LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bende yeni g4 aldım. hangi ekran koruyucu ve kılıfı almalıyım ? birde telefonu kontrol etmek için hangi testleri yapmalıyım ?

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] hocam ben Z3+ ile G4 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? G4 Alırsam pişman olur muyum ? Stabilite benim için önemli .

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] hocam ben Z3+ ile G4 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? G4 Alırsam pişman olur muyum ? Stabilite benim için önemli .
2 sindede pisman olmassn. Ben olsam G4 alirdim arayuzu hizli . Tabi sony nin arayuzu referans androide yakin oldugu icin o biraz daha hizli. Ama normal kullanimda asla farkedilmez. Kisacasi hangisinin tasarimini severseniz onu alin derim.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Vikings hocam ben Z3+ ile G4 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? G4 Alırsam pişman olur muyum ? Stabilite benim için önemli .

Donanımsal bilgilere girmeyecem. G4'ün ve Sony'in zaten arayüzü en hızlı arayüzlerden birisi ve en stabillerinden. Hangisini isterseniz onu alabilirsiniz.

Zaten aralarında antutuda 3-5k puan farkı var. Performansları üç aşağı beş yukarı. Yanlışım yoksa s810'un eski sürümü var yani şu ısınma sorunu yaratan.

Onuda güncellemeler ile geriye çekiyorlar çekirdek hızlarını. Kısaca z3+ önermiyorum ben g4 alabilirsiniz kameraya falan filan önem veriyorsanız.

Arayüzüde hızlıdır ve ekranıda şahane...

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Donanımsal bilgilere girmeyecem. G4'ün ve Sony'in zaten arayüzü en hızlı arayüzlerden birisi ve en stabillerinden. Hangisini isterseniz onu alabilirsiniz.

Zaten aralarında antutuda 3-5k puan farkı var. Performansları üç aşağı beş yukarı. Yanlışım yoksa s810'un eski sürümü var yani şu ısınma sorunu yaratan.

Onuda güncellemeler ile geriye çekiyorlar çekirdek hızlarını. Kısaca z3+ önermiyorum ben g4 alabilirsiniz kameraya falan filan önem veriyorsanız.

Arayüzüde hızlıdır ve ekranıda şahane...

Nasipse haftaya kadar G4 alıyorum ozaman. Deri mi önerirsiniz plastikmi ? Şeffaf kılıfla kullanacagım

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]
hocam LG G4 için ekran koruyucu markası önerebilir misiniz ?

cgds1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar hala ben çok aradım çözüm bulamadım akıllı ekran ayarı yok güncelleme ile gelirmi ekrana baktığım sürece açık kalmasını istiyorum halledebilen var mı

omerk026

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar hala ben çok aradım çözüm bulamadım akıllı ekran ayarı yok güncelleme ile gelirmi ekrana baktığım sürece açık kalmasını istiyorum halledebilen var mı
Şuan için sadece kapanma süresini uzatabilirsiniz hocam.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 sindede pisman olmassn. Ben olsam G4 alirdim arayuzu hizli . Tabi sony nin arayuzu referans androide yakin oldugu icin o biraz daha hizli. Ama normal kullanimda asla farkedilmez. Kisacasi hangisinin tasarimini severseniz onu alin derim.

Z3 plus un en büyük artısı sarji cok iyi. Sony nin yazilimi iyidir. G4 unde tek artisi kamerası.ama gunde 2kez sarj etmek zorunda kalabilirsin g4u.

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Halen g4 ,le z3 plus arasındayım, bir türlü karar veremedim.. G4 ün bataryası, z3 plusın ise ısınması ve kameranın kapanması beni düşündürüyor..

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Halen g4 ,le z3 plus arasındayım, bir türlü karar veremedim.. G4 ün bataryası, z3 plusın ise ısınması ve kameranın kapanması beni düşündürüyor..

Al bendende okadar ne yapalım bende aynı fikirdeyim . Hangisine karar verirsen beni bilgilendirirmisin dostum ?

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim g4 te ısınıyor ve ekrani actigimda 2-3dk bazen 1.5 dk da bir %1 düşüyor. Yaptığım sey de sosyal medyada gezinmek. Bir cok g4te sarj iyi gitmiyor. Iyi gittigini soyleyenler guc tasarrufu acik ve parlakligi dusuk olanlar . forumda bizzat sordum onlara.cihazi garantiye gondercem bu cuma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar g4 kullananlara soruyorum dik konumda cekilen fotolar telde dik gozukuyor ama pcye teli baglayip fotolara baktigimda hepsi yan cikmis. Duzeltmede yapamiyosun sd kartin icinden .sadece fotolari pcye kopyaladiktan sonra tek tek duzeltebiliyosun. Bune boyle biz bunlami ugrascaz. Isin ilginc yani dik fotolar cihazda dik gözüküyor. Bir kişide daha bu sorunu görmüştüm forumda başka var mı böyle olan.

omerk026

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim g4 te ısınıyor ve ekrani actigimda 2-3dk bazen 1.5 dk da bir %1 düşüyor. Yaptığım sey de sosyal medyada gezinmek. Bir cok g4te sarj iyi gitmiyor. Iyi gittigini soyleyenler guc tasarrufu acik ve parlakligi dusuk olanlar . forumda bizzat sordum onlara.cihazi garantiye gondercem bu cuma.

Arkadaslar g4 kullananlara soruyorum dik konumda cekilen fotolar telde dik gozukuyor ama pcye teli baglayip fotolara baktigimda hepsi yan cikmis. Duzeltmede yapamiyosun sd kartin icinden .sadece fotolari pcye kopyaladiktan sonra tek tek duzeltebiliyosun. Bune boyle biz bunlami ugrascaz. Isin ilginc yani dik fotolar cihazda dik gözüküyor. Bir kişide daha bu sorunu görmüştüm forumda başka var mı böyle olan.
Arkadaşım telefonu kötüleyip aynı şeyi söyleyip duruyorsun bir sorun varsa tek sende başka kimse şarjı az gidiyor hiç gitmiyor ne yapacağım ben diye gelmedi. Parlaklığı sonuna kadar açın 3G de açık olsun tabi şarjı sömürür bütün telefonlar böyle G4 e has değil. Beğenmiyorsanız satın değiştirin telefonu olsun bitsin bu kadar abartmaya her gelene telefonu kötülemeye gerek yok. Zaten 3G ile o 2k ekranla 4 saat ekran süresi alan şükretsin hatta 3 saati geçen. 4ü buluyorsa çok iyi yani. Telefonu kullanmadığınız zaman kapatın interneti ya da güç tasarrufuna alın şikayetçiyseniz bunu da mı ben söyleyeyim.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar kenarlarin koseli kisimlarinda hafiften mikro cizikler oldu clear coat ile kaplatmayi dusunuyorum sizce iyi korur mu?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Beyler şu z3+ veya diğer g4 hariç telefon konularını lütfen daha fazla uzatmayın. G4 kulübünü z3+ kulübüne çevirdiniz. G4 hakkında konuşun lütfen.

Telefon kıyaslaması için, telefon tavsiyeleri bölümünü kullanın. Konu ile alakasız mesajları silicem.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım telefonu kötüleyip aynı şeyi söyleyip duruyorsun bir sorun varsa tek sende başka kimse şarjı az gidiyor hiç gitmiyor ne yapacağım ben diye gelmedi. Parlaklığı sonuna kadar açın 3G de açık olsun tabi şarjı sömürür bütün telefonlar böyle G4 e has değil. Beğenmiyorsanız satın değiştirin telefonu olsun bitsin bu kadar abartmaya her gelene telefonu kötülemeye gerek yok. Zaten 3G ile o 2k ekranla 4 saat ekran süresi alan şükretsin hatta 3 saati geçen. 4ü buluyorsa çok iyi yani. Telefonu kullanmadığınız zaman kapatın interneti ya da güç tasarrufuna alın şikayetçiyseniz bunu da mı ben söyleyeyim.
Alacak olanlar bilgi istiyor bende söylüyorum. Var baya sarjinin iyi olmadigini söyleyenler.sadece bu foruma bakma.

Şu sorun başka kimdevar ?

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Alacak olanlar bilgi istiyor bende söylüyorum. Var baya sarjinin iyi olmadigini söyleyenler.sadece bu foruma bakma.

Şu sorun başka kimdevar ?

bende öyle bir sorun yok dediğim gibi hocam kontrol edin döndürmeyi eğer işe yaramazsa sensörü ayarlayın belki ayarı bozulmuştur.
Şuan 3 saat 30 dk ekran sürem var ne bir güç tasarrufu açık neden ekran en kısıkta ve şarjım yüzde 18 de bir de sabahları 1 saat 3g açık konum açık koşuyorum müzik dinlerken

karamis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aranıza yeni katıldım. öncelikle merhaba. bir aydır g4 kullanıyorum. bir iki problemim var. birincisi hesap makinesini bulamıyorum. ikincisi foto çekerken temel modda flaşa müdahale edemiyorum. sürekli kapalı ve karanlık ortamlarda dahi açılmıyor. bunları nasıl çözebilirim?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
aranıza yeni katıldım. öncelikle merhaba. bir aydır g4 kullanıyorum. bir iki problemim var. birincisi hesap makinesini bulamıyorum. ikincisi foto çekerken temel modda flaşa müdahale edemiyorum. sürekli kapalı ve karanlık ortamlarda dahi açılmıyor. bunları nasıl çözebilirim?

Hesap makinası bende de yok :D sanırım g4'e hesap makinası koyulmadı yada farklı bir yerde (uygulama olarak eklenmemiş farklı bir özellik olarak) eklenmiş olabilir.

Flash olayını hiç bilmiyorum valla.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Hesap makinesi telde var nasil bulamadiniz anlamadim. Temel modda sag ustun bi solunda flash simgesi var.

karamis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bulamadım. uygulamalar kısmında yok. nerede tam olarak. temel modda biliyorum flaş simgesi var ancak üzeri çizili ve hiçbir şekilde müdahale edemiyorum??

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende öyle bir sorun yok dediğim gibi hocam kontrol edin döndürmeyi eğer işe yaramazsa sensörü ayarlayın belki ayarı bozulmuştur.
Şuan 3 saat 30 dk ekran sürem var ne bir güç tasarrufu açık neden ekran en kısıkta ve şarjım yüzde 18 de bir de sabahları 1 saat 3g açık konum açık koşuyorum müzik dinlerken
Bende o civarda ekransuresi aliyorum en fazla.sizdeki busurede video oynaticidan video izleme dahil mi? Ben dizi izledigimde ekran suresi artiyor ancak sirf sosyal medya ve chorme la günü gecirirsem 2bucuk 3saati anca görüyor. foto olayina gelirsek fotolar telde duzgun dik zaten ama pcden bakinca yan gözüküyor

bulamadım. uygulamalar kısmında yok. nerede tam olarak. temel modda biliyorum flaş simgesi var ancak üzeri çizili ve hiçbir şekilde müdahale edemiyorum??

Bi bilgim yok bi fabrika ayarlarina döndürün derim olmadı garanti.hesap makinesi de ayni şekil uygulamalarda var hazir

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bende o civarda ekransuresi aliyorum en fazla.sizdeki busurede video oynaticidan video izleme dahil mi? Ben dizi izledigimde ekran suresi artiyor ancak sirf sosyal medya ve chorme la günü gecirirsem 2bucuk saati anca görüyor. foto olayina gelirsek fotolar telde duzgun dik zaten ama pcden bakinca yan gözüküyor

Bi bilgim yok bi fabrika ayarlarina döndürün derim olmadı garanti.hesap makinesi de ayni şekil uygulamalarda var hazir

Benim 2 cihazda da hesap makinası yok :mrgreen:

İki cihaza hard reset atmıştım zaten alır almaz :p

karamis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefonda yeniyim. yedeğini alıp fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyeyim o zaman. bakalım olacak mı

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9

kardeşim dediklerinin hepsni bende yasıyom suan köydeyim ve garntiye gitme fırsatım yok sen gaarantiye gönderdikten sonra sonucları burdan veya bana özel mesaj atabilir misin ? cünkü bir arkadas paylasmıs 5 sat ekran süresi almıs face whatsapp filan o süre bende 4 saat anca bekleme süresi süper ama ekrana acıkken sudan hızlı gidiyor sarj biraz kafasına göre sarjı bazen 1-2 dakikada %1 veya 5-6 dakikada %1 gidiyor bende gitccem garantiye ama dediğim gibi su sıralar gidemem

Son mesajlar