Lg G7 parmak izi okuyucusu çalışmıyor (Çözüldü)

Bu konuyu okuyanlar

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Sorunun ne zaman başladığından emin değilim. Fakat önceden olsa fark derdim. Muhtemelen sabah başladı. Parmak izi okuyucum çalışmıyor. 2 farklı parmağım kayıtlı. Normalde tuttuğum elime göre açıyorum fakat şu anda ikisini de okumuyor. Sorun ne olabilir sizce?

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Arkadaşlar sorun çözüldü sanmıştım fakat devam ediyor. 2 kere okuduysa 5 kere okumuyor parmak izi. Yani okuyor açmıyor değil olay. Hiç görmüyor parmağımı. Sizce ne olabilir sorun?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaşlar sorun çözüldü sanmıştım fakat devam ediyor. 2 kere okuduysa 5 kere okumuyor parmak izi. Yani okuyor açmıyor değil olay. Hiç görmüyor parmağımı. Sizce ne olabilir sorun?
Ayarlardan smart doctor dan donanımı test et parmak izi okuyucuyu kontrol ettin mi

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Çizmiş vs. Olabilir misin?

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Aynı sorun bende de olmaya başladı, test ettiğimde de "cevap yok servis merkezi ile iletişime geçin diyor"

Hocaedebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parmak izi sensörü bende de okumuyor. Yani donanım parmak izini görmüyor. Sonra tekrar kendi çalışmaya başlıyor. Galiba garantiye vereceğim. Sorunu çözen oldu mu?

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Çözüm bulamadım maalesef, su geçirmez olduğu için de garantiye vermek istemedim. Kapattım ve yüz tanıma ile devam ediyorum.

Hocaedebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantiye vermek sorun mu oluşturur.

Reaksiyon puanı
1,056
Garantiye vermek sorun mu oluşturur.
hayır ama boşu boşuna masraf çıkarabilirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunun ne zaman başladığından emin değilim. Fakat önceden olsa fark derdim. Muhtemelen sabah başladı. Parmak izi okuyucum çalışmıyor. 2 farklı parmağım kayıtlı. Normalde tuttuğum elime göre açıyorum fakat şu anda ikisini de okumuyor. Sorun ne olabilir sizce?
ama güzel telefonmuş haa .d

hayır ama boşu boşuna masraf çıkarabilirler

ama güzel telefonmuş haa .d
ama yüksek olarak yazılımsal sorundur