Soru LG 22mk400h-b Monitör aşağı yukarı eğilme özelliği varmıdır?

Bu konuyu okuyanlar

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Beyler başlıkta gördüğünüz üzere lg 22mk400h-b monitörünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum fakat monitör aşağı bakıyor şekilde ve artık hoş durmuyor bira yukarı bakar şeklinde kaldırmak istiyorum ama olmuyor diğer forumlarda arkadaşlar oluyor fakat yazmışlar.Zorlayıp kırmak istemiyorum,yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,759
Beyler başlıkta gördüğünüz üzere lg 22mk400h-b monitörünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum fakat monitör aşağı bakıyor şekilde ve artık hoş durmuyor bira yukarı bakar şeklinde kaldırmak istiyorum ama olmuyor diğer forumlarda arkadaşlar oluyor fakat yazmışlar.Zorlayıp kırmak istemiyorum,yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..
Pivot özelliği olduğunu düşünmüyorum. 5-20 derece arasında değiştirebilirsiniz.

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Pivot özelliği olduğunu düşünmüyorum. 5-20 derece arasında değiştirebilirsiniz.
pivot değil zaten sadece aşağı yukarı yapmak istedim,biraz zorlayınca baskı yaparak yapabildim yukarı bakıyor şuan.internet sitesinden 120 derececeye kadar çıkabiliyormu..

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,759
pivot değil zaten sadece aşağı yukarı yapmak istedim,biraz zorlayınca baskı yaparak yapabildim yukarı bakıyor şuan.internet sitesinden 120 derececeye kadar çıkabiliyormu..
Çıkması zor yaptığınız gibi yapmakta monitörü tutan parçaya zarar verebilir plastik ise. Ben yapmıştım bir kaç parça kırıldı.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,622
Çıkması zor yaptığınız gibi yapmakta monitörü tutan parçaya zarar verebilir plastik ise. Ben yapmıştım bir kaç parça kırıldı.
Bir zarar olacağını sanmıyorum. Dandik monitörümü kafasını yukarı çıkararak 3 yıl falan kullandım hala sağlam.

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
yok herhangi bir sorun olmadı konuyu açtığımdan beri kullanıyorum sadece biraz bastırmak lazımmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir zarar olacağını sanmıyorum. Dandik monitörümü kafasını yukarı çıkararak 3 yıl falan kullandım hala sağlam.
Benden o şekilde diğer monitörlerimde de yapmıştım fakat bu monitörümü yeni aldığımda kırılır vb. diye zorlamak istememiştim.