LG G4 Kullananlar Kulübü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vikings
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Tamam. Umarım bu cihazınızda problem çıkmaz.[emoji4]

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
lg g4 sarjı berbat. 3g ile sosyal medya ile gezince 1 bucuk dk da bir %1 azalıyor.en fazla 3saat civarı aldım ekran süresi 3g ile. telefonun tuş kilidini actıgın an pil yüzdesine bakmaya korkuyorsun. kısaca 3bin mAH batarya hakkını vermiyor. bugün hard reset atıcam. olmadı tel zaten ısınıyor garantiye vercem.

Sizin telefonunuz sorunlu. Gidin servise verin lütfen, dakikada %1 gidiyorsa 100 dakikada şarjmı biticek o zaman? insanlar nasıl 3g ile 3-4-5 saat ekran süresi alabiliyorlar? demek ki cihazınızda bir problem var, servise götürmeden ne olup bittiğini bilmeden burdan sanki sorun genelmiş gibi şarjı çok kötü demek yanlış.

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bugün bi teknoloji markette inceledim g4 ü. Fotoğraf çektim ve gördüm ki yakınlaştırdığımda görüntü resmen çamutlaşıyor!! Aynı yerde otomatik modda note 4 ile çekim yaptım görüntü çok daha iyiydi ve yakınlaştırmada problem yoktu. Kardeşlerim de şaşırdı ve kesinlikle note 4 dediler, şimdi hangisi daha iyi? Ben anlamış değilim bu g4 nasıl oluyor da en iyi kameraya sahip oluyor?

Buyrun G4 ile shiftdelete'in yaptığı incelemede çekilen fotoğraflar. Yakınlaştırınca çamur gibi olmuyor. Yakınlaştırmanında bir sınırı vardır bu arada. Makro yani yakım çekimlerde yakınlaştırırsanız güzeldir daha iyi detay görebilirsiniz fakat böyle açık alanlarda yaklaştırınca daha kötü sonuç verebilir ve bu normal, sonuçta 16mp'lik kameraya sahip. Mp'in olayı burada devreye giriyor zaten, megapiksel fotoğrafı oluşturan piksel sayılarıdır. 50mp ile çekilen fotoğrafı yaklaştırınca, 16mp ile çekilen fotoğrafı yakınlaştırınca çıkan sonuç bir olmaz.

selfie http://s01.shiftdelete.net/original/15-05/06/20150506_140322.jpg

normal http://s01.shiftdelete.net/original/15-05/06/20150506_144848.jpg
http://s01.shiftdelete.net/original/15-05/06/20150506_144244.jpg

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün bi teknoloji markette inceledim g4 ü. Fotoğraf çektim ve gördüm ki yakınlaştırdığımda görüntü resmen çamutlaşıyor!! Aynı yerde otomatik modda note 4 ile çekim yaptım görüntü çok daha iyiydi ve yakınlaştırmada problem yoktu. Kardeşlerim de şaşırdı ve kesinlikle note 4 dediler, şimdi hangisi daha iyi? Ben anlamış değilim bu g4 nasıl oluyor da en iyi kameraya sahip oluyor?

Hocam aradaki fark bilgisayara atınca belli oluyor g4 un birde gece cekimleri cok iyi ve odaklama hizi

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Buyrun G4 ile shiftdelete'in yaptığı incelemede çekilen fotoğraflar. Yakınlaştırınca çamur gibi olmuyor. Yakınlaştırmanında bir sınırı vardır bu arada. Makro yani yakım çekimlerde yakınlaştırırsanız güzeldir daha iyi detay görebilirsiniz fakat böyle açık alanlarda yaklaştırınca daha kötü sonuç verebilir ve bu normal, sonuçta 16mp'lik kameraya sahip. Mp'in olayı burada devreye giriyor zaten, megapiksel fotoğrafı oluşturan piksel sayılarıdır. 50mp ile çekilen fotoğrafı yaklaştırınca, 16mp ile çekilen fotoğrafı yakınlaştırınca çıkan sonuç bir olmaz.

Ben incelemelere güveniyorum zaten sorun yok kardeşim ama inan bana gözümle gördüğümü söylüyorum, sonuçta ikisini de aynı derecede yakınlaştırdığımda, hatta note4 ü sonuna kadar zoom yaptım ama inan kalite çok az düştü. Ben burada lg g4 ü kötülemek için yazmıyorum yanlış anlamayın sadece bu durum bana garip geldi. . Yoksa ben de g4 almayı planlıyorum

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ben incelemelere güveniyorum zaten sorun yok kardeşim ama inan bana gözümle gördüğümü söylüyorum, sonuçta ikisini de aynı derecede yakınlaştırdığımda, hatta note4 ü sonuna kadar zoom yaptım ama inan kalite çok az düştü. Ben burada lg g4 ü kötülemek için yazmıyorum yanlış anlamayın sadece bu durum bana garip geldi. . Yoksa ben de g4 almayı planlıyorum

[video=youtube;LzvlePzW6oM]https://www.youtube.com/watch?v=LzvlePzW6oM[/video]

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sizin telefonunuz sorunlu. Gidin servise verin lütfen, dakikada %1 gidiyorsa 100 dakikada şarjmı biticek o zaman? insanlar nasıl 3g ile 3-4-5 saat ekran süresi alabiliyorlar? demek ki cihazınızda bir problem var, servise götürmeden ne olup bittiğini bilmeden burdan sanki sorun genelmiş gibi şarjı çok kötü demek yanlış.

Hocam benim sarjim suan %21 3 saat 10 dk ekran surem var 17 saat kullanim diyor size normal mi

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Hocam aradaki fark bilgisayara atınca belli oluyor g4 un birde gece cekimleri cok iyi ve odaklama hizi

Kamera gerçekten iyi ona lafım yok, şimdi geriye tek şey kalıyor şarj süresi.. Berbat diyenler var gözümü korkutuyor

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kamera gerçekten iyi ona lafım yok, şimdi geriye tek şey kalıyor şarj süresi.. Berbat diyenler var gözümü korkutuyor

2k ekran ve 808 zaten yeterince güç tüketiyor üzerine 3g açıldığında şarj daha hızlı gidecektir ve bu normal bir şey. Bir günü rahatlıkla çıkartırsınız. Hiç oyun oynamazsanız 4 saatten fazla ekran süresi verir.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Genelde o cihazlar problemlidir. Bataryasına berbat denileceğini zannetmiyorum.

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hocam benim sarjim suan %21 3 saat 10 dk ekran surem var 17 saat kullanim diyor size normal mi

3g ilemi kullandınız? 17 saat kenarda beklemiş telefon işte :) bu süre zarfında bir şey indiriyor olabilirdiniz vs onlarda şarjı tüketir.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
3g ilemi kullandınız? 17 saat kenarda beklemiş telefon işte :) bu süre zarfında bir şey indiriyor olabilirdiniz vs onlarda şarjı tüketir.

2 saat 3g de clash of clans oynadim onun disinda periscope da takildim normal galiba bu kadar gitmesi

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Yaklaşık 1 saat dizi izlesem şarjdan ne kadar yer sizce?

ruyana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya yukarıda bi arkadaş note 4 kamerası yakinlasinca daha iyi demiş şaka mi bu yahu g4 ün piyasada olma nedeni tamamıyla kamerasıdır :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Moderatörlerden rica etsem konuyu kitleyip silebilirler mi ? G3 kullanıcısı olarak ağzımın suyu akıyor ramazan ramazan günah be :(

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
2 saat 3g de clash of clans oynadim onun disinda periscope da takildim normal galiba bu kadar gitmesi

Hocam periscope isveçli bilim adamlarına göre şarjı %100 sömürmek için yapılmış bir uygulamaymış ve kanıtlanmış bu :mrgreen:

Yine iyi değerler yani şaka bir yana :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya yukarıda bi arkadaş note 4 kamerası yakinlasinca daha iyi demiş şaka mi bu yahu g4 ün piyasada olma nedeni tamamıyla kamerasıdır :)

Kamerası başta geliyor, ekranı, deri kapak ve renk seçenekleri. Son olarak ta kavisli ekran ve arka tarafın oval olması tek el kullanımına çok büyük katkıları olduğundan ön planda :D

Moderatörlerden rica etsem konuyu kitleyip silebilirler mi ? G3 kullanıcısı olarak ağzımın suyu akıyor ramazan ramazan günah be :(

Tamamdır kapattım :D

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=461505]ruyana[/MENTION] birincisi sen g4 kullanıyo musun ? İkincisi ben gördüğümü söylüyorum yalan mı söylücem ?

ruyana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=461505]ruyana[/MENTION] birincisi sen g4 kullanıyo musun ? İkincisi ben gördüğümü söylüyorum yalan mı söylücem ?
Geri sayfalara bakarsan telefonu eleştirdiğimi görürsün fazla değil birkaç sayfa geri git

Kamera olayı ise tartışmaya mahal vermeyecek düzeyde o yüzden kurdum o cümleyi yanı s6 desen eyv kafa kafaya karşılaştırma yapılır yanı fotoğrafı beğenmek biraz kişisel olabilir yakınlaştırır netlik daha iyi dersen yanlışın var derim

ruyana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada arkadaşlar hayatı bir soru var herkesin aklına takılan malum kahverengi deri leke oluyor deforme oluyor sonuçta deri bu kılıf taksan arkaya telefon patatese dönüyor gösterişi ve bir özelliği kalmıyor

sorum şu: arka kapağı orijinal satacaklar mi yanı diyelim yüz TL verip siyah veya bordo deri kapak alabilecek mıyız?
[MENTION=427613]Goksky[/MENTION]. [MENTION=461027]SeeYouLater[/MENTION]

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bu arada arkadaşlar hayatı bir soru var herkesin aklına takılan malum kahverengi deri leke oluyor deforme oluyor sonuçta deri bu kılıf taksan arkaya telefon patatese dönüyor gösterişi ve bir özelliği kalmıyor

sorum şu: arka kapağı orijinal satacaklar mi yanı diyelim yüz TL verip siyah veya bordo deri kapak alabilecek mıyız?
@Goksky. @SeeYouLater

Her türlü satışı olur. G3 ün kapakları satılıyor gittigidiyor gibi sitelerde ucuza nfc olmayanları var orjinal nfc leri biraz daha pahalı ama satılıyor yani

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
G3 için skinleri gördünüz mü? Güzel kaplamalı olanlar var. Cihazın görünümünü oldukça değiştiriyor.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Hocam şöyle bir duyum gelmişti bana 30 tl normal kapak,70 tl deri kapak alabileceğiz diye ama fiyatların çok doğruluğundan emin değilim.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bugün lg den bur arkadaş ile görüştüm led hatası onlardaki cihazda da varmış en kısa zamanda guncelleme verilecekmiş ve cihazda kenarlardan çift tiklama algilamama normal cunku lg cihaz ortadan tiklanarak acilsin diye ortaya mekanizma yerlestirmis

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar bugün lg den bur arkadaş ile görüştüm led hatası onlardaki cihazda da varmış en kısa zamanda guncelleme verilecekmiş ve cihazda kenarlardan çift tiklama algilamama normal cunku lg cihaz ortadan tiklanarak acilsin diye ortaya mekanizma yerlestirmis
Bilgilendirdiğin için içim rahatladı, teşekkürler.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hard reset attım hala aynı. Maksimum 2 dk da bir %1 düşüyor yani pişmanım g4 aldığıma ne biçim bataryası varmış. Normal 3g ile geziniyorum sadece indirme falan yok.
Bi önceki cihazım da garantiden gelmişti diye g4 aldım. Keşke note 4 alsaydım

2k ekran ve 808 zaten yeterince güç tüketiyor üzerine 3g açıldığında şarj daha hızlı gidecektir ve bu normal bir şey. Bir günü rahatlıkla çıkartırsınız. Hiç oyun oynamazsanız 4 saatten fazla ekran süresi verir.

Valla zaten sarj istatistiginde de g4 en sonda. 25y0 mah s6 bile 3000 lik g4den daha iyi. Ah kafam ah kamerası ve deri kapağına yeltenip aldım. Isınıyor şarjı kötü ve yakinlastirinca foto netleme yapmiyor hem pcde hemde telin galerisinde.

Ayrıca telefonun ekranı açık kalınca maksimum 2dk da bir %1 düşüyor. Uyku modunda değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru

çok teşekkürler arkadaşım bende daha bugün ilk defa karşılaştım bu sorunla. Alalı bir hafta oldu, moralim bozulmuştu bende de mi dokunmatik sorunu var diye .Eyvallah :)