LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Tost yapmak için kullanılacak kadar ısınmazsa olamaz diye düşünüyorum ama değişim yapılıyor bunun duydum ama çevrenizdeki arkadaş aracılığı ile teyit aldık emin bir şekilde soran arkadaşlara söyleyebiliriz acaba kaç günde geldi cihazı onları da yazabilirseniz sevinirim
Cihazı verirken değişim kararı çıkmış. Direkt, yeni cihazınız geldiğinde haber vereceğiz demişler. Şu an bekliyor.

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki hafta oldu telefona sahip olalı çok ısınan şarjı çabuk biten bir telefon.Sadece bu eksileri var şimdilik.Artıları saymakla bitmez pişman mıyım diye soracak olursanız kesinlikle hayır.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
iki hafta oldu telefona sahip olalı çok ısınan şarjı çabuk biten bir telefon.Sadece bu eksileri var şimdilik.Artıları saymakla bitmez pişman mıyım diye soracak olursanız kesinlikle hayır.

kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? ben son güncelleme ile 4-4,30 arası gördüm wifi ile kullanımda ama hücresel veri resmen sömürüyor 2,3-3 saat anca oluyor

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hücresel veri açık olduğu zaman
kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? ben son güncelleme ile 4-4,30 arası gördüm wifi ile kullanımda ama hücresel veri resmen sömürüyor 2,3-3 saat anca oluyor
Hücresel veri açık olduğu zaman telefonu elime almaya korkuyorum hesaplamadım ama çok düşük inanılmaz düşük

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Hücresel veri açık olduğu zaman

Hücresel veri açık olduğu zaman telefonu elime almaya korkuyorum hesaplamadım ama çok düşük inanılmaz düşük

evet hücreselde ısınıyor aslında tüm telefonlar ısınıyor hücreselde ama galiba işlemci arka tuşların oraya yakın ondan rahat hissediliyor

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet hücreselde ısınıyor aslında tüm telefonlar ısınıyor hücreselde ama galiba işlemci arka tuşların oraya yakın ondan rahat hissediliyor
Keşke çok fazla hissettirmese.Yanları çelik olduğu için güneş ışığı vurduğu zaman da ısınıyor.Aman diyim güneş ışığına fazla maruz kalmasın telefon.

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keşke çok fazla hissettirmese.Yanları çelik olduğu için güneş ışığı vurduğu zaman da ısınıyor.Aman diyim güneş ışığına fazla maruz kalmasın telefon.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Güneş ışıgına maruz kalan ıphone 6 inceledim aynı ısıda yanıyor tahmin ediyorum tüm cihazlarda aynı reaksyonu verecektir bende hücresel de okadar ısınma yapmıyor hatta bundan hiç şikayet etmedim farkında olmadım sadece şarjda uygulama güncellemelerinde ve yazılım güncellemesinde ısı hissediyorum.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
@Süleyman Alkan abi hücreselde telefon tam çekmiyorsa 3g/4.5 g arası geçiş oluyorsa sürekli ısınma oluyor ama stabil bir yerde olunca fazla hissedilmiyor

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonu alalı iki hafta oldu önceki telefonumun perormansı baya düşüktü acaba yeniyim o yüzden mi bu ısınmayı sorun ediyorum

Mustafa Köksal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar orijinal şarj cihazından almam gerekiyor fakat çok farklı fiyatlar var. Ürünün kutudan çıkanla birebir aynı orijinal şarj cihazı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Kutudan çıkan şarj aleti
20160820_171121.jpg
20160820_171128.jpg

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar orijinal şarj cihazından almam gerekiyor fakat çok farklı fiyatlar var. Ürünün kutudan çıkanla birebir aynı orijinal şarj cihazı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

Malesef size verebileceğim tek öneri büyük mağazalardan yada servisten temin olacaktır günümüzde o kadar güzel imitasyon ürünler var ki bazen orjinalden daha kaliteli olabiliyor.

Lg V10 Fast Charging Orijinal Hızlı Şarj Aleti Fiyatı

burada ki ürünler de orjinal diye geçiyor üzerlerinde bandrol vs vardır büyük ihtimal

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar size uygulama öneriyim çok küçük ve basit ama benim tüm hayatımı kolaylaştırdı (fener açıp kapamak zoruma gidiyordu)

KeyPlus ismi kısayol atayabiliyorsunuz mesela telefonu normalde ses kısmaya 2 kez basıp kamerayı açabiliyorduk ya onu filan değiştriyosunuz tabi ben onu değişmedim ses açma ya fener koydum karanlıkta olunca ekrana dokunmadan tık diye açıyorum çok kolay oluyor :D

Mustafa Köksal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Malesef size verebileceğim tek öneri büyük mağazalardan yada servisten temin olacaktır günümüzde o kadar güzel imitasyon ürünler var ki bazen orjinalden daha kaliteli olabiliyor.

Lg V10 Fast Charging Orijinal Hızlı Şarj Aleti Fiyatı

burada ki ürünler de orjinal diye geçiyor üzerlerinde bandrol vs vardır büyük ihtimal

Çok teşekkür ediyorum :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
V10'u değişimde bekleyen arkadaşa, beklemek istemezseniz G5 verelim demişler.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Android 7.0 yayınlanmış :D XDA da gördüm :) ROM bekliyoruz

Tabi G2 me yüklicem V10 a değil :D

Tabi beklicez yinede yaklaştık ona sevindim .

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
ilginç hangi dağda kurt ölmüş acaba
Benim düşüncem: Bir nevi imajı sarsmamak için G3 ve G4'leri piyasadan toplatıyoruz demek yerine, bu yolla toplayıp yenisini veriyor, hem elindeki G5'leri eritiyor, hem de müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Benim düşüncem: Bir nevi imajı sarsmamak için G3 ve G4'leri piyasadan toplatıyoruz demek yerine, bu yolla toplayıp yenisini veriyor, hem elindeki G5'leri eritiyor, hem de müşteri memnuniyeti sağlıyor.

bizim cihaz da sıkıntı yok ki değişelim :D ama şöyle bir karmaşa var bazı yerlerde v10 g5 den daha pahalı buda ayrı bir ironi