Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,171
Kurulum yapmadan Live sürümü deneyip ekran görüntüsü paylaştım.

Elinizde kullandığınız telefonu evinizdeki teknolojik aletlerin %90 dan fazlasını üreten 10 binlerce yıllık köklü geçmişi olan Çinin alfabesi veya dili neden sizi tiksindiriyor anlayamadım.
Orada Mycomputer yazsaydı yine tiksinecek miydiniz?

Oruç oruç daha ağır bir ifade yazmak istemiyorum siz daha güzellerini paylaşın da teşekkür edip alkışlayalım sizi...
Hocam bence tiksinmek için Türkmenlere yaptıklarını düşünmek bile yeterli:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki debian tabanlı Deepin önerir misin?
Deepin uygulamalarını öneririm ama kendisini önermem. Deepin çin istihbaratı destekli bir dağıtım olduğu tartışmaları hala devam ederken hele...

Son düzenleme:

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Hocam bence tiksinmek için Türkmenlere yaptıklarını düşünmek bile yeterli:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deepin uygulamalarını öneririm ama kendisini önermem. Deepin çin istihbaratı destekli bir dağıtım olduğu tartışmaları hala devam ederken hele...
Çin menşeili olduğunu biliyordum ama bu istihbarat olayını ilk defa duydum. Teşekkür ederim.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,174
Kurulum yapmadan Live sürümü deneyip ekran görüntüsü paylaştım.

Elinizde kullandığınız telefonu evinizdeki teknolojik aletlerin %90 dan fazlasını üreten 10 binlerce yıllık köklü geçmişi olan Çinin alfabesi veya dili neden sizi tiksindiriyor anlayamadım.
Orada Mycomputer yazsaydı yine tiksinecek miydiniz?

Oruç oruç daha ağır bir ifade yazmak istemiyorum siz daha güzellerini paylaşın da teşekkür edip alkışlayalım sizi...
Neden sinirlendiniz anlamış değilim. Böyle birşey yazmak yerine hiç yazmasaydınız iyi olurdu.

Linux baya hoşuma gidiyor benimde. Diğer herşeyin İngilizce olupta o yazının neden çince kaldığı düşündürdüğüne göre sordum soruyu.

Senin yazdıklarını görmedim düşün. Benim Dayı Oruçlu Olunca küçük bir olayda bile kavga çıkarır. Açlıktandır herhalde.

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Neden sinirlendiniz anlamış değilim. Böyle birşey yazmak yerine hiç yazmasaydınız iyi olurdu.

Linux baya hoşuma gidiyor benimde. Diğer herşeyin İngilizce olupta o yazının neden çince kaldığı düşündürdüğüne göre sordum soruyu.

Senin yazdıklarını görmedim düşün. Benim Dayı Oruçlu Olunca küçük bir olayda bile kavga çıkarır. Açlıktandır herhalde.
Şöyle bir cevap vereyim belki anlarsınız; sizin mesajınız da beni tiksindirdi.

gen2

Asistan
Reaksiyon puanı
136
Gnome 3 ü gnome 2 den sonra çizdiği farklı yol yüzünden taşlarken gün geldi bizde gnome bağımlısı olduk.

Screenshot from 2020-05-15 21-59-25.jpg

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Epic Bir Görüntü de Benden :(
1590855489275.png

Oruch379

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Fotoğraf yükleyemiyorum, sebebini bilen yada çözebilen varmı ?

Son mesajlar