Lg optimus 4x hd nasil bir telefon???

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR LG OPTİMUS 4X HD NASIL BİR TELEFON? bazı forumlarda çabuk bozulduğunu okudum kullanan arkaşlar nasıl oldugu hakkında bilgi verebilirmi? o parya değermi yoksa başka telefonmu alınmalı?

violentx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O parayı ona vereceğine ya biraz daha bekle Nexus 5 al yada şuan alacaksın Nexus 4 al.Neredeyse aynı kasa bildiğim kadarıyla ama değilse bile Nexus pişman etmez insanı.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4x hd bütceye uygun 800 900 lira arası nexus 4 1150 lira onun için 4x hd nasıl diye soruyorum sizce sonradan bozulmalar oluyormu sorunları cıkıyormu bu telın ?

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG 4X HD hakkında açıklayıcı bilgi verecek hiç kimse yokmu? mesela günde 15-30 dk oyun oynasam yine 30 dk fln nette gezinsem 60 dk flnda görüşme yapsam şarj ı kaç gün gider ? verecegım paraya degermı?eylül ayında fiyatı dusermı? special edition paket limi satılıyor? yani çok açıklayıcı bir açıklama yaparmısnız rica etsem?

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeş lg 4x tegra 3 lü bi cihaz olduğu için çok isiniyomuş kimsede tavsiye etmiyor. Başka cihazlara bak.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kuzenim yeni aldı daha. İlk fırsatta satmayı düşünüyor. Pil ve ısınma konusunda problemleri var cihazın. Ayrıca eskidi artık bu model. Tegra3 seçmek en baştan hata olur

oguzkahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende kullanıyorum çok ısınıyor ve pili çok çabuk bitiyor biraz daha verip daha iyisini alabilirsin

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Batarya : şarj çabuk oluyor ve yoğun kullanımda hızlıca biter.
Isınma : oyun,internet ve şarj aynı anda yaparsan güneş gibi olur.
kullanım : sıkıntı yok güzel telefon şuan kullanıyorum 11 ay filan oldu hala kullanıyorum sıkıntı yok,ayrıca ele filan oturuyor hızlı telefon yani olayı bu kadar bildirim led olayı yok ona gıcık oluyorum bide.

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Optimus L9 Bak 4.1.2 Aldı yasarım olarak aynı telefon güzel.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus 4X HD , LG Optimus L9'da çok güzel . Ama F/P olarak bu günlerde kapış-kapış satılan General Mobile Discovery tavsiye ederim.

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cihaz cok iyi hocam gönül rahatlıgıyla alabilirsin, s3 satıp tekrardan lg 4x aldım. note 1 2 s3 vs telefon alır satarım kafama göre 4x i ikinci kez aldım. ilk sattıgımda parasal nedenle sıkıstım ve sattım.

aşırı ısınmadan bahsediyorlar tamam ısınma var note 1 ve 2de de vardı s3te de var, ısınma herzaman söz konusu.

ics güncellemesinde 10f jb güncellemesinde 20a güncellemelerini deneyin ısınma cok azaltılmıs pil konusunda note 2 tek gecerim o ayrı hocam. pil her smartphone olayında ki gibi 1 2 gün ancak cıkartırsın.

ips ekran günes altında cok iyi, note 1 2 s3 kısacası super amoled ile ips ekran kıyasıya kapısır ama ips ekran herzaman daha iyidir. ekran parlaklıgı %50 de rahatca günes altında ekranı görebilirsin. bu yüzden tercih sebebimdir.

super amoled belirli bir kullanımda sonra samoled yanıgı olusur. youtube videolarında görebilirsin hafif bir gölge gibi üst barda ya da simgelerde belirir.

su an 20c türkiye versiyonunu kullanıyorum, ısınma var normaldir note2 de emin ol daha cok ısınma vardı kamera altında ve elimi terletiyordu.

special paketli nadir bulabilirsin, hizlialda sp paketli tükendi 770 lira fiyata satılıyordu. sp paketinde kalem pil ve dock vardır, ikinci el alabilirsin temizini bulursan satarken cok az zarar edersin ;)

wifi 3g acık ve sürekli veri indirimi yaparsan 6-8 saati görürsün, ısınında şarjı etkisi vardır unutma.

cihaz ekran kapalı durumda 12 saat durdugunda %1 sarj götürüyor hocam 4+1 işlemcinin artısı budur.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
benim arkadaşımda var. Onu bunu bilmemde müzik dinlemeyi seviyorsan kesinlikle alma. Berbat ötesi bir ses kalitesi var.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
v2beta hocam teşekkür ederim güzel açıklamışşınız batarya zaten nerdeyse android telefonların hepsinde 1 gün anca gidiyor hocam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefonu kutudan çıkardığım günden beri beni deli ediyor bu telefonu hız delisi diye satan zihniyet ve hızlı olduğunu söyleyen arkadaşlar hesap makinesiylemi kıyasladınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben 2. el almayı düşünüyorum telefon 2 aylık 600 tl arkadaşımdan alıcam oda ısınmadan şikayet ediyor
ben lg optimus l5 kullanıyorum ısınma sorunu yok ama yavaş hiç bir uygulama yüklemeye gelmiyor sizce 600 tlye almalımıyım 4x hd yi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben aldım ve kesinlikle pişmanım. Hız desen öyle yavaş ki.. Şarj olma sorunu var. Akşam yatarken şarja takıyorum sabaha kadar anca %70 oluyor. Sinir bozucu bir telefon. Aksesuarları yok. Örneğin telefon kabı satan yerlerin %99unda kap yok. İnternetten alıyorum mecbur. Ama gerçekten yakın zamanda yeni telefon alacağım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 yıldır p880 kullanıcısıyım n11.com sıtesınden aldık telı ılk 6 ay gozum gıbı baktım cızık bıle yoktu sonra asırı derecede kasmaya basladı guncelleme yapmasıda sıkıntı ztn ıyı kotu 1 yıl kullandım telefonu 1 yıldırda garantıde gezıyo ne aynı ozellıkte bı tel gonderdıler ne de 15 ıs gununde tel geldı arıza bı anda ekran gıttı ve koku geldı en son aradım sovdum bozuk gonderın dedım lg servısıne gonderdım daha garantının bıtmesıne 8 ay 22 gun olmasına ragmen garantınız bıttı dedıler yapcak bısey yok 1000 lıra ıcın bu kadar cabaya degmez lg samsung basta olmak uzere tavsıye etmıyorum eger adam akıllı 4 5 yıl telefon kullanıyım modası gecmesın fıyatıda düşmesın diyosanız ıphone alcaksınız tecrubem oldugu ıcın konusuyorum kımsenın lafına bakıpta lg fln almayn ıphone alın hem karızmanız olur hemde modası ve fıyatı degısmez ben yandım sızler yanmayın dostlar lg ztn musterısıne ılgısız bence ve şeref yoksunu insanlar satarken garantısı var satın alıdıktan sonra ne bok yıyosan ye demeye getırıyolar arkadaslar tekrar tekrar soluyorum ıphone tek telefondur ondan baskada kolay kolay 10 yıl ıcınde telefon cıkmaz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2,5 yildir kullanıyorum biraz isinma sorunu var gayette hizli bir cihaz şu anki guncel programlarda illaki kasma oluyo ama Ben 2,5 yildir tek bir sorun yaşamadım şarj olarak kullanıma gore değişiyo ben 1199tl ye aldim bugun teknosada 1099 tlyeyine gördüm soylede diyeyim akilli telefon kullanmak isteyen anne baba veya fazla isi olmayanlar icin cok ideal bir cihaz !