LG G2 Ana Konu & Detaylı İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ram temizleme widget'ı, boş ram'i 100-150mb daha az gösteriyor. Sizi yanıltmasın, canınız sıkılmasın neden bu kadar fazla ram yiyor diye.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar 3g görüşme yok mu ? Kimse bilmiyor sanırım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyun oynarken falan altaki siyah kısımı kapatamıyor muyuz ? Bilen var mı ?

dogukandogrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çevremdeki bu konulara ilgili insanlar lg g2 nin zamanla oldukça yavaşladığını söylüyorlar sizce bu konu doğru olabilir mi bilgilendirir misiniz :? :) :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
çevremdeki bu konulara ilgili insanlar lg g2 nin zamanla oldukça yavaşladığını söylüyorlar sizce bu konu doğru olabilir mi bilgilendirir misiniz :? :) :D

Benim G2 kullandıkça gaza geliyor. Kim söylediyse halt yemiş. İnanmayın. =))

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2 için aksesuar bulursunuz ama orjinal bulursunuz onlar da pahalı. Kılıf vs diyorsanız ben daha telefon çıkmadan bulmuştum, şimdi daha çok vardır.

kopolo41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG resmi distribütör firmalar hangileridir söylermisiniz ?

lgg2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg bu ürünle farkı yarattı artık lgden başka ürün kullanacağımı düşünmüyorum arka tuşlara alışmak zor oldu gerçek ama alışınca anlıyorsun adamlar neden yapmış gerçekten keyif verici bi tasarım mükemmel bir hız ve o kadarda şarj . umarım lg kullanımı yaygınlaşır bizde hem yazılımsal anlammda hemde çeşit anlamında faydasını görürüz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G2 bende var 12 yaşındayım ama harika bir teleon gerçek ten çok başarılı özellikleri say say bitmez harika şeyleri var ben hayatımda böyle bir telefon görmedim çıkar çıkmaz bastım parayı aldım ıphona farkı takar :lol::clap::dirol::dirol::sneaky2::biggrin:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
u6e4abav.jpg

ynsylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba.

Bende dün iphone 4s den KURTULARAK, 16 GB Siyah G2 alarak aranıza katıldım.

1 gündür elimden düşmüyor ve herşeyi ile mükemmel bir telefon ancak tek sıkıntım. Telefonun altında bulunan mikrofon ve ses çıkışının olduğu yer gıcırdıyor, masadan aldığımda bile elim o alt tarafa geldiğinde gıcırdıyor. bazende ses açma kapama tuşunun alt tarafları yani telefonun tam ortası gıcırdıyor. Acaba bu bir problem mi yoksa plastik kasa olduğu için normal mi ? Başarı garantisi mevcut garantiye vermemi önerirmisiniz değişim için yoksa zaten kılıf ile kullancağım için kafaya takmayayım mı ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Herkese merhaba.

Bende dün iphone 4s den KURTULARAK, 16 GB Siyah G2 alarak aranıza katıldım.

1 gündür elimden düşmüyor ve herşeyi ile mükemmel bir telefon ancak tek sıkıntım. Telefonun altında bulunan mikrofon ve ses çıkışının olduğu yer gıcırdıyor, masadan aldığımda bile elim o alt tarafa geldiğinde gıcırdıyor. bazende ses açma kapama tuşunun alt tarafları yani telefonun tam ortası gıcırdıyor. Acaba bu bir problem mi yoksa plastik kasa olduğu için normal mi ? Başarı garantisi mevcut garantiye vermemi önerirmisiniz değişim için yoksa zaten kılıf ile kullancağım için kafaya takmayayım mı ?

Bu normal ancak içiniz rahat etmiyorsa garantiye gönderin. Rijit hale getirebilirler. Kılıf kullanırsanız bu gıcırtıyı zaten duymazsınız. Bence cihazı boşuna servise sokmayın. Başka sıkıntılad oluşabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu normal ancak içiniz rahat etmiyorsa garantiye gönderin. Rijit hale getirebilirler. Kılıf kullanırsanız bu gıcırtıyı zaten duymazsınız. Bence cihazı boşuna servise sokmayın. Başka sıkıntılad oluşabilir.

Cevabın için teşekkür ederim. Son kararım olarak garantiye vermeyip kılıf ile kullanacağım.

T.Yapici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkes gıcırdamadan bahsetmiş ama inanın benim telefonumdan hiç ses çıkmıyor sanki hiç boşluk yok gibi arka kapak cuk oturmuş galiba o yüzden olabilir :) şanslı kişilerden biriyim umarım bu şansım aynen devam eder :) ek olarak burda bahsedilen hiç bir sorunlada karşılaşmadım henüz :)

T.Yapici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar saçma olacak ama telefonun kullanım kılavuzunda " Yumuşak mobilyalar üzerinde telefonunuzu şarj etmeyin. " yazıyor sizce neden böyle bir ibare var kılavuzda ? Yani şarja etkisi ne olabilir ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar saçma olacak ama telefonun kullanım kılavuzunda " Yumuşak mobilyalar üzerinde telefonunuzu şarj etmeyin. " yazıyor sizce neden böyle bir ibare var kılavuzda ? Yani şarja etkisi ne olabilir ?

Yumuşak mobilyadan kasıt, yastık gibi koltuk minderi gibi yüzeylerdir. Şarj sırasında telefonun daha fazla ısınmasına neden olur.

erc4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu saatten sonra 2 telefon kullanırım ancak. Biri LG diğeride İphone. gerisi hava zaten. Kuzenim 2100 liraya Note 3 almış ama inanın LG G2'yi eline aldı ve çok iyiymiş dedi. piyasada iphone kafa tutabilecek tek telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3-4 gün önce LG G2 16GB aldım fakat çok fena şekilde gıcırdıyor..

expenciv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonda htc one'da olduğu gibi güç tasarrufu modu var mı.Ben bulamadım çünkü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Olmaz mı o mod her telefonda mutlaka var. Kısayol tuşu da var bildirim panelinde. Sol kaydır karşına yaprak resmi çıkacak.

Reaksiyon puanı
2,146
LG G2 bende var 12 yaşındayım ama harika bir teleon gerçek ten çok başarılı özellikleri say say bitmez harika şeyleri var ben hayatımda böyle bir telefon görmedim çıkar çıkmaz bastım parayı aldım ıphona farkı takar :lol::clap::dirol::dirol::sneaky2::biggrin:

12 yaşında parayı basıp almış :)
ne iş yapıyon :)

alien_25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı gereksiz ozellikleri var mesela uygulamaları üç parmakla kaydirma yerine sese duyarli komut olsaydi daha iyi olurdu