Leyla ile Mecnun Yayından Kaldırıldı

Bu konuyu okuyanlar

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
mesaj verdi yayından oldu.
varsın yayından olsun kanal mı yok :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
açıkca söylemek gerekirse arkadaş çevrem leyla mecnuna taparcasına seviyor onların sözleri onların müzikleri bla bla bla ve bu taparcasına sevgi beni deli ediyor dizi mükemmel filan değil dizi setinde sürekli kavgalar girip çıkan oyuncular vb olaylar. Ayrıca bu filme çok ta gülmüyorum. Absürt bir dizi olabilir absürt bir mizah anlayışı da olabilir ama 100 bölümden 20 sinde adam akıllı gülüyorsam o dizi komedi dizisi değildir tek artısı ailecek izlenecek sıradan bir dizi olması idi kaldırılmış kaldırılmamış çok ta umrumda değil hatta iyi bile olmuş tamam sakinim.

umrunda değil ama destan yazmişsin bu nasil bi çelişki.. :) neyse..

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aga bilmiyorumda dizinin ağır fanboyu olmuşsun ne kadar post kassanda dizi bitti anla artık :)

Fan boyluk mu? fan boy ne be şamilcim? :) Dizinin son sezonunu izlemedim mesela :) Sanırım o dediğin ağır fanboyluk durumu olsa izlerdim galiba :)

Dizinin bitip bitmemesi önemli değil siz şunu anlamıyorsunuz bitiş tarzı nasıl oldu? ;)

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
devletin kanalında devletin politikasına aykırı hareket eden oyuncularının dizisinin , dizi her ne kadar sevilse de, yayından kaldırılması doğal. son zamanlarda takip ettiğim bir diziydi ama gidici olduğu da belliydi...

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
umrunda değil ama destan yazmişsin bu nasil bi çelişki.. :) neyse..

Tarz meselesi :)

Fan boyluk mu? fan boy ne be şamilcim? :) Dizinin son sezonunu izlemedim mesela :) Sanırım o dediğin ağır fanboyluk durumu olsa izlerdim galiba :)

Dizinin bitip bitmemesi önemli değil siz şunu anlamıyorsunuz bitiş tarzı nasıl oldu? ;)

Dizinin bitişi demokratik bir ülkeye yakışmıyor olabilir benim kızdığım konu gezi parkına destek vermeyen hatta küfürler saydıran arkadaşlarımın gezi parkı olayından dolayı bitmiş bir dizi için trt ye küfretmesi oyuncuları savunması avukatları olması madem gezi parkını desteklemiyorsun oyuncularıda desteklemeyeceksin çift kişilikli olmasınlar adam olsunlar. Şafak Sezerler...

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
devletin kanalında devletin politikasına aykırı hareket eden oyuncularının dizisinin , dizi her ne kadar sevilse de, yayından kaldırılması doğal. Son zamanlarda takip ettiğim bir diziydi ama gidici olduğu da belliydi...

mantikli yorumun için teşekkürler.

mcx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yasaklar yasaklanmalı, yasakları yasaklamayanlarda yasaklanmalı. Sevdiğim her dizi devlet kararı ile kaldırılıyor. İlla onların sevdiği diziyi izleyecez belk isevmiyoruzdur sohbet felan

agenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"komik değildi" diyenler, pis yedili ve arka sokaklar gibi dizi izleyici kitlesi. Sen zaten gulme diyor adamlar sen izleme diye uğraşiyor
Leyla ile Mecnun belirli bi Sosyo
kulturel bilgi ve biraz zeka isteyen bir dizi. Absurt olmasi "aptal" anlamina gelmez. Eğer ordaki espriyi anlayamiyor ve gulemiyorsan bu senin eksigin dizinin değil. Herkesin yaptigi ve herkesin kahkahalar attigi basit espirileri yapsaydi zaten boyle onem kazanamazdi, farkli olmazdi.

Siyasetten nefret eden biriyim fakat bu olay beni bile tartişmanin icine soktu. Sen kim oluyosunda milletin sevdiği ve zevk aldiği SANATİ kisitliyorsun. Dizinin en on plana çikan ozelliklerinden biri "içimizden biri, eve ayakkabiyla girmeyenlerin dizisi,çay içenlerin dizisi" oluşu ve sen bu içtenliği ve milyonlarca insanin hakkini elinden aliyorsun.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tarz meselesi :)

Dizinin bitişi demokratik bir ülkeye yakışmıyor olabilir benim kızdığım konu gezi parkına destek vermeyen hatta küfürler saydıran arkadaşlarımın gezi parkı olayından dolayı bitmiş bir dizi için trt ye küfretmesi oyuncuları savunması avukatları olması madem gezi parkını desteklemiyorsun oyuncularıda desteklemeyeceksin çift kişilikli olmasınlar adam olsunlar. Şafak Sezerler...

Tamam da sorumun cevabı bu değil :)

Neyse postuna cevap veriyim: Biz burda 2-3 hafta boyunca gezi eylemlerini de tartıştık. Hatta forumun genel düşüncesine aykırı bir şekilde fikrimi savundum. Gezi eylemlerini sonuna kadar destekledim. Fakat Leyle ile Mecnun'un bu şekilde bir olaydan dolayı kaldırılmasını şiddetle kınıyorum. Ben iki yüzlü değilim sanırım :)

Ha bide Şafak Sezer mi? 3.sınıf komedi yapan bir adamı ciddiye almıyorum :)

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Başka başka ülkelerde demokrasi isteyen arkadaşlar,
İleri çok çok ileri demokratik sebeplerle kaldırılan diziye oh olsun diyor !
Çok çok ileri demokratik o arkadaşlar hakkını kullanan insanların ekmeğinden olmasına oh olsun diyor !
Helal olsun ABD'ye tıpkısının aynısı yapmış sizleri.
Herkese demokrasi götürün.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Başka başka ülkelerde demokrasi isteyen arkadaşlar,
İleri çok çok ileri demokratik sebeplerle kaldırılan diziye oh olsun diyor !
Çok çok ileri demokratik o arkadaşlar hakkını kullanan insanların ekmeğinden olmasına oh olsun diyor !
Helal olsun ABD'ye tıpkısının aynısı yapmış sizleri.
Herkese demokrasi götürün.

Aynen bende bundan bahsediyorum. Diziyi sevme izleme güldürmesin farketmez. Dizinin kaldırış şekli sizin davranış şeklinize düşüncenize uymuyor bunu anlatmaya çalışıyorum.

Madem başka ülkeler için demokrasi istiyorsunuz siz önce kendini içinizde bunu uygulayın. Gezi eylemlerini desteklemiş mesaj vermiş, peki bu demokratik hak değil mi?

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Şu anda burada kaldırılmasını savunanlar 60 ve 80 sonrası köşe başlarını tutan solcuların kendilerinden olmayanı ala aşağı etmesine sevinenlerle aynı tipteler. Tek farkları inandıkları değerler.

Şaka gibi ya. Gücü ele geçiren gerisini kılıçtan geçiriyor.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bir türlü ısınamadığım bir dizi idi. Ama farklı bir tarzı vardı. Takip etmesemde yazık oldu.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Dizinin Müdavimi idim.
Sevindim kaldırıldığına.
Herkes yaptığının cezasını çekmeli..

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Böyle bitmesine üzüldüm. Tek izlediğim tv dizisi idi. Kaldıranlar böyle bir ayıbı nasıl yapar :(

agenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazi insanlarinda siyasi gorusleri yuzunden zevklerine yon vermesini anlamş değilim. Siyasi gorusun "Senin için" çalişmali, sen o goruş için değil.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bakın burada birşeyi atlıyorsunuz bence bu dizi 3 yıl boyunca hükümeti ve politikalarını en iğneleyici şekilde yaptı ve bunu devletin kanalında yaptı 3 yıl devam edebildi hiç kimse sesini çıkarmadı ve bencede çok güzel yapıyorlardı da ama bu gezi olayları başka birşeydi sonuçta sen orada hükümete değil devletine başkaldırır ve bunu anarşi yoluyla yaparsan biletini keserler ve haklılarda

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hâlâ demokrasi diyen var. Demokrasi mi kaldı yav bu dünyada. :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Leyla ile Mecnun'un kemik bir kitlesi vardı ve hiç değişmiyordu. Adamlar twitter'da neredeyse her bölüm Dünya listesinde 1 numara yapıyorlardı.

Imdb'de bile en iyi ilk 10 dizi arasına girmişti. 9.0 ile.
Yemişim ımdb sini.. Şu ülke dışına çık Leyla ile mecnunu sor bakim kaç kişi tanır..: Sadece balon gibi şişiriyorlar sonrada bi toplu iğne havasını indiriveriyor..

Yurt dışına çıkta bide Kurtlar vadisini sor bakalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bakın burada birşeyi atlıyorsunuz bence bu dizi 3 yıl boyunca hükümeti ve politikalarını en iğneleyici şekilde yaptı ve bunu devletin kanalında yaptı 3 yıl devam edebildi hiç kimse sesini çıkarmadı ve bencede çok güzel yapıyorlardı da ama bu gezi olayları başka birşeydi sonuçta sen orada hükümete değil devletine başkaldırır ve bunu anarşi yoluyla yaparsan biletini keserler ve haklılarda
İşte yorum budur.

İmza::4:

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu tip siyasi hareketlerden hiç hoşlanmıyorum işte.
Bence kaybeden TRT oldu.
Hap gibi kaparlar o diziyi diğer kanallar, izleyenler gene izler.

bunun siyaset ile ilgilisi yok, kendileri de ciktiklari her magazin veya soylesi programlarinda Kendi dizilerinden UZATMALI dizi diye bahsettiler, Belli bir yerden sonra sallamasyon is yapmaya basladilar oda tutmadi. Daha onceden ilk leyla araba kazasi gecirdiginde bitmesi lazimdi hadi oda olmadi ikinci sezonda yeni leylar geldiginde bitmesi lazimdi uzadikca uzadi yani artik kimseyi sarmiyor.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yemişim ımdb sini.. Şu ülke dışına çık Leyla ile mecnunu sor bakim kaç kişi tanır..: Sadece balon gibi şişiriyorlar sonrada bi toplu iğne havasını indiriveriyor..

Yurt dışına çıkta bide Kurtlar vadisini sor bakalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İşte yorum budur.

İmza::4:

kurtlar vadisini ovmussun ve neye meyilli oldugun belli... siz safak sezeri izleyin turk malini izle alemin kralini izle :) l&m sana zor gelmis

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bu dizi genelde internette tekrarı çok izlenen bir dizi reytingi yüksek olan bir dizi depil ayrıca diyelim trt kaldırmasaydı burdaki üyelerin ne kadarı bu diziyi başlayınca izleme meraklısı olurdu kör ölür badem gözlü olur bu da o hesap

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
bunun siyaset ile ilgilisi yok, kendileri de ciktiklari her magazin veya soylesi programlarinda Kendi dizilerinden UZATMALI dizi diye bahsettiler, Belli bir yerden sonra sallamasyon is yapmaya basladilar oda tutmadi. Daha onceden ilk leyla araba kazasi gecirdiginde bitmesi lazimdi hadi oda olmadi ikinci sezonda yeni leylar geldiginde bitmesi lazimdi uzadikca uzadi yani artik kimseyi sarmiyor.

Dizi kesinlikle siyasi nedenlerle yayından kaldırıldı. (Bence)
Yakında başka kanala transfer olur, görürüz hepimiz. :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ezgi gittikten sonra izlemeyi bırakmıştım.

Reytingleri zaten hep kötüydü.

Altında illa başka şeyler arayacak bizim millet.

Unutmayın, her güzel şey bir gün biter.