Lisede, liseli kıza tecavüz kuyruğu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan spybot
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yer6

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Sigara konusunda Herkesin Aklı Yoktu!!!

Devlet İnsanları Sigara Kaçakçılarına Yönlendiriyordu...

Akılsız Halk(!) da sigara kaçakçılarının kucağına düşüyordu!!!

Karar ver Herkesin Aklı var mı Yok mu?

offf.durum 1-0 olmuş :D

konuya gelince idam cezasını gelsin denilince yok mok diye karşı çıkılıyodu.bu şekilde gereklilik daha çok belli oluyor.

dizilerin etkisi ise inkar edilemez.polat ı izleyip milleti bıçaklayanları hepimiz biliyoruz...

drsakal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bence bu işte bir iş var. O kadar tecavüz etmişler ona niye hiç gidip bir şey söylememiş de daha bir sürü kişinin tecavüz etmesine sebep olmuş. Bu bir değil iki değil yani. ''KADINLARI suçlamıyorum'' artık şu standart kalıplaşmış cümleleri bırakın.

O kadar kolaydı zaten gidip "Baba bana tecavüz ettiler." demek...

Kız intihara yeltenmiş. Hangimiz intihar edecek kadar sıkıntı çektik hayatta. Bu konularda erkekler olarak hep dişi kuyruk sallamayınca deriz. Kızlarda sütten çıkmış ak kaşık değiller haklısınız. Ama bir kız intihar edecek kadar sıkıntı çekmişse bunda apaçık bir zorlama var...

nevuser

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
gerçeği bilmeden konuşmak olmaz gidipte gazetelerde yaşananlara inanmak saçma bence sonuçta bu olayı görmedik sadece okuyoruz okumakta yetmez diye düşünüyorum

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
O kadar kolaydı zaten gidip "Baba bana tecavüz ettiler." demek...

Kız intihara yeltenmiş. Hangimiz intihar edecek kadar sıkıntı çektik hayatta. Bu konularda erkekler olarak hep dişi kuyruk sallamayınca deriz. Kızlarda sütten çıkmış ak kaşık değiller haklısınız. Ama bir kız intihar edecek kadar sıkıntı çekmişse bunda apaçık bir zorlama var...

Kardeşim, haklısında bu bir değil iki değil. 10 kişi var işin içinde ya. Tamam bir oldu söyleyemedi. İki oldu yine söyleyemedi. 3 4 5... E alışmıştır artık. Bu kadarına da yuh derim söylemediyse. Zaten söylemese bile anlaşılır. Kız psikilojikmen çökmüştür. Mahvolmuştur. Bunu nasıl anlamadı ailesi ? yoksa ailesinin yanında kalmadı mı ? Ben bir şey diyemiyorum. Kıza haklı da demek pek istemiyorum. Çünki şaibeli.. Siz bu habere bakarak kızda suç var yok gibi şeyleri asla söyleyemessiniz. Çünki hablerde tam doğru değil ve saçma sapan.

thetiduygu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Sigara konusunda Herkesin Aklı Yoktu!!!

Devlet İnsanları Sigara Kaçakçılarına Yönlendiriyordu...

Akılsız Halk(!) da sigara kaçakçılarının kucağına düşüyordu!!!

Karar ver Herkesin Aklı var mı Yok mu?

Herkes önce kendi cebindeki parayı düşünür bunun akılla ilgisi yok çok farklı bir konu.
Kaçak sigaraların parasının nerelere gittiğini herkes az çok tahmin ediyor, devlette eminim biliyordur.Ama ısrarla sigaraya zam yapıp insanları kaçak sigara almaya yönlendiriyor..Bu durumda ben sigaraya sürekli zam yapılmasının caydırıcılıktan çok farklı amaçlar için olduğunu düşünüyorum..

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
fatmagül'e konuyu bağlayacak çıkacak mı diye merak ettim ama yok sanırım. :)