Limitim 1500 TL en yeni hangi telefon

Bu konuyu okuyanlar

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baktım dediğiniz gibi fiyat çok yukarda 2000 tl şu an bunu almamam, oğlana ses kartı alacağım sanıırm 1500 seviyelerinde bir telefon alacağım.

Ama alsam harika olurdu belkide oğlana verirdim ama emekli maaşı ile hem bunu hemde ses kartını şu an alamam sağolun.
Rica ederim ama fiyatları çok değişkenlik gösteriyor. Hemen vazgeçmeyin biraz daha fiyatını araştırın. 2. El temiz yıpranmamış da alabilirsiniz.

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben inanın bundan hiçbir şey anlamadım.

Az evvel bumu dedim link için evet bu dediniz şimdi o telefon desteklemiyor dediniz ama ilk başta telefon özelliğide var dediniz onun için link verdim bu dediniz sonrada bunda telefon yok dediniz hiçbir şey anlamadım.

Bana telefon özelliği olan link atarsanız ona bakayım çünkü bu anlamadığım bir konu.
Şu cihaz size uygun http://www.sahibinden.com/ilan/alis...kart-giris-genpa-guvencesiyle-264635053/detay

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Rica ederim ama fiyatları çok değişkenlik gösteriyor. Hemen vazgeçmeyin biraz daha fiyatını araştırın. 2. El temiz yıpranmamış da alabilirsiniz.

Doğru İzmir bit pazarında sadece bu işi yapan bir yer var iyi aklıma getirdiniz eğer hava güzel olursa öğlene doğru gidip orada araştırırım.:)

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğru İzmir bit pazarında sadece bu işi yapan bir yer var iyi aklıma getirdiniz eğer hava güzel olursa öğlene doğru gidip orada araştırırım.:)
Verdiğim linke bakın sahibinden.com daki ilanlara da bakın.

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ya hemde İzmir hemen yarın iletişime geçeyim, sağolun.:)
Rica ederim. Size zahmet yanlış anlamazsanız cihazı alınca ya da başka cihaz memnun olup olmadığınıızk paylaşırsanız çok sevinirim. İyi geceler.

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Rica ederim. Size zahmet yanlış anlamazsanız cihazı alınca ya da başka cihaz memnun olup olmadığınıızk paylaşırsanız çok sevinirim. İyi geceler.

Yarın artık gidip bakacağım bir iki günde karar aşaması olur sonra buraya sonucu yazarım.
İyi Geceler.:)

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarın artık gidip bakacağım bir iki günde karar aşaması olur sonra buraya sonucu yazarım.
İyi Geceler.:)
Anladım memnun kalacağınıza eminim. Bende bu cihazdan alacağım. Telefonum G4 süper derecede memnunum ancak tabletim de olsun diyorum. Hem parmak izi okuyucu bile var yani fiyat performans canavarı :).

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam iyi öğlenler.

Karar verdiniz mi son kararınız nedir?

Ne yazıkki izmirde bulamadım, bulduğum satıcılarda güvenilir değildi.

Teknosaya gittim P1 açık yok paketli alacaksan açarım dedi vazgeçtim.

G8 taksitle 1750 TL istediler çok geldi.

Yarında bakacağım.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hocam avm varsa oralarda her türlü açık teşhir ürünleri olması lazım

Sky Kite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yazıkki izmirde bulamadım, bulduğum satıcılarda güvenilir değildi.

Teknosaya gittim P1 açık yok paketli alacaksan açarım dedi vazgeçtim.

G8 taksitle 1750 TL istediler çok geldi.

Yarında bakacağım.

Hocam sıfır almanıza gerek yok bence. Ben sizin yerinizde olsam temiz ikinci el Air 2 alırdım. Sıfırından tek farkı fiyatı olan ikinci el çok temiz cihazlar da var. İzmir'de ikinci el temiz cihaz satan ilanlara bakın.

Bu da olmadı Note 4 alırsınız.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Sağolun ama küçük şu an elimdeki 7 inc aynı bir şey arıyorum ama yok aertık 5.5 inc kadar düştüm.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sim kartsız model alırsanız diyorsunuz kafam karıştı bu size linkini verdiğim sim kartlı değilmi.

3 G yani internet üzerindenmi görüşülüyor yoksa normal telefon gibimi konuşuluyor.

aşağıdaki 19 tl lik paketi kullanacağım sorun olmaz çalışır değilmi.

Faturasız Yeni Yıl Paketleri
kardeş 7 inç ne kullanıyordun merak ettim :)))

Reaksiyon puanı
16,118
kardeş 7 inç ne kullanıyordun merak ettim :)))

galiba 7'' 3gli telefon özelliği olan tableti var bendeki dark evopad 3g m7220 gibi lenovo tablet olabilir samsung'ta da varmış ama gereksiz pahalı.
ASUS FE170CG-1B054A FONEPAD - Teknosa
125044806-1-asus_fe170cg_1b054a_fonepad.jpg

LENOVO A7-30 7 /1GB/8GB/3G/ANDROID TABLET + JBL KULAKLIK + SAMSONITE KILIF - Teknosa
125045364-1-lenovo_a7_30_7_1gb8gb3gandroid_tablet_jbl_kulaklik.jpg

örnek telefon irileri belki bunların sesleri daha iyidir kulaklık sesi...

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Reaksiyon puanı
16,118
SD kart sadece fotoğraf çekmek, müzik atmak için uygulamaların %99.9 u taşınamıyor.

Şu an 23 uygulama güncelleme bekliyor.

android kaç var? dark evopad 3g m7220 de 4.2 var oda o kafada sesi nasıl onun kulaklıktan? müzik dinlenebilir mi? dark kötü ses veriyor mesela.

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
android kaç var? dark evopad 3g m7220 de 4.2 var oda o kafada sesi nasıl onun kulaklıktan? müzik dinlenebilir mi? dark kötü ses veriyor mesela.
5.0 var ve lollipop ile cihaz harika oldu.
Müzik konusunda bu kişiye göre değişir ben ayrı mp3 sony kullanıyorum ona bakarsam orta seviye.
Klasik bir kullanıcıyı kurlu eder.

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu yazıyı mutlaka oku!!

öncelikle iphone almak istiyorsan iphone 6 nın altındak iphone modelleri kurtarmıyo (şarjları çok hızlı btiyo) onun dışında biraz daha paranı biriktirip indirimede girerse iphone 6 16 gb alabilirsin ama genede iphone yi alıncaklar telefon listesinde 1500 tl ile 2. plana atsan dha iyi olcak

2. olarak kesinlikle ama kesinlkle samsung önermem (BERBAT) samsung ta şöyle bir durum var galaxy s6 nın altındaki modeller kurtarmıyo galaxy s6 da 2200 dü galiba yani samsunguda aklından çıkarsan iyi olur :)

3. olarak sony bakabilirsin tasarım olarak oldukça iyi sony bence iyi telefon yapıyo soy bakabilirsin m4aqua ya da eğer indirimdeyse z3 şiddetle tavsiye ederim

4. olarak lg yide kapsamlı olarak bakabilirsin lg, g2 ile muhteşem bi başarı yaalamıştı ben 2 yıldır g2 kullanıyorum ve bence hala da oldukça hızlı ve bataryasıda iyi dayanıyo onun dışında paranın çoğunu kullanman gerekebilir ama g4 te bence fena telefon değil kamerası çok harika o njunda fiyatı şu an 1700 civarı hani indirime falan girerse onada bakablirsin

(NOT: son olarak internetten sipariş vericeksen eğer mutlaka meizu nun modellerine bak yurtdışından getirtmen gerekebilir ama imkanın varsa eğer mulaka meizu yu şiddetle tavsiye ederim bende zaten telefonumu meizu pro 5 e değiştirmeyi düşünüyorum.)

umarım yardımcı olabilmişimdir.

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bu yazıyı mutlaka oku!!

öncelikle iphone almak istiyorsan iphone 6 nın altındak iphone modelleri kurtarmıyo (şarjları çok hızlı btiyo) onun dışında biraz daha paranı biriktirip indirimede girerse iphone 6 16 gb alabilirsin ama genede iphone yi alıncaklar telefon listesinde 1500 tl ile 2. plana atsan dha iyi olcak

2. olarak kesinlikle ama kesinlkle samsung önermem (BERBAT) samsung ta şöyle bir durum var galaxy s6 nın altındaki modeller kurtarmıyo galaxy s6 da 2200 dü galiba yani samsunguda aklından çıkarsan iyi olur :)

3. olarak sony bakabilirsin tasarım olarak oldukça iyi sony bence iyi telefon yapıyo soy bakabilirsin m4aqua ya da eğer indirimdeyse z3 şiddetle tavsiye ederim

4. olarak lg yide kapsamlı olarak bakabilirsin lg, g2 ile muhteşem bi başarı yaalamıştı ben 2 yıldır g2 kullanıyorum ve bence hala da oldukça hızlı ve bataryasıda iyi dayanıyo onun dışında paranın çoğunu kullanman gerekebilir ama g4 te bence fena telefon değil kamerası çok harika o njunda fiyatı şu an 1700 civarı hani indirime falan girerse onada bakablirsin

(NOT: son olarak internetten sipariş vericeksen eğer mutlaka meizu nun modellerine bak yurtdışından getirtmen gerekebilir ama imkanın varsa eğer mulaka meizu yu şiddetle tavsiye ederim bende zaten telefonumu meizu pro 5 e değiştirmeyi düşünüyorum.)

umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sağolun.:)

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hocam ben sana GALAXY a8 önermiş miydim