Linksys NAS200

chimera

Dekan
Onursal Üye
Ağınıza Kolayca Saklama Alanı Ekleyin

* Kullanılabilir iki SATA sabit sürücü yuvalı Ethernet bağlı ağ uygulaması, ağınıza ilave saklama yerini doğrudan ekler
* Sabit sürücü veya flash tabanlı USB saklama cihazları için iki USB 2.0 portu daha ekleyin
* Müzik, video veya veri dosyalarını yerel olarak ve İnternet (HTTP ve FTP) yoluyla, kullanıcı adı veya grubundan güvenlikli yönetilen erişimle paylaşın
* Yerleşik disk yardımcı araçları – yedekleme, otomatik test ve disk taramaNAS200Linksys Ağa Bağlı Saklama Sistemi ile artık ağınıza saklama alanını hızla ve kolayca ekleyebilirsiniz. Bu bağımsız ağ uygulamasında, kullanılabilir iki SATA sabit sürücü yuvası vardır ve bu sayede, şimdi ihtiyaç duyduğunuz kadar saklama alanını ekleyebilir ve saklama ihtiyaçlarınız büyüdükçe gelecekte yenilerini ekleyebilirsiniz. Daha da fazla genişletilebilirlik için, hazır USB 2.0 sabit sürücülerini daha da fazla saklama alanı için bağlamanızı sağlayan iki USB portu vardır – veya taşınabilir veri dosyalarınıza kolayca erişmek için bir USB flash disk takın.

Saklama Sistemini ağınızı bağlamak basit bir işlemdir – router veya switch’inizde bulunan 10/100 Ethernet portlarından birine takmanız yeterlidir; saklama sistemine tüm ağınızdan hemen erişebilirsiniz.

Ağa Bağlı Saklama Sistemi’nde, yerleşik bir tek dokunmalı yedekleme özelliği vardır – önemli dosyalarınızın bir yedeklemesini başlatmak için düğmeye basmanız yeterlidir. Web tarayıcınızdan erişilebilen başka yerleşik disk yardımcı araçları da vardır. Bir otomatik test yürütebilir veya diski (diskleri) hatalara karşı tarayabilirsiniz. İkinci bir sabit sürücü taktıysanız, bir sürücüyü diğerine, ister manuel olarak ister bir zamanlamaya bağlı olarak yedekleyebilirsiniz.

Daha fazla esneklik ve fayda için, Ağa Bağlı Saklama Sistemi, bir web tarayıcısı yoluyla doğrudan İnternet’ten veya FTP’ten erişilebilecek şekilde kurabilirsiniz. Dosyalar hemen yayımlanabilir veya yetkili kullanıcılarınız için parola korumalı hesaplar oluşturulabilir.

Linksys Ağa Bağlı Saklama Sistemi, ağınız için genişletilebilir ve erişilebilir saklama çözümüdür.

Kaynak
 
Üst