LG G5 Kullanıcı Kulübü

emrerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, Türkiye Garantili LG G5 almayı düşünüyorum. Yalnız ghost screen gibi hatalar yaşamak istemiyorum. Hangi seriyi önerirsiniz. Bu konuda net bilgisi olanlar ya da kullandıkları seride herhangi bir problem yaşamayanlar yazabilir mi?

Bu konuda bilgisi olan yok mudur? Bugün yarın alacağım.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Giden gitti artik kardesimde :D bu servis olaylarından lg den sogudum
Benim işlemler çok kolay olmuştu. Mecidiyeköydeki servise kendim götürmüştüm, tamir olursa 1-2 saat içinde yapıyorlar, değişim de anında oluyor. Baya bi şaşırmıştım hatta. Bilmiyorum diğer servislerde durum ne

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Benim işlemler çok kolay olmuştu. Mecidiyeköydeki servise kendim götürmüştüm, tamir olursa 1-2 saat içinde yapıyorlar, değişim de anında oluyor. Baya bi şaşırmıştım hatta. Bilmiyorum diğer servislerde durum ne
Hangi servisti adini biliyo musun

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Screenshot_2017-01-19-16-34-29.png
hayalet ekrana lg nin cevabi bu sekilde

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
ya ghost önemli değil rahatsız etmiyor siz çok sorun ediyorsunuz alırken bunları göze almalıydınız.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Clash royale oynuyorum yorum tuşunun izi kalıyor navigasyon tuşunun izi kalıyorum bazı bildirimlerin izi kalıyor sen düşün ama ben dikkatli bakmassam ya da resimlere girmezsem pek rahatsız edici değil.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Clash royale oynuyorum yorum tuşunun izi kalıyor navigasyon tuşunun izi kalıyorum bazı bildirimlerin izi kalıyor sen düşün ama ben dikkatli bakmassam ya da resimlere girmezsem pek rahatsız edici değil.
Tusla bildirim paneli cok onemli degil.ama chrome da yarim saat bi sitede takiliyorum.ciktigimda cok rahat ekranda sitenin adi arayuzu belli oluyo.benim rahatsiz olma sebebim o.face youtube nereye girersek belli

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Tusla bildirim paneli cok onemli degil.ama chrome da yarim saat bi sitede takiliyorum.ciktigimda cok rahat ekranda sitenin adi arayuzu belli oluyo.benim rahatsiz olma sebebim o.face youtube nereye girersek belli
benim kahverengi tonda belli oluyo keşke servise vermeseydin ekranı değiştirirken sarı ekran (ghostu önlemek için) takarlar aynı işlevi mavi ekran filtresi takarak çözebilirdin. lgdestek.net çok iyi bir site oradan cevap alabilirsin. Ghostun çözümü var. Girmek istemiyorsan play stora mavi ekran filtresi yaz

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
benim kahverengi tonda belli oluyo keşke servise vermeseydin ekranı değiştirirken sarı ekran (ghostu önlemek için) takarlar aynı işlevi mavi ekran filtresi takarak çözebilirdin. lgdestek.net çok iyi bir site oradan cevap alabilirsin. Ghostun çözümü var. Girmek istemiyorsan play stora mavi ekran filtresi yaz
Onu okumustum kardesim ama garantiye gonderdikten sonra buldum orayi:)

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
ben yükledim yarım saat geçmesi gerekiyormuş deneyelim bakalım :)

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
tamam yazarım. 20.00 da yazarım
--- Gönderi Güncellendi ---
şu anda ghost yok biraz kullanıyım bir daha yazarım
Ghost yok

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Şu anda gözükmüyor
Tuş kombinasyonunda oldu

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Şu anda gözükmüyor
Tuş kombinasyonunda oldu
Bence az incele 1-2 gün sonra detaylı bir inceleme yap bu konuda hassas bir konu bende ona göre yüklüycem o programı çok rahatsız etmiyor tek bildirim panelinde en üstte sol köşede oluyor o kadar ama hiç olmaması daha iyi tabi ki :D