LG G2- discovery elite -LG G3

blkc06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu aralar telefon almayı düşünüyorum.LG g2 nin özellikleri bana çok iyi geldi ancak g3 çıkabilir diyolar discovery elite de çok iyi telefon ama ekran benim için önemli ekranda discovery elite iyimidir(ayrıca pili düşük) sizce lg g3 le discovery elite beklemelimim yoksa g2 yi alıyımmı.

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bekle dostum o kadar beklemişsin 1 ay falan daha bekle bende alıcam telefon açıkçası beklemeye karar verdim ama tabiki htc alıcam :)

TechnoFire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3 mayıs-haziran gibi tanıtılacakmış.Beklersen o zamana kadar bekle çünkü G3, Samsung ve HTC'den sonra telefon çıkarıyor.
Buda onların özelliklerinden üstün olmasını sağlıyor.LG G2 kullanıcısı olarak bunu söylüyorum.
G2'de gerçekten güzel bir telefon.Discovery önermem hiç hoşuma gitmedi.AMA YİNEDE KARAR SENİN :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Discovery elite 4g yi beklerseniz emin olun kazanacaksınız

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
GMD Elite çok iyi bir telefon onu alabilirsin.
LG G3 hakkında pek bir şey bilmiyoruz.
LG G3'ü bekleyip karar verebilirsin.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeş g3 ağustostan önce girmez tr ye boşuna bekleme. zaten bu yıl android yılı değil geçen yılın kasalarını alıp güncellediler androidte de adam gibi bir yenilik yok 4.4te zaten.kasalar aynı kasa özellikler aynı hiçbir yenilik yok

bu yıl windows phone ve apple yılı olacak. mayısta wp8.1 güncellemesi geliyor bir bir girecek wplu telefonlar piyasaya ondan sonra şenliği göreceksiniz.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bekle derim ama G2 almayı düşünürsen hemen al derim.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Discovery Elite ac versiyonunu beklemeni öneririm performans konusunda 1 numara olcak bence ve G3 ten çok fazla bir şey bekleme lg kendi 8 çekirdek işlemcisini yapcak samsungun exynosla ne yaptığını biliyoruz çok farklı olmayacaktır bence G2 ise güzel telefon alınabilir...

danger_raso

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence lg markalı telefonler iyi değil daha önce kullandım. ben ise general mobile elite nin çıkmasını bekliyorum ikamet ettiğim bölgeye ilk geldiği zaman alıcağım 800ac yerine snapdragon 800 kulanıcak ve buda çok güzel ön kamerası 8mp mükemmel bir telefon bence eliteyi al

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
G2 fiyati su an 1400 seviyelerinde yerinde olsam elite lite i beklerdim o da 1000 tl olacak aradaki 400 tl buyuk bir fark

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
bence lg markalı telefonler iyi değil daha önce kullandım. ben ise general mobile elite nin çıkmasını bekliyorum ikamet ettiğim bölgeye ilk geldiği zaman alıcağım 800ac yerine snapdragon 800 kulanıcak ve buda çok güzel ön kamerası 8mp mükemmel bir telefon bence eliteyi al
Daha önce g2 yada g kullandınızmı ? g yide g2 yide kullandım mükemmel telefon bence android de 500-600 tl lik telefonlar o kadar iyi olmuyor...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G3 fiyati su an 1400 seviyelerinde yerinde olsam elite lite i beklerdim o da 1000 tl olacak aradaki 400 tl buyuk bir fark
G2 olcaktı heralde hocam :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Daha önce g2 yada g kullandınızmı ? g yide g2 yide kullandım mükemmel telefon bence android de 500-600 tl lik telefonlar o kadar iyi olmuyor...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G2 olcaktı heralde hocam :)

Evet duzelttim pardon :)

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
discovery eliti nedir ya. millet şaşırmış. telpanın yediğ.i haltlar ortada şikayetvar da okuyun ne şikayetler var. gm discovery tamam iyiydi o eylül ekim zamanı 450tl civRLARINA alınabiliyordu kampanyalarla çifter çifter alındı ancak elite dediğiniz alet 1000tl sınırında hatta üstünde bekleniyor şimdi o paralar ekolinde çok daha iyi markalar çok daha yi destek veren firmalar var. şuan lg g2 1250tl civarına çok rahat alınıyor. 1000tl civarı verip serviste şüphe yaratan, servis desteği olmayan bir telefondan almam. telpa büyük problem.
arkasında durmuyor markanın servis olarak

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
discovery eliti nedir ya. millet şaşırmış. telpanın yediğ.i haltlar ortada şikayetvar da okuyun ne şikayetler var. gm discovery tamam iyiydi o eylül ekim zamanı 450tl civRLARINA alınabiliyordu kampanyalarla çifter çifter alındı ancak elite dediğiniz alet 1000tl sınırında hatta üstünde bekleniyor şimdi o paralar ekolinde çok daha iyi markalar çok daha yi destek veren firmalar var. şuan lg g2 1250tl civarına çok rahat alınıyor. 1000tl civarı verip serviste şüphe yaratan, servis desteği olmayan bir telefondan almam. telpa büyük problem.
arkasında durmuyor markanın servis olarak
öle diyorsunda benim telpa garantili s3 vardı servise verdim yapamadılar 0 verdiler çok memnun kaldım açıkçası :)