LG X110 Netbook

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bu aralar bir netbook almayı düşünüyorsanız, LG X110'u görmeden para harcamayın deriz. X110'un ayrıntıları bu yazımızda!

LG tarafından üretilen bir netbook olan X110, kullanıcıların bir netbook'tan bekleyebileceği her şeyi sunuyor. Genel olarak alışılageldik netbook kavramının sınırlarını zorlamayan X110'da en çok dikkat çeken şey, Türkçe klavyenin gayet düzgün olması.

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende bir tane toshiba nın TR için üretilmiş olan bir notebooku var ama çok da işimizi gördüğü söylenemez.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
çok hoşuma gitti icat.

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Berkin Bozdoğan'ın incelemesini okudum ve evde ki masaüstü pcnin haricinde salondaki yemek masasının üzerine bunu almalıyım tv karşısında takılmalıyım diye düşündüm ve gidip telekoma kolumu verdim.......(cihazı bulmakta sıkıntı mevcut zira stoklar falan bitiyor diye)

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
pahalı abi ya .. hemde özellikleri düşük :S

kadirokcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aldım Telekomdan bu aleti ama 3g desteği için simkart yuvasını bulamadım hermodel de yokmu acaba

kadirokcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hıı bide içini açtım ama ram slotlarını yada slotunu göremedim :S acaba nerdedir

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Datron mobee ile özellikleri aynı
bunu bilmiyorum ama datronu 6 hücreli pille veriyorlar Hepsiburada'da ;)

sky_walker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EeePC 1000H kullanıyorum. Beklediğim performansı alıyorum.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
LG iyidir..bende bunun abisi var..süper iyi.

muhafiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım pil yuvasımım içinde bi yer var ama orası boş içini açtım girmesi için bi yer yok

Geç cevap yazdım kusura bakma, Dediğim gibi pil yuvasının içinde sim işaretinin olduğu yerde ancak opsiyenel olarak sunuluyor Telekomdan benimde aldığım LG modelinde yok.

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Cihazın teknik bir sorun çıkarması yüzünden işletim sistemini yeniden yüklemek istedim. Recovery bölümü ile yaklaşık 12 dakikada format attı sistem eski hailne geldi. Usbden kurmayı düşünüyordum fakat içindeki özelliği kullanınca gerek olmadığını anladım. Gayet başarılı bir özellik olarak. Tabi usbden format atınca recoveryde uçacak o ayrı :)

cihanakova

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Cihazın teknik bir sorun çıkarması yüzünden işletim sistemini yeniden yüklemek istedim. Recovery bölümü ile yaklaşık 12 dakikada format attı sistem eski hailne geldi. Usbden kurmayı düşünüyordum fakat içindeki özelliği kullanınca gerek olmadığını anladım. Gayet başarılı bir özellik olarak. Tabi usbden format atınca recoveryde uçacak o ayrı :)

Evet, bende formatının nasıl yapıldığını araştırırken burda da bahsedildiğini gördüm.
Format ile ilgili açıklamayı da ben yapayım bari.
Cihazımız açılırken F11 diye yazı çıktığında F11 e basıyoruz. Bu kadar :))
4gblik bir disk ayrılmış durumda ve bilgisayarımdan görülmüyor. Burası format için özel yapılmış.

ahmetturgaykaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar SDN kullanıcıları. ben de de lg x110 var geçen gün Microsoftun Bu tür bilgisayarlar için özel hazırlamış olduğu fortmat usbsi hazırlama programıyla Windows 7 yükledim. performansı süper. arada bir BlueScreen hatası alıyorum Ram upgrade gerekli sanırım. Bu hatanın Ram'den mi yoksa harddiskten mi kaynaklandığını henüz bulamadım. Ram upgrade'i hakkında bilgi bulabilirsem forumda diye gezeceğim bilgisi olan bir arkadaş varsa paylaşırsa sevirinim.

Shift Delete net forumda iyi vakit geçirmeniz dileklerimle

Ahmet Turgay KAYA