LG G2 KZD Yükleme ( LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydn_m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkür ederim frost2121 hocam dünden beri uğraşıyordum ama bir türlü rom yüklenmiyordu sizin anlatımınızlaoldu ço şükür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben stock rom'a geçicem almanya romu olduğu zaman güncellemeler almanyaya göre geliyor ve garanti dışında mı kalıyor ve ben beceremedim her seferidne bir problem çıkıyor biri teamviewer dan yapabilirmi lütfen yarın saat 11 e kadar evdeyim daha sonra akşam 10 da geliyorum yardım edebilecek olan var mı lütfen

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pc telefonu görmüyor driverlar sorunsuz kurulu normal web upgrade açılıyor cihazla ilgili hiçbir veri gözükmüyor upgrade e tıklıyor kırmızı çubuk çıkıyor sonuç telefonun ekranda hiçbir değişim yok bu nedendir??

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
pc telefonu görmüyor driverlar sorunsuz kurulu normal web upgrade açılıyor cihazla ilgili hiçbir veri gözükmüyor upgrade e tıklıyor kırmızı çubuk çıkıyor sonuç telefonun ekranda hiçbir değişim yok bu nedendir??

Telefonu download moda almadan rommu atılır dostum?

telefonu kapat ses açma tuşuna basılı tut USB kablosun telefona tak. Download yazısı gelince elini çek ses açma tuşundan ve rom atma işlemlerine başla.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Telefonu download moda almadan rommu atılır dostum?

telefonu kapat ses açma tuşuna basılı tut USB kablosun telefona tak. Download yazısı gelince elini çek ses açma tuşundan ve rom atma işlemlerine başla.
yok cihaz zaten download moddaydı sorun programdata yerine program data klasörüne dosyaları kopyalamammış hatayı fark ettim sorun çözüldü işin güzel tarafı cihaz unrooted olarak gözüküyor ve verilerde silinmedi :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam inanırmısın 3 aydır stock roma dönmeye çalıştım her yazıyı okudum denedim olmadı takisenin yazını okuyup uygulayana kadar .. sen kralsın ...
Allah razı olsun işin gücün rast gitsin .....

ttuuggrra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sırf san(frost2121)a teşekkür edebilmek için foruma üye oldum uzun zamandır stock roma dönüş yapamadım sayende 4.2.2 ye tekrar döndüm işin gücün rast gitsin cok saol...
sıkıntım sarj dı bende bir kitap okuma programı var,4.4.2 de 10 dakikada %1 şarj giderdi şimdi tekrar 4.2.2 ye dönünce 18 dakikada %1 şarj gidiyor nerdeyse yarı yarıya bir fark vardı hallettik sayende ....
konuda emegi geçen herkese teşekkürler ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yanlışlıkla sistem dosyalarını da sildim hard reset yaparken... Tel recovery menüde kaldı.... Backup almıştım o da silinmiş..... Ne olur yardım edin... Kafayı yicem.... Ne yapmam gerekiyor????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon sürümü 405 stock 4.4.2 den 4.2.2 ye gecis yapamıyorum neden acaba ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
önceilikle cevabınız için teşekkür ederim fakat download moda girmiyor telefon, ya sadece şarjj oluyor, ya da tepkisiz kalıyor telefon

bu arada cihaz 4x HD

Öncelikle burdan istediğiniz ülkenin romunu indiriyorsunuz : http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15

Telefonun bataryasını çıkartıyorsunuz ve tekrar takıyorsunuz, bilgisayara bağladığınız usb kablonuzu telefonunuza takmadan önce Ses kısma tuşunu basılı tutuyorsunuz, usb kablosunu taktıktan sonrada basılı tutuyorsunuz karşınıza download mode ekranı gelene kadar ses kısma tuşunu basılı tutuyorsunuz ardından bırakıyorsunuz download mode ekranı gelirse.

Download moda girmek için bunları yapmanıza rağmen girmiyorsa başka bir şey gelmiyor aklıma.

SeMiH Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle burdan istediğiniz ülkenin romunu indiriyorsunuz : http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15

Telefonun bataryasını çıkartıyorsunuz ve tekrar takıyorsunuz, bilgisayara bağladığınız usb kablonuzu telefonunuza takmadan önce Ses kısma tuşunu basılı tutuyorsunuz, usb kablosunu taktıktan sonrada basılı tutuyorsunuz karşınıza download mode ekranı gelene kadar ses kısma tuşunu basılı tutuyorsunuz ardından bırakıyorsunuz download mode ekranı gelirse.

Download moda girmek için bunları yapmanıza rağmen girmiyorsa başka bir şey gelmiyor aklıma.

zaten böyle yapmıştım ama olmadı, bi iki kere daha denedim oldu çok şükür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kimse boşuna uğraşmasın daha önce bu işlem ile lg g2 nizi hayata döndürüyordunuz şuanda ise bu işlem geçerliliğini yitirdi hiç bir şekilde olmuyor bir hatfadır uğraşıyorum olmuyor işlem rom atarken %2 de hata veriyor hiç bir şekilde çözülmüyor size tavsiyem bir telefon tamircisine götürüp onların program atmasıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw kardeşm benm ciaz Security error hatası veryor download moda alıyorum flashlamaya çalısıyorum ama olmuyor ...........

Bir çözüm bulabilirmsnz bana İletşim kurmak için team vievrden hallede bilirz?

agonfighter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar arkadaşlar.

bilindiği üzere lg flash tools ile artık normal kdz yüklemesiş yapamıyoruz. bu yüzden bu konuyu açma gereği duyd...

Hocam selamlar öncelikle teşekkürler güzel anlatmışsın. Ama benim bir sorunum var, ben CWM Recovery kurdum, oradan Ultraslimrom diye bir rom kuracaktım, ama telefon Brick oldu sanırım. Açılırken LG yazısında kalıyor daha ileri gitmiyor. Status 7 diye bir hata veriyor:
Hpgixqq.jpg

Bu durumdan sonra yapabileceğim bir şey var mı? Recovery açılıyor ama telefon açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...