Linkteki arduino nasıldır

Bu konuyu okuyanlar

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380

Arkadaşlar başlangıç şeylerini led yakma potansiyelmetre kullanma vs. Tamamını biliyorum. Sizce bu set nasıldır kaliteli midir? Alırsam pişman olur muyum
Siz başlangıçta yağmur sensörü, titreşim sensörü gibi malzemelerle ne yapacaksınız ?
Robotistana bakmanızı öneririm.

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Siz başlangıçta yağmur sensörü, titreşim sensörü gibi malzemelerle ne yapacaksınız ?
Robotistana bakmanızı öneririm.
Hocam ben fen lisesinde okuduğum için bol bol sensör olanı tercih ettim. Robotistan konusuna gelirsek de biraz pahalı buldum açıkçası hocalarım da öyle dedi

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Hocam ben fen lisesinde okuduğum için bol bol sensör olanı tercih ettim. Robotistan konusuna gelirsek de biraz pahalı buldum açıkçası hocalarım da öyle dedi
Benim anlayamadığım fazla sensör olanı tercih etmiz ile fen lisesinde okumanızın arasındaki mantık ne.

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim anlayamadığım fazla sensör olanı tercih etmiz ile fen lisesinde okumanızın arasındaki mantık ne.
Hocam fen lisesinde dersler haricinde yoğun olarak proje ile uğraşmaktayım ve bu projeler basit üç beş led yakma değik mesela havadaki duman oranını algılayıp ona göre akıllı telefonunda yaptığın uygulama aracılığıyla saatine bildirim gitmesi gibi

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
O zaman sana tavsiyem hc06, hc05 bluetooth modülü olan paketleri tercih etmen veya hiç arduino kullanmadan nodemcu esp8266 kullanman olur.
Nodemcu esp8266 ile wifi üzerinden telefonda bulunan Blynk uygulamasına verileri gönderebilirsin.

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25
O zaman sana tavsiyem hc06, hc05 bluetooth modülü olan paketleri tercih etmen veya hiç arduino kullanmadan nodemcu esp8266 kullanman olur.
Nodemcu esp8266 ile wifi üzerinden telefonda bulunan Blynk uygulamasına verileri gönderebilirsin.
Teşekkür ederim hocam. Bunlar da aklımda peki siz alsam pişman olur muyum bu seti

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Ben de bunların birçoğu var, ben set halinde almadım.Akşam size bir öneri atacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bütçeniz ne kadar ?

Son düzenleme:

robotikforum.net

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arduino modelleri ile ilgili kısa ve açıklayıcı bir anlatımımız mevcut isterseniz inceleyebilirsiniz.