LG G4 Kullananlar Kulübü

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hadi ya cok basit birsey bu niye koymamislar acaba

Anlatımı basit fakat yapması basit değil işte :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

teli aldığım gün 179 mb lık güncelleme gelmişti ondan sonra gelmedi dimi ?şu aralar da yok güncelleme. her gün kontrol ediyorum

Evet o güncellemeden sonra başka güncelleme gelmedi. Her gün kontrol etmenize gerek yok. Otomatik kontrol et'i işaretleyin.

SirDaimon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki bir arkadaş sormuştur ama LG G4 parasını hak ediyor mu? Ekranı kırılmış Jailbreak'li iPhone 5'im var değiştirmeye değer mi?

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Belki bir arkadaş sormuştur ama LG G4 parasını hak ediyor mu? Ekranı kırılmış Jailbreak'li iPhone 5'im var değiştirmeye değer mi?

Hocam bence ozelliklerine bakınca ve kullanınca hak ediyor. Suan eski iphone 5 i elime alınca ben bu küçük ekranda nasil idare etmişim diyorum kendi kendime.

isaekrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
277634#*#
Device Test
SAAT
Service menu-auto test
girdiğimde barometer fail yazıyor. LG G4'de barometre var mı acaba?

ahmetege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Barometer fail yani bulunamadı uyarısını olmadığı için veriyor.

isaekrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Barometer failin barometrenin olmadığı anlamına geldiğini anladım, sizin telefonda durum nedir? Sizin telefonda fail değilse servise vereceğim.

ahmetege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Lg G4 kullanmıyorum fakat bilgi vermek için yazdım. Eminim ki diğer arkadaşlarda da bu böyledir.

isaekrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Artık LG G4 kullanan arkadaşların test sonuçlarını bekleyeceğim.

SirDaimon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun kronik sorunları var mı LG G3'deki gibi? Ekran, kamera veya ısınma sorunu?

Hocam bence ozelliklerine bakınca ve kullanınca hak ediyor. Suan eski iphone 5 i elime alınca ben bu küçük ekranda nasil idare etmişim diyorum kendi kendime.

2000 TL'ye alınır mı yoksa LG G3 gibi fiyatının düşmesi beklenir mi?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Telefonun kronik sorunları var mı LG G3'deki gibi? Ekran, kamera veya ısınma sorunu?

2000 TL'ye alınır mı yoksa LG G3 gibi fiyatının düşmesi beklenir mi?

Cihazda tek bir kronik sorun var oda google hizmetlerinin hep açık olması. %5-10 arası şarj tüketiyor devamlı. Ufak bir update ile düzeltilecek bişi.

Bunların haricinde telefonu satın alırken şansınıza artık ne çıkarsa, üretim hatası çıkarsa, ekranda dokunmatik hassasiyet sorunu yaşayabilirsiniz.

Oyunlarda kasma yaşayabilirsiniz vs. Servise verince direk değişim yapıyorlar kendimden biliyorum.

Dediğim gibi cihazın tek kronik sorunu var oda güncelleme ile düzeltilir bir sorun. Geçenlerde 180mb'lık update güncellemesi geldi, sonra bir tane daha gelicek dediler. Eğer tekrar güncelleme gelirse ve düzeltilmezse diğer ufak updatelere bakıcaz yada 5.1.1 %99 sorun çözülür. Şu anda 5.1 kullanıyoruz.

Beyler şu G4 için spotify'da equalizer ayarı ne zaman gelicek biliyormusunuz? valla premium boşa gidiyor, böyle bir telefonda nasıl olurda equalizer olmaz spotify için olucak iş değil yemin ediyorum...

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dfd7cc9a5b17d6a22bdb3a90bf2c0de2.jpg

0f14680ac0daf794a5197f240b4077fe.jpg

Bu da bugunden arkadaslar guc tasarrufunu %15te actim. Cok agir oyun falan oynamadim 1 saat tabu oynadik arkadaşlarla. Geriside instagram whatsapp falan.. Ekran %30 civariydi hep..
Ekran parlakligibayadusukmus kisik ekrani sevmiyorum ben:) yarin garantiye yolluyorum teli bakalim nolacak. Isinma ve sarjin kötü olmasindan dolayi

isaekrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
277634#*#
Device Test
SAAT
Service menu-auto test
girdiğimde barometer fail yazıyor. Herkes de mi fail yazıyor, yoksa problem bende mi test edip yazacak bir arkadaş yok mu? Problem bendeyse telefonu servise vereceğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende o barometre kisminda rakamlar cikiyor fail falan yazmiyor , h815tr model cihazim

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Iphonlarinda sarji iyi degil g4 unde cok iyi degil.normal kullanimda 6 7 saat idare ediyor. Tabi sarj edip yatip kalkarsan sure uzar. Sabah9 10da eline alinca ozellikle 3g ile aksam 5 6 yi anca cikarirsin.
Onundisinda iyi telefon

Konum kapalı olsada google hizmetleri hep açık, durdursan bile çalışmaya devam ediyor. bu yüzden şarj sıkıntısı çekiyoruz.

Hocam sengullerdeki sahin beyle bugun bulustum hemseri çıktık malatyada bulustuk gordu telidedim degisim yaparmisin bi kiyak yapariz hemserimize dedi . bana mng kargo no verdi 40462103 sen teli gonderdiginde bu numaraya gonderdin demi.

isaekrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de degerler var barometer kisminda

Bugün telefonu aldığım yere gittim. Orada başka bir LG G4'te aynı testi yaptık. Onda da fail yazdı. Hatta sdcard takılı olmadığı için sdcard'da fail gösteriyordu. Acaba barometre için de bir program filan mı yükleyeceğiz.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Iphonlarinda sarji iyi degil g4 unde cok iyi degil.normal kullanimda 6 7 saat idare ediyor. Tabi sarj edip yatip kalkarsan sure uzar. Sabah9 10da eline alinca ozellikle 3g ile aksam 5 6 yi anca cikarirsin.
Onundisinda iyi telefon

Hocam sengullerdeki sahin beyle bugun bulustum hemseri çıktık malatyada bulustuk gordu telidedim degisim yaparmisin bi kiyak yapariz hemserimize dedi . bana mng kargo no verdi 40462103 sen teli gonderdiginde bu numaraya gonderdin demi.

Hayır ben kargo ile yollamadım. Satın aldığım yere verdim onlar servise yolladılar. Sizinde servise gidip vermeniz lazımdı öyle kargo ile bana yolla ne demek? kötü bişi olursa şimdiden geçmiş olsun.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır ben kargo ile yollamadım. Satın aldığım yere verdim onlar servise yolladılar. Sizinde servise gidip vermeniz lazımdı öyle kargo ile bana yolla ne demek? kötü bişi olursa şimdiden geçmiş olsun.

Zaten servisin adresinin kargosunu verdi. Satin aldigim yer sengullere gondermiyormus o yuzden kendim sengullere gondercem

Zaten servisin adresinin kargosunu verdi. Satin aldigim yer sengullere gondermiyormus o yuzden kendim sengullere gondercem
Ozel msjinizkapali sanirim bana bi msj atsana ordan konusalim hocam

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Ozel msjinizkapali sanirim bana bi msj atsana ordan konusalim hocam

Şengüllerin teknik servisine kargo ile yollamışsanız sıkıntı yok. Ben adama yolladınız sandım. Maalesef özel mesaj kullanmıyorum.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şengüllerin teknik servisine kargo ile yollamışsanız sıkıntı yok. Ben adama yolladınız sandım. Maalesef özel mesaj kullanmıyorum.

Simdi bana sahin bey sey dedi sen bizim servise yolla gonderi koduda verdi bide is yeri kartini.sen oylediyince korktum:) yarin sengulleri arayip sorcam gonderi kodu dogrumu diyedogru derlerse sakat degildir

Bide senin sarjin nasil gidiyor.3g ve wifi ile

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Simdi bana sahin bey sey dedi sen bizim servise yolla gonderi koduda verdi bide is yeri kartini.sen oylediyince korktum:) yarin sengulleri arayip sorcam gonderi kodu dogrumu diyedogru derlerse sakat degildir

Bide senin sarjin nasil gidiyor.3g ve wifi ile

3g kullanmıyorum. Telefonum servisten gelmedi. Hafta sonuna kadar gelicekmiş elime dediler bugün aradım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
1000. mesaj G4 kullanicilar kulubu 😄 Ne kazandm.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Turkcell şengüller bayisinden aldım.
Sen de şu cihazı eline alamadın var ya.

Paralel deseler ıyy müşteri memnuniyeti 0 müşteri alehine çalışıyor derler de seninkine ne diyorlar bilemiyorum.

Bundan sonra paralel LG'ye burun kıvıranları senin hikayeni noktası noktasına yazıp arada dev bir fark yok yazacağım.

Bu arada verecekleri cihaz refurbished(sorunlu onarım yapıldı ama sorun çıkma oranı yüksek. Neden böyle dedim bkz. Motorola Atrix Mağdurlar Kulübü) falan mı olacak yoksa sıfır mı?

Şu an kuzenime paralel G4 aldırmayı deniyorum başarırsam buraya yazarım. Başaramazsam Note 4 alacak. Aslında bu ikisinden önce sırf o incelik yüzünden A7'ye takıntılıydı da neyse yine düzelttim tercih listesini. Kim S615'e 1699 TL bayılır o da muamma da neyse. En rezil işlemci olduğunu daha yeni yeni anladım S615'in geç olması güç olmasından iyidir.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Sen de şu cihazı eline alamadın var ya.

Paralel deseler ıyy müşteri memnuniyeti 0 müşteri alehine çalışıyor derler de seninkine ne diyorlar bilemiyorum.

Bundan sonra paralel LG'ye burun kıvıranları senin hikayeni noktası noktasına yazıp arada dev bir fark yok yazacağım.

Bu arada verecekleri cihaz refurbished(sorunlu onarım yapıldı ama sorun çıkma oranı yüksek. Neden böyle dedim bkz. Motorola Atrix Mağdurlar Kulübü) falan mı olacak yoksa sıfır mı?

Şu an kuzenime paralel G4 aldırmayı deniyorum başarırsam buraya yazarım. Başaramazsam Note 4 alacak. Aslında bu ikisinden önce sırf o incelik yüzünden A7'ye takıntılıydı da neyse yine düzelttim tercih listesini. Kim S615'e 1699 TL bayılır o da muamma da neyse. En rezil işlemci olduğunu daha yeni yeni anladım S615'in geç olması güç olmasından iyidir.

Tabii ki sıfır vericekler. Daha verirken 1 ayını bile doldurmamıştı 26 günlüktü cihaz, geçen ayın 26 sında verdim servise şu anda 21'i. Valla hiç hesaplamadım fakat bayram ve hafta sonları hariç toplam 20 iş gününü geçmemesi lazım :D

Hafta sonuna kadar gelicekmiş dediler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bende yeni g4 aldım. hangi ekran koruyucu ve kılıfı önerirsiniz ? birde telefonu kontrol etmek için hangi testleri yapmalıyım ?