Bu konuyu okuyanlar

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
S.A arkadaşlar lg g3 telefonumda sorunum var konuşulmuyor kesilmeler olmaya başladı SON 20 GÜNDÜR

aynı hattı kullanıyorum neden kaynaklı olabilir aynı evde 20 gün öncesinde aradığım kişiler ile hiç kesilmeden karşı taraf yer değiştir demesine gerek kalmadan 30 dk 40 dk sürekli konuşuyordum

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar lg g3 telefon kullanıyorum hattım türkcell çekim güzel çekmiyor konuşurken iyi değil bunun telefonun sar değeri ile alakası varmıdır teşekkürler..

TeyesCC3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Lg3 ler daha doğrusu bütün lg g serilerinde sim kart problemi kronik ya kart okumaz yada sinyal gücü zayıf olur nedense garanti bittikten sonra bu sıkıntılar hemen gün yüzüne çıkıyor

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Lg3 ler daha doğrusu bütün lg g serilerinde sim kart problemi kronik ya kart okumaz yada sinyal gücü zayıf olur nedense garanti bittikten sonra bu sıkıntılar hemen gün yüzüne çıkıyor

telefondan mı kaynaklı oluyor bu hatalar garantisi bitti 3,5 senelik telefon

sar değeri 0,30 ondan mı

TeyesCC3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sar değeri yağdığı radyasyon ile alakalı daha önce böyle problem yoksa telefon arızalı ileri seviye olarak sim kart okuma ma ve şebekeye bağlanma ma problemi başlayacak

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sar değeri yağdığı radyasyon ile alakalı daha önce böyle problem yoksa telefon arızalı ileri seviye olarak sim kart okuma ma ve şebekeye bağlanma ma problemi başlayacak

1 aydır sorun var

daha önce sorun olmuyordu aynı yerde aynı telefon aynı hat ile hiç kesilmeden karşı taraf anlamıyorum yer değiştir demeden 1 saat konuşabiliyordum

bi yeri ararken hat tamamen gidiyor ama çalıyor açıyor karşı taraf benim sesim çok karıştığı için anlamıyorum yer değiştir diyor

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Bu telefon dan kurtuldum ya daha ne isteyim sürekli bi yeri sorun veriyor insanı akıllı telefonlarsan soğutan bi cihaz

byjuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hard reset işe yaramıyor telefon ilk günkü gibi akıcı değil :( google play'dan çıkıyorum ana ekrana gelince simgeler bir süre gidiyor arayüz kendini kapatıp yeniden açıyor aynı şey instagramdan çıkıncada yapıyor. Öneriniz var mı?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Hard reset işe yaramıyor telefon ilk günkü gibi akıcı değil :( google play'dan çıkıyorum ana ekrana gelince simgeler bir süre gidiyor arayüz kendini kapatıp yeniden açıyor aynı şey instagramdan çıkıncada yapıyor. Öneriniz var mı?
PC ye bağlayıp tekrar stock rom yükle.

byjuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
D855TR V20N indirdim kurdum kullanıyorum. bu şekilde çok kolaymış yüklemek peki özelleştirilmiş ROMlar var mı acaba root atılmadan bu şekilde yapabileceğim? veya yeni çıkmış android 8 romu LG G3 için uyar mı?
Root atmadan custom recovery kurulmuyor bu telefona o yüzden root attıktan sonra istediğiniz romun dosyasını telefona atıp telefondan flashlayabilirsiniz 8.0 romları vardır muhtemelen.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Zamanı için gerçekten güzel telefondu, kullandım bir süre.