Lg g2 mobil veri ve wifi

Bu konuyu okuyanlar

byred74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LG G2 de mobil veri hızı ve wifi hızı nasıl en son sistem olan wifiyi kullanıyormu acaba ? galaxy s4 teki gibi çift katlayıcılı internet varmı ve s4 kadar hızlımı mobil veri ve wifi ?

byred74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
daha telefonu almadım almayı düşünüyorum kafamdaki soru işaretlerini yok etmek istiyorum onun için böyle bir konu açtım elinde LG G2 olan arkadaşlar mobil veri ve wifi si hakkında bahsederse sevinirim , özelliklede mobil veri , galaxy s4 gibi hızlımı mobil veri ve wifisi ;?

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Mobil Veriside Çok Hızlı Wi-fi 'de Aklında En Ufak Bir Tereddüt Bile Kalmasın

byred74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
peki hafıza olarak hangisini önerirsiniz , ben öyle oyun meraklısı bir kişi değilim işte olursa video ve fotograf çekerim , 16 gb lik bir hafıza bana yeterli olur mu ??

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bana Yetiyor 16 GB Vazgeçilmez Bir Kaç Oyunum Dışında Pek Oyun Takıntım Yok

Resim Döküman Gibi Şeylerimide Kablosuz Depolama Özelliği ile Sürekli Bilgisayarıma Atarım zaten

Ama Bütçen Uygunsa 32GB Al Derim Sonuçta Hafızası Yükseltilmeyen bir Telefon .! Ama 16 GB 'da Kesinlikle alınabilir

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Telefon bu konuda çok iyi ama sizin internet paketiniz, modeminiz, operatörünüz ne kadar iyi? Bunlar iyiyse telefon çok iyi. Mesela laptop ile kıyaslarsak laptopta göremediğim wifi hızını G2'de görüyorum.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&hl=tr bu programla hızını ölçebilirsin ... çift taşıyıcılı internet operatör özelliği değil miydi? Alt seviyelerde bir Lg cihaz kullanıyorum bazı samsunglardan iyi çekiyor diyebilirim
Doğru tespit operatör özellği.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

peki hafıza olarak hangisini önerirsiniz , ben öyle oyun meraklısı bir kişi değilim işte olursa video ve fotograf çekerim , 16 gb lik bir hafıza bana yeterli olur mu ??
Arkadaşım sen LG G2 DE 45 sn videonun 140 MB olduğunu bilmiyorsun galiba :D Bu arada Bartınlısın galiba.

byred74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doğru tespit operatör özellği.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşım sen LG G2 DE 45 sn videonun 140 MB olduğunu bilmiyorsun galiba :D Bu arada Bartınlısın galiba.

aynen Bartın'lıyım . 45 snye 140 Mb mı :( bize 32 nin yolu göründü ...

S

Sfggs

SDN Okuru
Lg g2 kullaniyorum veri ve wifi cok guzeldi ama su son 1 haftadir 2side pert 1 sarki bile dinleyemiyorum sebebi nedir sizce

Son mesajlar