LG G2'ye Android 4.4 KitKat Geldi!

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
lg optimus g ve g proya üvey evlat muamelesi yaptılar resmen

asamet61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayın 15inde benim telefona geldi. kurdum ilk başlarda bayağı bi kastı sistemi sonradan bi stabilleşti. ben öyle üstün körü bi gezdim pek de anlamıyorum gerçi pek değişiklik yok. iphonedaki orta tuş uygulaması gibi universal touch eklentisi geldi. hoş bişe gibi duruyo ama bana pek gereksiz geldi. yazdırılıyor diye bi bölüm geldi var mıydı önceden hatırlamıyorum ama zaten nedense içi boş bir türlü kullanamadım. do you know diye bir şey geldi aşırı gereksiz bi sayfa eklendi telefonun özelliklerini anlatıyo. antutuda performans ölçtüm 4.4.2 ile güncelleme öncesi 35204 olan puan güncelleme sonrası 28123 e dştü belkide içindeki uygulamalardan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. az çok fark ettiklerim bunlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana da güncelleme geldi ama android güncellemesi değildi değişen bişey yok... kitkatı bekliyorum. ama normalde de telefon hızı fazla iyi ek olarak beklediğim bişey yok. herkese tavsiye ederim...

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Gelmedi daha :) Sevinçle bir daha baktım yok :(

Moonland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefona da gelmedi daha. LG TR bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gelenlerin üzülmesi lazım esasında çünkü hepsinde paralel ithalat telefon var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geldi ve şuan indiriyorum 535,51 mb boyutunda yeni yazilim sürümü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
520 mb olarak geldi güncelleme sonrası veri paketini manuel olarak ayarlamak zorunda kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bize neden uğramadı bu 4.4 kitkat, bizim cihazda MARS romumu yüklü aceba bilgisi olan var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım telefonun arkasında d802 tr yazıyor hala gelmedı d802 tr yazıpta guncelleme alan varmı suan 4.4

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Lg pc suite kontrol ettim 4.4 Gelmedi.
Paralel italat alanlara geldi.
Cihazım Tur-XX Yazıyor bu demek oluyor 20 nisanda alıcaz
Merak ettiğim şarj dahamı az gidiyor ?
Kamera hayla kronik diyenler var ?
Cihazın Ramini dahamı çok kullanıyor ?
Android 4.5 çıkıyor biz bekliyoruz
4.4.2 hatalar varmış duyduğuma göre 4.4.3 ne zaman vericekler peki ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 ye turkıye ıcın 4.4.2 geldi ben bu sabah yukledım bı forum sıtesındede okumuştum nısan 20 den sonra dağıtılmaya baslacak dıye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncellemeyi bugün aldım ama daha yeni kuruyorum bakalım os sürümü yükseliyor yaklaşık 600mb lik bir güncelleme :yes::yes:

gencc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğiniz gibi dün LG G2 (LG-D802TR) oto yazılım update android kitkat 4.4.2 geldi. Yaklaşık 550MB bir güncelleme işlem süresi tahmini 15 dakika sürüyor. Dünden beri kullanıyorum ancak cihaz fazlasıyla yavaşladı. JealyBean 4.2.2 sürümündeyken Antutu Benchmark ın son sürümü olan 4.3.3.x ile 1 ay önce yaptığım performans testiyle çok fark var.
4.2.2 iken;
Çoklu Görev: 6799
CPU Tam sayı:3331
Dalvik:3664
CPU yüzen Nokta:3517
RAM:1513
RAM Hızı:2590

KitKat 4.4.2 olduğunda;
Çoklu Görev:5283
CPU Tam sayı:1692
Dalvik:3243
CPU yüzen Nokta:2104
RAM:835
RAM Hızı:2599

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 kullanıyorum bana 4.4.4 gelmedı yurt dısı kayıtlı oldugu ıcın kimlik hatası verıyor yardımcı olabılck varmı