LG G2 32 GB O Tarihte Satışta Olurmu ? Ve 16 GB Şunlarla Dolarmı ?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle herkese iyi günler.

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi LG G2 satın almak istiyorum ama şuan değil SÖMESTR tatilinde babama aldıracağım o tarihte LG G2 32GB versiyonu satışta olurmu ? Olursa fiyatta azalma olurmu ? [ İstanbul / Bahçeşehir deyim ]

İkinci sorum ise var sayalımki 16GB versiyonunu almak zorunda kaldım. Benim telefonda kullandıklarım şuanlardır sizce bu telefonu zorlarmı iyi mi olur kötümü olur ?

1) Ben asla 1.5 GB lık video felan indirmem izlemem benim videoyla işim yok olursa söyle olur kendim çekerim videoları oda kısa süreli olur

2) Müzik arşivi çok fazla olmasını sevmem sadece dinlediklerimi telefonda saklarım buda 100 şarkı desek

3) Mağaza Uygulamaları ; İşte burada fazla indirme yaparım mesela şunlar garanti olacak a)Facebook / Facebook Messenger b)WhatsApp c)BBM d)1 veya 2 tane spor haberleri uygulaması e)Oyunlar işte burda kesinlikle Real Racing, Six Guns felan indiririm yani şöyle kısaltalım 1 GB olan oyunlardan 2 3 adet indiririm bide yanında küçük oyunlarda olabilir

Bu 3 Maddede 16 GB lık versiyonu nasıl etkilenir ?

# Açıkcası ben 16 GB lıkta zorlanmam diye düşünüyorum yalnışmı düşünüyorum bilmiyorum ama şöyle ki sınıf arkadaşımda Samsung Galaxy Note 2 var oda sanırım 16 GB hafızaya sahip oda benim gibi kullanıyor Real Racing Real Boxing Six Guns felan ama onda bi sıkıntı yaşadığını görmedim bu duruma bi açıklık getirelim arkadaşlar?

# Arkadaşlar lütfen yazıları dikkatli okuyalım. Şunu özellikle rica ediyorum lütfen söyleyecek birşeyiniz yoksa yorum kalabalığı yapmayın.

Şimdiden okuyan ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

ESEN KALIN.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teknosa dan 16 gb için sistemde boşta kalan hafıza alanına bakın. Telefon hızlı çalışması için %10 falan boşta bırakın. Geride kalan boyutu ihtiyacınızla karşılayın. Bence yeterli olur. Mesela 8gb size kalsa -%10 7,2gb alan kalır. İhtiyacınız 300mp3 1,5gb 3 oyun 4,5 gb olsa 1,2gb size video vs için kalır. Teorik olarak kabaca yeterli olur fakat uygulamada sık video vs kullanırsanız sık sık yedekleme alıp hafızayı boşaltmanız gerekir diye düşünüyorum.

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence yetmez, zaten sana 10 gb gibi bi alan verecek son 1 gb boş kalmalı hız için. Müzik, resim, video 1 gb rahat olur toplamda. Sana 8 gb kaldı. Elinde böyle bi teknoloji var ama sen istediğin hiç bişeyi yükleyemezsin. Adam gibi oyunların boyutları yüksek.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Resimleri, videoları düzenli olarak bilgisayara yedekleyip, telefondan temizlerseniz rahatça idare edersiniz. Oyun da oynamasaydınız fazlasıyla yetebilirdi.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar kesinlikle oyun oynarım ama ben 16 alıcam demedim hani 32 GB alamam bi şanssızlık olur 16 GB almak zorunda kalırsam nasıl olur diye demiştim ama yine yorumlara açığım.
İlgilenen herkese teşekkür ederim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Isteklerine gore 16 gb yeterli bence abartmaya gerek yok sikilcaksin zaten bir sure sonra cok yer kaplayan oyunlardan muzik videoda fazla degil hayli hayli yeter 16

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Isteklerine gore 16 gb yeterli bence abartmaya gerek yok sikilcaksin zaten bir sure sonra cok yer kaplayan oyunlardan muzik videoda fazla degil hayli hayli yeter 16

Öylemi diyosun yani bilmiyorum ama bakıcaz zaten daha 3 ay var almama. Okullar kapandığında yani yarı yıl tatilde alacağım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 32 gb beyaz an itibariyle yeniden gelmiş ama bu sefer kılıf hediye vermiyorlar ve teknosada şu anda kılıf yok.