Lg l7-ii hakkında

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar başlıkta belirttiğim modeli alıcam ama sorularım var cihaza güncelleme gelir mi şarjı nekadar dayanır 768mb ram yeterli midir 775 TL ye alınır mı ??

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar başlıkta belirttiğim modeli alıcam ama sorularım var cihaza güncelleme gelir mi şarjı nekadar dayanır 768mb ram yeterli midir 775 TL ye alınır mı ??

L7'nin fiyatı hepsiburadada 679 lira bence telefona karar verdiyseniz bir de oraya bakın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
768mb ram kesinlikle yetmez en az 1 gb olması lazım ace 2 telefonumdada 768 mb ram var kesinlikle yetmiyor ve root atmak zorunda kalıyorsunuz..

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
L7'nin fiyatı hepsiburadada 679 lira bence telefona karar verdiyseniz bir de oraya bakın derim

Hocam ilginiz için teşekkür ederim ama belirttiğim model bir üst modeli L7-II

- - - Mesaj Güncellendi - - -

768mb ram kesinlikle yetmez en az 1 gb olması lazım ace 2 telefonumdada 768 mb ram var kesinlikle yetmiyor ve root atmak zorunda kalıyorsunuz..

768 Mb ram ile ne gibi sıkıntıarla karşılaşırım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle almanı tavsiye etmem 768mb ramli bir telefona 700 tl civarı vermek çok saçma bence bütceni 1400 seviyelerine yükselt ve pişman olma sonra o verdiğin paranın kesinlikle karsılıgını bulmadığını anlayacaksın suan lg g2 fiyat performans konusunda çok şahane bir telefon onu tavsiye edebilirim
okadar veremem paramın iyi değerlenmesini isterim bütcemi arttıramam dersen general mobile dicovery telefonunu tavsiye ederim kesinlikle vatandan falanda bakabilirsin 650 tl civarında s3 le kafa kafaya giden sahane telefon

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hocam ilginiz için teşekkür ederim ama belirttiğim model bir üst modeli L7-II

- - - Mesaj Güncellendi - - -

girip bakarsan eğer benim de aynı cihazdan bahsettiğimi göreceksin arkadaşım l7 609 tl-l7 II 679 tl

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar ben whatsaapa gıremıyorum ya herşeyım tamm gıbı buturlu anlamadım.s
ınternetı kullanabılıyorum
wahstappada wıreleesten gırebılıyorum.s
yardımcı olurmusunuz teşşekurler