Lg l9 almalimiyim tavsiye yardim ?

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yakın zamanda bir akıllı telefon alıcağım . Aslında Samsung Taraftarıyım yani alsam %95 Samsung alırım ama LG'nin Optimus L9 İsimli telefonu dikkatimi çekti. gerek büyük boyutu ekran canlılığı ve ucuz fiyatı ile gözüme çarptı. Beni şaşırtan LG'nin L9'a jelly bean son sürüm güncelleme vermesi . LG normalde telefonlarına destek vermeyen bir firma ama burda kafam karıştı. Alıpta pişman olmak istemem.

SİZCE 800-900 TL ARASINDA BU TELEFON MAKULMUDUR. ALINIRMI ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Fiyatına göre özellikler iyi güncelleme olayına çok takılmayacaksanız alternatifi olmayan bir telefon muhtemel Mayısın ikinci haftası almayı düşündüğüm bir telefon.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası orta sınıfın üstünde bir cihaz bence, alabileceğin en iyi ürün şuan için o fiyata ayrıca kampanya vardı bir sitede onu görürsem tekrardan yada hatırlar isem yazarım ;)

Şimdiden hayırlı olsun. bu arada yeni güncellemesi de geldi bu ürünün ;)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Açıkcası orta sınıfın üstünde bir cihaz bence, alabileceğin en iyi ürün şuan için o fiyata ayrıca kampanya vardı bir sitede onu görürsem tekrardan yada hatırlar isem yazarım ;)

Şimdiden hayırlı olsun. bu arada yeni güncellemesi de geldi bu ürünün ;)

Benimde güncellemeden sonra dikkatimi çekti dün yine telefon bakmaya gittim telefoncu orta sınıfın en iyi telefonu ne diyince bana direk L9 uzattı güncellemeden felan konuştuk niyetlendim bayağı şimdide sabahtan beri nerden daha uygun alırım diye araştırma yapıyorum sen dediğin yeri bulup paylaşırsan çok iyi olur

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yaklaşık 2 aydır kullanıyorum (telefoncuyum bu arada) bi çok cihazı kullanma şansım oldu s3 mini düşünüyordum son anda bu cihazı elime alıp kullanınca diğerleri yalan oldu yeni jelly bean güncellemesi de aldı kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans olarak alınabilecek en iyi cihaz

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben de LG kullanıyorum.almanı tavsiye ederim.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Şu an MCJ de fiyatı çok uygun umarım mayısın 7,8 kadar sürer ben anca o zaman alabileceğim.

uncheedah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yeni aldım telefonumu daha bi hafta olmadı ekranı parlaklığı performansı çok çok iyi tabi fiyatına göre görünümü çok şık özellikle beyaz olanın :) ama bi sıkıntısı var bence malzeme kalitesi çok dandik :)

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende yeni aldım telefonumu daha bi hafta olmadı ekranı parlaklığı performansı çok çok iyi tabi fiyatına göre görünümü çok şık özellikle beyaz olanın :) ama bi sıkıntısı var bence malzeme kalitesi çok dandik :)

Malzeme kalitesi derken sadece bir arka kapak kötü kalite. Haricinde Ekrana Mat Ekran Koruyucu ve ilerleyen zamanda boya çıkması gibi vs durumlar olmaması için bir kılıf alıması lazım. Telefon Özellikleri falan zaten harika Tam bir Fiyat / Performans ürünü hafatya alıcam kesin olarak .

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Tam bir fiyat/performans canavarı. Takılmaydı kasılmaydı hiç bir şey hissetmiyorum. 8-9 yıldır akıllı telefon kullanıyorum. Maldan anlarım :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok aga ben bu yorumları okudum ya şuan komple htc desire x den vazgeçtim düne kadar biraz aklımdaydı ama komple vazgeçtim :) yarın alıyorum L9 u

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Benimde güncellemeden sonra dikkatimi çekti dün yine telefon bakmaya gittim telefoncu orta sınıfın en iyi telefonu ne diyince bana direk L9 uzattı güncellemeden felan konuştuk niyetlendim bayağı şimdide sabahtan beri nerden daha uygun alırım diye araştırma yapıyorum sen dediğin yeri bulup paylaşırsan çok iyi olur

Aynen şuan için en uygun o sitede mevcut ve güvenilir site olduğunu okudum.. Hem sen alışveriş yapta bizde bilelim nedir ne değildir :) kazıklanırsan falan haber ver bizlere :D

Tam bir fiyat/performans canavarı. Takılmaydı kasılmaydı hiç bir şey hissetmiyorum. 8-9 yıldır akıllı telefon kullanıyorum. Maldan anlarım :)

Bak ayrıca adam maldan iyi anlıyor es geçme bu güzel insanların dediklerini :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynen şuan için en uygun o sitede mevcut ve güvenilir site olduğunu okudum.. Hem sen alışveriş yapta bizde bilelim nedir ne değildir :) kazıklanırsan falan haber ver bizlere :D

Bak ayrıca adam maldan iyi anlıyor es geçme bu güzel insanların dediklerini :)

Ben az önce mcj.com.tr yi aradım konuştum müşteri hizmetleriyle stokta olup olmadığını sordum varmış aslında aramamın sebebi ulaşabilmekti çat diye ulaştım hatta yarın bile çalışıyomuşlar metrobüsler vapurlar iptal edildi nasıl çalışıyosunuz dedim :D ben güvendim yarın yada öbür gün sipariş edecem sonrada paylaşırım burada