Lisede Nakil Nasıl Oluyor ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet78164

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
9.sınıfın yazında tayinden dolayı sınavsız liseden sınavlı liseye puan yetiyorsa geçilebilirmi ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
meb in internet sitesinde sınavsızdan sınavlı liseye geçmek için 9.sınıfın sonuna kadar vaktiniz var diyor bu biraz farklı bir nakil
10 sınıfa geçince yapamazsın diyorlar sanırım. 9 sınıfın her zamanı gidip nakil isteğinde bulunabilirsin. Müdür yardımcısı olabildiğince yardımcı olacaktır.

Ahmet78164

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
10 sınıfa geçince yapamazsın diyorlar sanırım. 9 sınıfın her zamanı gidip nakil isteğinde bulunabilirsin. Müdür yardımcısı olabildiğince yardımcı olacaktır.
sıkıntı işin şurasında tayin haziranın başında belli olacak "yani hangi ile gideceğimiz " bizim yazın halletmemiz gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an e-okul üzerinden yapabilirsiniz o zaman ama öyle bir olay olduğunu düşünmüyorum.
araştırabilirsin hemen çıkıyor zaten

Ahmet78164

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bulamadım. Link atar mısın?
Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Liselerde Nakiller Nasıl Yapılır? meb in sitesinibulamadım şuan bu kaynak da meb den alıyor

Bulamadım. Link atar mısın?
Sınavsız Öğrenci Alan Okullardan Sınavla Öğrenci Alan Okullara Nakil Yapılabilir Mi?

Sınavsız öğrenci alan okullardan bu okullara kontenjan ve merkezi sınav puan üstünlüğüne göre 9 uncu sınıf sonuna kadar nakil yapılabilir.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Liselerde Nakiller Nasıl Yapılır? meb in sitesinibulamadım şuan bu kaynak da meb den alıyor

Sınavsız Öğrenci Alan Okullardan Sınavla Öğrenci Alan Okullara Nakil Yapılabilir Mi?

Sınavsız öğrenci alan okullardan bu okullara kontenjan ve merkezi sınav puan üstünlüğüne göre 9 uncu sınıf sonuna kadar nakil yapılabilir.
Evet galiba öyleymiş. Bulunduğunuz ilin milli eğitim müdürlüğüne giderek durumu anlatmanız çok daha iyi olacaktır.