LG, Samsung Gibi Kendine İşlemci Yapıyor

Reaksiyon puanı
10,325
tabii yapabilir, LG bunu başarabilecek teknoloji ve altyapıya sahip firmalardan biri.
ancak benim anlamadığım niye bu kadar geç kaldıkları. yeni mi akılları başlarına gelmiş.
samsung'un işlemcisi kadar başarılı olabilir mi, onu zaman gösterecek, ama geç kalmış da olsa bunu başaracağından şüphem yok.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Farklılık olması güzel rekabetede yansır fakat uyum sorunu geliştiricileri biraz zorluyacak gibi..

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rekabet İçin Her şey Yapılıyor Bari Yeni işletim sistemide geliştirsin yada android e uygun bir işlemci üretsin

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya bununla uğraşacağına adam gibi yazılımcı ekibi kursun. Optimus blackde gingerbread için o kadar beklettiler. froyo dan beri versiyon yükselttikçe gps verimi düştü yerlerde. Anonim romlar bir çok konuda daha iyi. xda da çözülen sorunları kendi stabil yazılımında çözemiyorlar. Bir daha Lg almayı kesinlikle düşünmüyorum.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
tabii yapabilir, LG bunu başarabilecek teknoloji ve altyapıya sahip firmalardan biri.
ancak benim anlamadığım niye bu kadar geç kaldıkları. yeni mi akılları başlarına gelmiş.
samsung'un işlemcisi kadar başarılı olabilir mi, onu zaman gösterecek, ama geç kalmış da olsa bunu başaracağından şüphem yok.
Bu iş o kadar kolay değil. ARM yonga geliştiren 100'e yakın firma var. Ancak bunların çok azı akıllı telefon piyasasında var. Samsung bile kendi yongası Exynos'u sadece üst seviye telefonlarında kullanıyor. Diğer modellerinin bir kısmında rakipleri olan Nvidia, Qualcomm gibi markaların çözümlerini kullanıyor.