Lg 2 kulaklığımı bozuldu 100 liralık kulak içi kulaklık alacağım tavsiyeleriniz..

yeniçeri99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gece 2 de müzik dinlemeyi bırakıp kulaklığı sehpaya koymuşum. Sabah baktım sol kulaklığım çalışmıyor cızırtı gibi çok az ses çıkıyor. Mikrofon bölümüne bastırınca ses yükseliyor ama yine eskisi gibi değil. Sağ kulaklığım ise gümbür gümbür. Kulaklığımdan memnunum eğer bunu düzeltmenin yolu varsa onu tavsiyelerinizi de değerlendiririm ancak kulaklık almak istiyorum 100 liralık 125 e de çıkabilirim eğer arada fark olursa. Tavsiyelerinizi bekliyorum :D

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı durum benim başıma geldi; pek rahat bir kulaklık değil ama bende g2 nin kendi kulaklığını kullanıyordum, hep cebimden taşırım; bir gün açtım baktım sol kulaklıktan çok az ses geliyor fakat sağ taraf normal çalışıyor. Nedenini anlayamadım, ekolayzer ayarı temassızlık vs. de değil :blushing:

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
G2 kulakligi bozulan ilk değilsiniz, genel bi kalite sıkıntısı var kulaklıkta heralde. Aynı şekilde tekinin bozulması ise ilginç.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Alabilirseniz Sennheiser CX 300-II tavsiye ederim. Alamazsanız da sennheiser cx 200 street ii tavsiye ederim. :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence Htc nin yada apple in kulakliklarini deneyin hem kolay bozulmaz hemde kaliteli ::)

yeniçeri99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün lg nin sitesinden mesaj yazdım yarın da arayacağım çağrı merkezini. Arkadaşlar bir şey soracağım. Araba kazası geçirdim telefon elimdeydi yere düştü kamera camı filan çatladı. Bu bana ne kadara patlar bir de garantiye girer mi ? Bu arada kulaklıktan gayet memnundum yeniden yapılabilirse yaparım yapamazsam tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu kulaklıkta garantiye girer mi ? Kendi kendinde bozuldu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sennheiser çok övülüyor cx 300 alabilirim belki. O nasıldır?

volgan napacaksın ? yeni mi alacaksın sende

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sennheiser kulaklık alın cx-300 iyidir.siz rahat kafanız rahat kulağınız rahat

yeniçeri99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama biraz eski model değil mi o? Hemde bu kulaklığın ses kalitesi çok iyiydi tasarımı da bence gayet iyiydi. Lg g2 kulaklığından iyi midir ?

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ama biraz eski model değil mi o? Hemde bu kulaklığın ses kalitesi çok iyiydi tasarımı da bence gayet iyiydi. Lg g2 kulaklığından iyi midir ?

kulaklık alacaksın dostum, lcd panel değil. Eski model ne demek :)

CX300'e emsal bir kulaklığı hiç bir telefonun yanında verdiklerini düşünmüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam kulakliklar hakkinda hicbir bilgim yok o yuzden mazur gorun beni. :) tavsiyelerinizbicin saolun.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Bence Htc nin yada apple in kulakliklarini deneyin hem kolay bozulmaz hemde kaliteli ::)
samsungun s4 ve note 3 le gelen kulaklıgıda başarılı tiz olsan bass olsun ses yüksekligi olsun başarılı...

Bugün lg nin sitesinden mesaj yazdım yarın da arayacağım çağrı merkezini. Arkadaşlar bir şey soracağım. Araba kazası geçirdim telefon elimdeydi yere düştü kamera camı filan çatladı. Bu bana ne kadara patlar bir de garantiye girer mi ? Bu arada kulaklıktan gayet memnundum yeniden yapılabilirse yaparım yapamazsam tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu kulaklıkta garantiye girer mi ? Kendi kendinde bozuldu.

bence o kulaklıgı atma oda garantiye girer götür servise değiştir.. bende sennheiser cx 300 öneririm komsum kullanıyor güzel....

kulaklık alacaksın dostum, lcd panel değil. Eski model ne demek :)

CX300'e emsal bir kulaklığı hiç bir telefonun yanında verdiklerini düşünmüyorum.
bir şey sormak istiyorum sana konuyla pek alakası yok ama :) ismin keyloger gerçekten keylogerlik yapıyormusun.... :) çok merak ettim cevaplarmısın :=)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
bir şey sormak istiyorum sana konuyla pek alakası yok ama :) ismin keyloger gerçekten keylogerlik yapıyormusun.... :) çok merak ettim cevaplarmısın :=)

lise yıllarında evet. O zamanlardan bu zamana neredeyse 10 yıl geçti. :)

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1

zaman bulursam garantiye gideceğim, arkadaşların tavsiye ettiği kulaklık güzel ses kalitesi benim için çok önemli bir parametre değil ama sennheiser cx 200 street fena gözükmüyor

bakan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir sennheiser cx200 kullanıcısı olarak arkadaşların tavsiyelerine katılıyorum çok kaliteli kulaklıkları var ben 2 senedir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım