LINE Türkiye'de Büyüyor

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ne LINE ne Watsspap ne Wechat hiçbiri işe yaramıyor. Zaten millet Facebooktan Twitterdan yazıyor resim müzik video gönderiyor. Bu yazılımlar daha çok özellik eklemeli mesela ücretsiz arama gibi vs. Daha önce hepsini kullanmıştım. Tesadüf dün gece hepsini yükledim. Rehberdekiler ml olduğu için anca 1 kişi çıkıyor. Skype iyi gibi ama bu seferde yuro istiyor. 1,47 yuro vermiş 9 dakka ceple konuştum az önce. 4 tlye 9 dakika.

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tango ve viber uygulamalarına göz atmalısın yuro istemiyo onlar

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Internet fıyatları ve ınternet altyapısı heryerde gelişmediği için türkiyedeki insanlarında %90 unun bu programlardan habersız oldugu için bencede benım rehberımde 60 kişi var 12 kişi kullanıyor,

bu 12 kişiden 4 ü hergun gırıp çıkıyor. Diğerleri 2 -3 ayda 1 giriyor. Yanı SMS daha mantıklı . ama SMS e alternatif arıyorsanız SKYBE kullanılmalı .

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Geçenlerde yükledimde hiçbir arkadaşım Line kullanmıyor.Herkes whatsapp kullanıyor.Aynı işi tango, viber, skype da yapıyor ama nedense bana hiçbiri whatsapp kadar kullanışlı, pratik ve hızlı gelmiyor.Whatsapp bence harika bir uygulama.En büyük artısıda çok yaygın olması.Mesela Line'da Türkiye pazarına çok yatırım yaptı ve çok reklamlar verdi ama whatsapp'dan daha fazla özelliğe sahip olmasına rağmen yinede yerini tutamıyor.Bu nedenle telefonumdan sildim.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Whatsapp'da çok arkadaşım var fakat Viber, Wechat, Line... Kullanan arkadaşım hiç yok. :D

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
herkes heran facebookta olmuyor örneğin ben olsam bile zırt bırt yazacakları için ya çevrimdşı olurum yada bildirimleri kaparım ama whatsapp ta sms havası olduğundan olup olmadık yere yazmıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım rehberde 110 kişi var 76 sı whatsapp kullanıyor, diğer programları hiç yüklemedim skypede 4 kişi var msni bırakalı çok olmuştu. bence yaygınlık onemlı ozellık fılan anca 2 3 yıla etkı eder

Mert Gürboğa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Line boşuna uğraşıyor whatsapp varken zor bence , millet bir bakar hevesini alır kapatır line ama whatsapp herkesce kullanılmakda nerdeyse.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
703
Line telefonda yüklü ama bir işime yaramıyor whatsapp daha çok kullanıyorum