Lg ile ilgili bir sorunum var detay için içeri girermisiniz

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar beni bi zaman sonra LG G2 alacağım incelemesini izledim karşılaştırmasına baktım herşey çok güzel satıldığı paraya değer bir telefon ama benim LG hakkında kaygılarım var
Birincisi neden lg marka telefonlar her yerde satılmıyor tutulmuyor yani LG G2 den önce LG Optimus G Pro baktım sadece teknosada var Optimus G de aynı şekilde yani çok yerde satılmıyor.
Gel gelelim telefon aksesuarları LG marka telefonlar için Kılıflar kaplar kapaklar vs. gibi aksesuarları TEKNOSA gibi zincir marketlerde göremiyorum gördüklerimin çoğu iPhone veya Samsung bu neden böyle ben anlamadım

Kendimi ne kadar ifade edebildim bilmiyorum ama siz eminim anlamıştırsınız.

En kısa sürede yanıt bekliyorum arkadaşlar bana bu durumu açıklarmısınız ?

Okuyan ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bide LG nin İstanbuldakileri yetkili servisleri nelerdir link atabilirmisiniz en yakın yetkili servisi aramam lazım numarasınıda verirseniz sevinirim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar beni bi zaman sonra LG G2 alacağım incelemesini izledim karşılaştırmasına baktım herşey çok güzel satıldığı paraya değer bir telefon ama benim LG hakkında kaygılarım var
Birincisi neden lg marka telefonlar her yerde satılmıyor tutulmuyor yani LG G2 den önce LG Optimus G Pro baktım sadece teknosada var Optimus G de aynı şekilde yani çok yerde satılmıyor.
Gel gelelim telefon aksesuarları LG marka telefonlar için Kılıflar kaplar kapaklar vs. gibi aksesuarları TEKNOSA gibi zincir marketlerde göremiyorum gördüklerimin çoğu iPhone veya Samsung bu neden böyle ben anlamadım

Kendimi ne kadar ifade edebildim bilmiyorum ama siz eminim anlamıştırsınız.

En kısa sürede yanıt bekliyorum arkadaşlar bana bu durumu açıklarmısınız ?

Okuyan ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Lg kalitedir çünkü lg kullanan az ama telefondan anlayan kisilerdir sn iyi ekran lg de kutudan cikan en kaliteli kulaklik lg de ayrica son kampanyasinda bedava g2 orijinal 125 tl degerinde kilif veriyordu tek eksik noktasi güncelleme onu da aşıyor yavas yavas

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Lg kalitedir çünkü lg kullanan az ama telefondan anlayan kisilerdir sn iyi ekran lg de kutudan cikan en kaliteli kulaklik lg de ayrica son kampanyasinda bedava g2 orijinal 125 tl degerinde kilif veriyordu tek eksik noktasi güncelleme onu da aşıyor yavas yavas
Galiba haklısın ama şu canımı çok sıkıyor; Dün gördüm galiba TEKNOSA da 1800 TL ye LG G2 32 GB + Kılıf [ QuickWindow (125 TL) ] gördüğümde gerçekten çok beğendim onu kesinlikle almak istiyordum ama ne yazıkki şuan bütcem yetmiyor ileride almak istiyorum bu zaman sürecindede fiyatı bırakda olsa düşmesini umut ediyorum ama belkide düşmez bilmiyorum.
Ama gerçekten çok beğenmiştim gerçi tükendi yazıyor teknosanın o kampanyası LG nin sitesindede LG G2 sahipleri telefonlarının IMEI numarasını yazarak bedava sahip olabiliyor diye görmüştüm ama ne yazikki ben sahip olamayacağım sonra alacağım.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg kullanma samsung al s4 le aynı fiyat

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Senin Soruna Açık Ve Net Bir Cevap Hangi Marka Daha Çok Tutulup Satıyorsa Onun Aksesuarlarını Getiriyorlar

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Discovery'de aynı sıkıntı olması lazımdı senin düşüncene göre ama kılıflar aksesuarlar en çok rağbet edilen telefonlara çıkıyor. zaman geçtikçe üretilir zaten piyasaya iyi bir giriş yaptı

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
sizler kaygılı olduğunuz için almıyorsunuz almadığınız için satılmıyor...

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
optimus g kullanıyorum LGnin kılfını şarj cihazını OTG kablosunu bi yerde bulamazsın ama bi sor bakalım kılıfa gerek var mı bence yok ben telefonu 1. katta mermerin üstüne düşrdüm ( bizim mermerler ısıl işle görmüş daha sert cinsten) zemin kata yuvarlandı telefon ekranda bir çizik yok kenarı darbeyi emdiği için üçgenleşti :D bunu da benden başka kimse anlayamaz :D ama otg kablo bulamadım ben

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
optimus g kullanıyorum LGnin kılfını şarj cihazını OTG kablosunu bi yerde bulamazsın ama bi sor bakalım kılıfa gerek var mı bence yok ben telefonu 1. katta mermerin üstüne düşrdüm ( bizim mermerler ısıl işle görmüş daha sert cinsten) zemin kata yuvarlandı telefon ekranda bir çizik yok kenarı darbeyi emdiği için üçgenleşti :D bunu da benden başka kimse anlayamaz :D ama otg kablo bulamadım ben

senin için bi bakayım hocam :) bulursam haberdar ederim

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
al sana ücretsiz Quıck Windows kılıf ama acele et son 395 şanslıdan biri ol ;) arkadaş

http://sendenogreniyorum.com/sub6.html

Kardeşim bende biliyorum bunu ama dediğim gibi şuan yeterli bütçem yok o yüzden LG G2 32 GB sonra almayı planlıyorum bu nun sonucundada Ücretsiz sahip olamayacağım ama bu gerçekten çok üzdü ya normal fiyatı 125 TL ben hayatta vermem okadar para ama yeni bir kılıf alırım herhalde

sizler kaygılı olduğunuz için almıyorsunuz almadığınız için satılmıyor...

Haklısın yorum için teşekkürler

Senin Soruna Açık Ve Net Bir Cevap Hangi Marka Daha Çok Tutulup Satıyorsa Onun Aksesuarlarını Getiriyorlar

Doğrudur

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] hocam baktım da donanımsal desteği olduğu için otg kablosu fark etmiyor beğendiğini alabilirsin çalıştıracaktır :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
@Mert Ahmet hocam baktım da donanımsal desteği olduğu için otg kablosu fark etmiyor beğendiğini alabilirsin çalıştıracaktır :)
Biz de diyoruz Optimus G için :D ama kablo LG olmazsa gene yemiyor :) burada böyle bi pislik yapmış LG etrafta sorduğum telefoncularda vs.. yok artık gittigidiyor gibi sitelerden alıcaz :)

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben zamanın birinde LG KF510 almıştım,o zamanlar uyduruk dokunmatik tuşları arıza yaptı,servise falan gönderdim,sizlere yeminle tam 6 ayda geldi,devamlı yedek parça bekliyor denildi,ben 3 aylık iş gün dolunca tüketici haklarına başvuru yaptım,onların sayesinde tam 6 ayda yeni cihaz geldi,tabi direk sattım,siz olsanız birdaha lg ye dokunurmusunuz,biri demiş ya siz almazsanız o almazsa kimse almaz tanımaz diye,böyle yaparlarsa kim alsın ki..

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Biz de diyoruz Optimus G için :D ama kablo LG olmazsa gene yemiyor :) burada böyle bi pislik yapmış LG etrafta sorduğum telefoncularda vs.. yok artık gittigidiyor gibi sitelerden alıcaz :)

Öyle olabilir ama özellikle optimus G için bir kablo yok yani...

rtekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tm o dogru ama note 3 varr

note 3 kadar gereksiz bir atılım bir daha yapamaz sanırım samsung :thumbup1: bilir kişilere sor soruştur. zamanım olsa bende açıklardım ama malesef. samsung devri kapandı artık ezbere konuşmayın

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ben de önümüzdeki yaz optimus g almayı düşünüyorum önerir misin hocam? :yes:

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
ben telefondan çok memnunum :) 3g kullanmıyorum dışarı çok çıkmıyorum gittiğim her yerde wi-fi var şarjım böyle 2 gün gidiyor :) hatta g2'nin tasarımını beğenmediyseniz şiddetle tavsiye ederim :)

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben telefondan çok memnunum :) 3g kullanmıyorum dışarı çok çıkmıyorum gittiğim her yerde wi-fi var şarjım böyle 2 gün gidiyor :) hatta g2'nin tasarımını beğenmediyseniz şiddetle tavsiye ederim :)

şahsen ben 3g'ye bayağı bi bağımlı kalıyorum ama öyle oyun gibi bi takıntım yok tabii ki yükleyip oynuycam ama daha çok internette gezinme olayı önemli yeterli olur gibi duruyo :rolleyes:

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bir günlük test edilip batarya performansı nasıl paylaşılmalı

Reaksiyon puanı
16,118
teknosa'da var 32gb: http://www.teknosa.com/urunler/125071010/lg-e975-optimus-g-akilli-telefon
yık tabularını:
LiveImages%255CNette%2520Dola%25FEanlar%255CSen%2520de%2520Yolla%252003%2520Aral%25FDk%25202007%255C79274r.jpg

en masumu bu yıkılan yanan bişey çıkmadı...

MustafaCoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
afexetsinizde lg samsungla boy olcusemez

Sana burda 30 tane madde sayarız bir daha teknoloji konuşmaya tövbe edersin kardeş.. Bak en basitinden samsungun patent davalarına hepsinden çalıp telefon yapıyor s3le bir ilki yaptı fakat artık yemiyor görüyorsun s4 beklenen gibi satmadı ne yapacağını şaşırdı yok activesi yok zoomu mega çıkarttı telefonda işlemci falan yok doğru düzgün bin lira note 3 e bak tamam güzel telefon ama güzel olanıda türkiyeye gelmiyor türkiyede farklı bir model geliyor vs samsung yavaş yavaş orta segmente düşüyor bu sony lg htc daha akıllıca çalıştıkça dahada düşecek merak etme

Dephree

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Salakmisiniz afexetsinizde lg samsungla boy olcusemez

Haha bu nasıl bir kafa arkadaş. LG'yi kötüleme çabası nedir. Herkes sağa baktı sen de bak birader. Tutturmuşlar bir s4. "Herkeste s4 var demek ki güzel telefon, LG kullanan adam az demek ki kötü telefon." mantığından vazgeçin artık. Samsung Starbucks bebelerine satsın telefonunu. Masaya anahtarını, sigaranı, Samsung telefonunu koyar mutlu olursun sen de.
Not: LG G2 kullanıyorum. Canavar gibi alet. Taşşş..klı telefon.net