LG G5 Kullanıcı Kulübü

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Cam plus olsaydi çekerdim de
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefonı yan tut yani modülübir elinle modüle bir elinle pile kuvvet uygula
Arkadaşlar telefonun klavyesiyle yazarken baş parmak mı işaret parmak mı kullanıyorsunuz

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Cam plus olsaydi çekerdim de
Telefonı yan tut yani modülübir elinle modüle bir elinle pile kuvvet uygula
Arkadaşlar telefonun klavyesiyle yazarken baş parmak mı işaret parmak mı kullanıyorsunuz
baş parmak kullanıyorum çıkarmıyım ben pilini sabit kalsın ama öğrendiğimde öyle çıkarırım.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Stokta g5 olmadigi icin bekletiliyormusum.facebooktaki grupta birisi yazmis.para iadesi talep etmis % 10 kesinti yaparak verelim demisler o da gerekli yerlere sikayet edicem deyince tekrar ariyacagiz demis lg.bende para iadesi istedim mail attim bakalim cevap verecekler mi

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Stokta g5 olmadigi icin bekletiliyormusum.facebooktaki grupta birisi yazmis.para iadesi talep etmis % 10 kesinti yaparak verelim demisler o da gerekli yerlere sikayet edicem deyince tekrar ariyacagiz demis lg.bende para iadesi istedim mail attim bakalim cevap verecekler mi
Anlamadım ya senin cihazı geri göndermediler mi ghost screen geçiçi bir şey deyip yoksa yanlış mı hatırlıyorum ben cihaz değişime mi gitti.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Anlamadım ya senin cihazı geri göndermediler mi ghost screen geçiçi bir şey deyip yoksa yanlış mı hatırlıyorum ben cihaz değişime mi gitti.
Samsundan surum atip yolladilar.istanbulda degisim yapacaklardi ama cihaz yok ellerinde.bugun lg yi aradim.para iadesi istedim saat 4 te arayin dediler

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Oisli videoda koşarken haldır huldur sallanması normal mi koşarken fhd 30 gps ois video atar mısınız

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Oisli videoda koşarken haldır huldur sallanması normal mi koşarken fhd 30 gps ois video atar mısınız
Ayarlardan ois steady var onu steady yap öyle dene bi arada ki farkı anlamış oluruz biri yazılım biri donanım olarak iyileştirme yapıyor ama steady de kötü değil yani :D

Alpay35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu bi kaç gün içinde lg g5 se veya direk lg g5 almayı düşünüyorumda teknik servisi telefonun sorunlarını göz önünde bulundurursanız telefonu almamı önerirmisiniz

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
g6 nın performans farkı olmayacak sd 821 var içinde g5 alabilir
ois fotoğrafı değil mi
charmander ois mi donanımsal steady mi

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
ben senin yerinde olsam g5 ten vazgeçmem bir daha alırım
Performansina bise dedigim yok.cihaz on numara.ama hata varsa firma arkasinda durmali.ben soyle düşünüyorum 3000 liraya aldim bu cihazi.hatali cikti.degisim dediler o da tamam.ama cihaz yok ne gelecegi belli ne de uretiminin durup durmadigi.ayrica ben aramasam firma bilgilendirmiyo bile.para iadesi alsam g6 alirim veya v20 lg den yine vazgecmem

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Performansina bise dedigim yok.cihaz on numara.ama hata varsa firma arkasinda durmali.ben soyle düşünüyorum 3000 liraya aldim bu cihazi.hatali cikti.degisim dediler o da tamam.ama cihaz yok ne gelecegi belli ne de uretiminin durup durmadigi.ayrica ben aramasam firma bilgilendirmiyo bile.para iadesi alsam g6 alirim veya v20 lg den yine vazgecmem
Lg de G serisi telefon alınmaz bu saatten sonra artık kronik sorunlar g2 den beri kesilmiyor :D g6 da da ıps panel kullanırsa ghost screenin kaçarı yok ondada v20 alabilirsin ama benim önerim mate 9 alman.