LG G3 Kendi Kendine Kapanma Sorunu!

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayatim boyunca 3 telefon kullandim ilk telefonum nokia 6680 bir yaz boyunca çalışıp almıştım 880 gibydi fiati tam 7 sene kullandim busene htc m7 aldim cok memnundum gerek ozellikleri gerek sağlamlığı gerekte estetiği ile begenmistim. (( Gerci m8 dahada guzel :) ))taki ford transitin altinda kalana kadar 5 , 6 ay kullanabildim yapilmadi sadece ekran kirildi kasa taş gibi htc tik yoktu kasada yolladim 1 ,200 eolur dedi servisi ben dedim zaten sıfırı okadar kadin gülüyor gulersin tabi dedim.oyle duruyo garibim.insallah sadaka yerine gecer baki olur paramiz onun parasinida kac ay biriktirdim :). g3 mü m8 mi cok düşündüm, g3 ü sırf ram ,kamera, ve milletin ballandira ballandira anlattiklari için tercih ettim,biraz pişman oldum.demem o ki kardesim aldigimiz mal da nasibimiz olacak :) birde kuyrugunu islatmamiz lazim aldigimiz malın sadaka nevinden :) bu isin manevi boyutu o zaman zararimiz zarar olmuo kar oluyo manen :)) nerden nerey geldik :))
Hocam cok derinden uzulmuzsunuz farkettim. Allah agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin telefonunuzu. Icinizi ferah tutun kapanma sorunu eninde sonunda duzeltilecektir. [emoji4]

bahadir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam cok derinden uzulmuzsunuz farkettim. Allah agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin telefonunuzu. Icinizi ferah tutun kapanma sorunu eninde sonunda duzeltilecektir. [emoji4]

Yok ya okadar aşırı üzülmem ben dunya mali dünyada kaliyor sonuçta :D. Allah razi olsun Amin amin ,butun arkadaşlarımız içinde oyle olur ins.lg ile durumu benden daha kötü olan arkadaslar var mahkemeler heyetlerle uğraşıyorlar yazik valla. onlari görünce halime şükrediyorum.ama yazik sonucta veridigimiz paranin karşılığı bu olmamali.

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar kapanma sorunu kronik ve yazılım güncellemesi ile giderilebilecek birşey. Bende de bikaç kez yaşandı ama güncelleme ile çözülür diye hiç dert edip kafaya takmadım. Dünkü güncellemedan bu yana da henüz kapanma sorunu ile kaşılaşmadım sanki sorun çözüldü gibi, ki çözülmedi ise bile mutlaka en kısa sürede başka bir güncelleme yayınlanır ve sorun çözülür. Bence bu basit sorun için ne kendinizi üzüp kahredin ne de teknik servisti şuydu buydu boşuna uğraşıp zaman kaybetmeyin.

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok ya okadar aşırı üzülmem ben dunya mali dünyada kaliyor sonuçta :D. Allah razi olsun Amin amin ,butun arkadaşlarımız içinde oyle olur ins.lg ile durumu benden daha kötü olan arkadaslar var mahkemeler heyetlerle uğraşıyorlar yazik valla. onlari görünce halime şükrediyorum.ama yazik sonucta veridigimiz paranin karşılığı bu olmamali.
Elektronik isi cidden dediginiz uzere nasip isi birazda. Ama hakklarini aramaktan kesinlikle vazgecmemiler. Halkimiz hakkini aramadigindan kaniyoruz hep usandirma taktigine

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Son gelen güncelleme ile birlikte kapanma sorunu ortadan kalkmışa benziyor. 2 günden beri cihaz kendi kendine kapanmış durumda değil. Bilgilerinize.

Son sürüm olarak V10i-TUR-XX olarak gönderilmiştir. Uptade edemeyen arkadaşlar var ise LG Pc Suite indirerek bilgisayar ortamında denemelerini tavsiye ederim.

Program aşağıdaki linktedir.

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=PW01720120110

Kolay gelsin arkadaşlar.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Son gelen güncelleme ile birlikte kapanma sorunu ortadan kalkmışa benziyor. 2 günden beri cihaz kendi kendine kapanmış durumda değil. Bilgilerinize.

Son sürüm olarak V10i-TUR-XX olarak gönderilmiştir. Uptade edemeyen arkadaşlar var ise LG Pc Suite indirerek bilgisayar ortamında denemelerini tavsiye ederim.

Program aşağıdaki linktedir.

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=PW01720120110

Kolay gelsin arkadaşlar.
geçmiş olsun sorunun çözüldüğüne sevindim :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende çok yakın bi zamanda lg g3 almayı düşünüyorum ancak bu kadar şikayetten sonra soğudum açıkçası neyse uzun lafın kısası güncellemelerden sonra şikayetler ortadan kalktımı, yeni şikayetler var mı? Onun haricinde telefonun iyi ve kötü yanlarını biraz anlatır mısınız? Bu telefonu alırsam çok uzun bi süre idare etmesini istiyorum, yarı yolda kalmayayım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba,

Ben de 2 hatadır LG G3 kullanıcısıyım, benim sorunum biraz farklı sanırım. Direk kapanmıyor telefon ama birden şarjı önce %15 seviyesine daha sonra da hızla %5'e inerek daha sonra kapanıyor. Buna benzer bir sorun yaşayan var mı?

Şu an V10i-TUR-XX de yüklü yani son sürüm ama bu problemi bugün tekrar yaşadım. Sizin de yaşadığınız ve yazılımsal olarak düzeltilebilecek/düzeltilmesi beklenen bir sorunsa servise göderip 30gün telefonsuz kalmak istemiyorum.

Tam yılların BlackBerry bağnazlığından vazgeçip dokunmatik telefonlara upgrade etmişken kendimi fen halde can sıkıcı oldu bu durum :)

Şimdiden teeşkkürler

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar son güncellemeyi yapan g3 kullanıcılarının son durumu nedir?
kapanma sorunu çözüldü mü?

bilirsiniz ki telefonum kapanma sorunu sebebiyle serviste,
sizlere sık sık sormamın nedenide kronik bir sorun mu yoksa yazılımsaldı da giderildi mi?..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
arkadaşlar son güncellemeyi yapan g3 kullanıcılarının son durumu nedir?
kapanma sorunu çözüldü mü?

bilirsiniz ki telefonum kapanma sorunu sebebiyle serviste,
sizlere sık sık sormamın nedenide kronik bir sorun mu yoksa yazılımsaldı da giderildi mi?..

Son güncellemeden sonra kapanma sorunu halen devam ediyor.

Reaksiyon puanı
16,118
bu gidişle g4 erken gelir kapanan g3 ler g4 ile değişir umarım şimdiden g4 ler hayırlı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 32gb versiyonunu kullanıyorum 07.08.2014 şarj %71 iken kendi kendine yeniden başlattı telefonu :(

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bir arkadaşım 15 gündür g3 kullanıyor ve çok ısındığını ısınıncada performansın düştüğünü söylüyor. 4k çekerken z2 ısınıyor diye dünyayı yıktınız bunun her tarafı problem.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
bir arkadaşım 15 gündür g3 kullanıyor ve çok ısındığını ısınıncada performansın düştüğünü söylüyor. 4k çekerken z2 ısınıyor diye dünyayı yıktınız bunun her tarafı problem.

Isınınca performans düşme sorunu oyunlarda da fps düşmesi G2de yaşadım ve bunu aşmamışlar anlaşılan.

Reaksiyon puanı
16,118
Isınınca performans düşme sorunu oyunlarda da fps düşmesi G2de yaşadım ve bunu aşmamışlar anlaşılan.
bunun açıklaması basit temel elektronik kitabı bul oku orda yazar ohm kanunu nedini transistörler ısınınca performansı düşer bu nedenle olur soğutması iyi olursa performans kaybı olmaz anlaşılan g3'leri gece pirinçle dolu torba ile buzdolabına koymak gerekecek...

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunun açıklaması basit temel elektronik kitabı bul oku orda yazar ohm kanunu nedini transistörler ısınınca performansı düşer bu nedenle olur soğutması iyi olursa performans kaybı olmaz anlaşılan g3'leri gece pirinçle dolu torba ile buzdolabına koymak gerekecek...
Calisan cihaz isinir her sekilde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Millet boşuna telefonu kötülemeyin kedi uzanamadiği ciyere mundar dermiş güncelleme sonrasi kapanma sorunu halloldu artik kapanmiyo

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Hayır G2 ve G3 ( Eğer G3de doğuru ise ) ısınında fps düşmesi gibi donma gibi sorunların sebebi şu;

G2 aşırı ısınınca Çekerdeklerinin bir kaçını kapatıyormuş yada hızınımı ne kesiyormuş daha çabuk soğuması için ve böylece performans kaybı yaşıyormuşuz.

Note 3 ve İphone 5s ile oyunlarda cayır cayır yaktım telefonu en baba oyunlarda gık bile demedi bu tamamen Lgnin yaptığı saçma bir olaydan dolayı kaynaklanıyor, daha çabuk soğusun diye çekerdeklerin hızını kesersen veya kapatırsan performans kaybı yaşarız böyle :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Her telefon ısınır eyvallahta her telefonda aynı düşüş olmuyor olay bu. Hem cihazın kendi kendine kapanması nedir yav böyle hatamı olur, başka markada olsa dünyaları yıkarsınız

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
v10i guncellmesinden sonra kapanma sorunu ortadan kalkti. Ancak yerine yeniden baslatma sorunu geldi bunun da kapanma sorununa getirilmis gecici bir cozum oldugunu dusunuyorum. Onu da hallederler yakinda. Tabi bastan hic olmasaydi keske demiyor degiliz...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Kapanma sorunun kalktığı aşikar. Az önce yine gitti. :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
106 MB ve 15 MB olan güncellemeler kapanma sorunh ile ilgili değildi. Güncelleme sonrasi devam ediyor yapamdilar demeyin çünkü bu sorunla ilgili degildi. Geçen hafta LG destek hattiyla konuşmamda bana 2 haftaya kadar bu kapanma sorunuyla ilgili bir güncelleme gelecek bu sorunun farkındayız dediler. Önümüzdeki haftalarda gelecek güncellemeden sonra kapanma olursa sinirlenmemiz ve kızmamız daha doğru olur.

Telefonum LG G3 16 GB

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
İnşallah demekten başka çare kalmıyor. Zaten cihazlarda büyük bir sorun olsa, şuana kadar çoktan toplanırdı. Ben böyle düşünoyorum. :dirol:

106 MB ve 15 MB olan güncellemeler kapanma sorunh ile ilgili değildi. Güncelleme sonrasi devam ediyor yapamdilar demeyin çünkü bu sorunla ilgili degildi. Geçen hafta LG destek hattiyla konuşmamda bana 2 haftaya kadar bu kapanma sorunuyla ilgili bir güncelleme gelecek bu sorunun farkındayız dediler. Önümüzdeki haftalarda gelecek güncellemeden sonra kapanma olursa sinirlenmemiz ve kızmamız daha doğru olur.

Telefonum LG G3 16 GB

Reaksiyon puanı
16,118
g4'e yoğunlaşıp onu erken çıkartıp durumu kurtarsınlar...