LG G3 D855 Android 5.0 Lollipop Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb arkadaşkar bana 2-3 güne kadar saudi arabistandan lg g3 gelicek ve ben ımeı klonlaması yapıcam pasaport yerine öyle daha hesaplı oluyor ve pasaport yok zaten herneyse benim sorum olucak bununla ilgili bu şekilde yapan arkadşalar var mı sorun olur mu asıl sorucağım soru ben bunu yaptıktan sonra güncellemelerle ilgili sorun olur mu yani yurt dışı telefon bide ne zaman ve nasıl yapabilirim güncellemeyi..

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mrb arkadaşkar bana 2-3 güne kadar saudi arabistandan lg g3 gelicek ve ben ımeı klonlaması yapıcam pasaport yerine öyle daha hesaplı oluyor ve pasaport yok zaten herneyse benim sorum olucak bununla ilgili bu şekilde yapan arkadşalar var mı sorun olur mu asıl sorucağım soru ben bunu yaptıktan sonra güncellemelerle ilgili sorun olur mu yani yurt dışı telefon bide ne zaman ve nasıl yapabilirim güncellemeyi..

O şekilde imei klonu yüklenmiş bir cihaza ancak bu konuda anlatıldığı şekilde kdz dosyası yüklyerek güncelleme yapabilirsiniz ve her güncellemede imei adresinin uçması gibi bir risk bulunmakta.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157

En önemli püf noktası klonlayacağın telefonu kırıp atman gerekli.

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O şekilde imei klonu yüklenmiş bir cihaza ancak bu konuda anlatıldığı şekilde kdz dosyası yüklyerek güncelleme yapabilirsiniz ve her güncellemede imei adresinin uçması gibi bir risk bulunmakta.

amaa yazılımsal bir iş bu ımeı ile ne alakası var ki

- - - Mesaj Güncellendi - - -

En önemli püf noktası klonlayacağın telefonu kırıp atman gerekli.

niye kırıp atayim ki illa yok etmem mi gerek o telefonu :)

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8

IMEI bir donanım değil sonuçta, telefonda yazılımsal olarak saklanıyor :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157

Eğer o cihaz çalışırsa senin IMEI yapıştırmış olduğun G3'ün de IMEI'si uçar.

O yüzden IMEI'sini alacağın telefon kötü olsun eski olsun anlayacağın

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer o cihaz çalışırsa senin IMEI yapıştırmış olduğun G3'ün de IMEI'si uçar.

O yüzden IMEI'sini alacağın telefon kötü olsun eski olsun anlayacağın

Hmm evet bende aslinda bunu demek istemistimde ben simdi peki her gucelleme yaptigimda imei ucar mi yani ozaman hersefrinde tekrar mi imei aticam ya kesin bir bilen yok mu yada daha onceden yapan filan..

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sorun olmaz sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, 1 ay önce aldığım g3 32gb modelli telefonum var. 4.4.2 kurulu telefonda. 20gb aşkın oyun ve program yükledim şu ana kadar. Lollipop'a yükseltmeyi düşünüyorum Pc Suite ile. Telefondaki programlar, resimler, rehber vs silinir mi? yoksa hepsi kalır mı?

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, 1 ay önce aldığım g3 32gb modelli telefonum var. 4.4.2 kurulu telefonda. 20gb aşkın oyun ve program yükledim şu ana kadar. Lollipop'a yükseltmeyi düşünüyorum Pc Suite ile. Telefondaki programlar, resimler, rehber vs silinir mi? yoksa hepsi kalır mı?

yok bişey olmaz lg pc suite programında yedekleme var bütün verilerini yedekleyebiliyorsun kardeş benimki lg g3 yurt dışından geldiği için ben sordum pc suite olur mu diye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı hata çıkmıştı ne yaptıysam düzelmedi sonra lg pc suiti indirdim kurdum kendi kendine usb driverlerini güncelledi. sonra flash tool ile tekrar güncelleme yaparken bi sorunla karşılaşmadım. sende lg pc suiti indirip kur sorun düzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
The phone is disconnected from pc hatası alan arkadaşlar lg pc suiti indirip kursun sorun çözülecektir. çünkü lg pc suit programı usb nin sürücülerini güncelliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Otomatik update geldikten sonra LG-G3'te kaydırarak türkçe kelime yazmada sorunlar çıkmaya başladı. Türkçe kelimeleri bulamıyor, saçmalıyor. Çaresini bilen va rmı ?

Tr-turqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba ,

LG G3 16 Gb lık olandan kullanıyorum Telefonum Android 5.0 ı kendi güncelledi her şey iyi güzel de Şirket mailimi microsoft exchange e kuramıyorum ağ bağlantını kontrol ediniz sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor . Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz.

Kolay gelsin..

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba ,

LG G3 16 Gb lık olandan kullanıyorum Telefonum Android 5.0 ı kendi güncelledi her şey iyi güzel de Şirket mailimi microsoft exchange e kuramıyorum ağ bağlantını kontrol ediniz sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor . Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz.

Kolay gelsin..

Bağlı olduğunuz wifi ağında gelişmiş seçeneklerden ip adresi tanımlayıp deneyiniz.

Deniz karabacak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g3 android 5.0 yükledim. telefonun sanal tuşları farklılaştı. örneğin geri tuşu üçgen, home tuşu daire şeklinde. bu normal bir durum mu? izlediğim videolarda ve üstte tanıtım fotoğraflarında sanal tuşlar farklı

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
lg g3 android 5.0 yükledim. telefonun sanal tuşları farklılaştı. örneğin geri tuşu üçgen, home tuşu daire şeklinde. bu normal bir durum mu? izlediğim videolarda ve üstte tanıtım fotoğraflarında sanal tuşlar farklı
Normal android 5 ten sonraki aldigi guncellemeyle oldu bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukarıdaki işlemi ime kopyalanmış g3 yapıldıgı taktirde telefonda herhangi bir sıkıntı yaratırmı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi