahit oldum. Bazen polisler hakikaten suçlu ilen bazılarında da bir o kadar haklı oluyorlar. Video'dan ses gelmedi ama gördüğüm kadarı ile polis suçlu gibi. Tek bir çocuk var. Suçlu ise al karakola işlem yap. Liseli çocuk dev cüsseli iki polis tarafından dövülüyor resmen. Hani kalabalık bir grup olsa girişmiş olsa amenna. Neyse <:)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
konuyu doğru olarak görmemize yardımcı olan [MENTION=66965]Silence[/MENTION] 'a teşekkürü borç bilirim. Ne yazık ki bazı liseler eğitim için değil serserileri kısa süreli hapsetmek için kullanılıyor. kardeşimin gittiği lisedede durum aynıydı. Öğretmenler can korkusundan sorun çıkaranları dışarı bile çıkartamıyormuş.