LG V30+ ThinQ Donma Problemi

Bu konuyu okuyanlar

harun246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.

Elimde yaklaşık 2.5 senelik bir cihaz var. Bu zamana kadar zerre sıkıntısını görmedim ancak son zamanlarda donmaya başladı. Telefonu kullanırken yine sorun yok ama kilitleyip bıraktığım zaman ara sıra donup tepki vermemeye başlıyor ve tuşlarla reset atmadan düzelmiyor. Hiç bir şekilde arama vs. göremiyorum. Aklıma gelen tüm yolları denedim sensörleri kapatıp kontrol ettim. Önbellekleri temizledim, fazla varsaydığım uygulamaları kaldırdım fakat sorun düzelmedi. Android 9 yüklü içerisinde ve yakın zamanda güncelleme almadı. Yeni güncelleme olsa sorunlu güncelleme derdim ama yaklaşık 6 ay oldu ve o zamandan bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Ara sıra Güç besleme seçenekleri çıkıyor ekranda ve şarj almıyor. Reset atmadan da gitmiyor. Sorun sizce neyden kaynaklıdır ? Bilenler yardımcı olabilirse çok memnun olurum. Herkese iyi forumlar dilerim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hard rest atmayı denediniz mi peki? Eğer öyle de olmazsa uygun bir rom bulup kurmayı deneyin.

harun246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hard reset attım. Şuana kadar donma olmadı yaklaşık 12-13 saatlik bir zaman diliminde. Ama 1 gün boyunca donmadığı da oluyordu, o yüzden net birşey söyleyemiyorum. Ancak Güç Beslemesi seçenekleri hala ekrana geliyor ve şarj almıyor telefon. Şarj soketinde bir problem olabilir mi?