Leyla ile Mecnun dizisi yayından mı kaldırıldı?

Bu konuyu okuyanlar

Wesley Sneijder

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dizi_setindeki_kavgaya_3_bin_tl_ceza13554938230_h964742.jpg

Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncularının Gezi olaylarına aktif olarak destek verdiği bilinen bir durum. Öyle ki oyuncular büyük tepki toplamıştı. Gezi olaylarına aktif olarak destek veren ekip, diziyi tehlikeye soktu.

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, olayların sona ermesinin ardından sevilen dizinin akıbetinin ne olacağının bilinmediğini ifade etti. Dizinin genel yönetmeni Onur Ünlü'nün "Dizinin kalktığı dedikoduları kulaktan kulağa dolaşıyor." sözlerini hatırlattı.

Videoda dizinin oyuncuları Gezi Parkı'yla ilgili komik bir muhabbet yapıyordu. İşte tüm bunların "Leyla ile Mecnun" ekibiyle TRT'nin arasını açtığı söyleniyor. Dizinin akıbetinin ne olacağı belli değil.

"ÇEKİMLERE GÜNLER KALA AÇIKLAMA YOK"

Geçen sezon sonunda TRT yönetimi yeni dönemde dizinin devam edeceğini söylemişti ekibe... Yapım şirketi de buna göre setin başlangıç tarihini 15 Ağustos olarak belirledi. Çekimlere günler kala TRT'den hâlâ konuyla ilgili Eflatun Film'e herhangi bir açıklama yapılmış değil.

"DİZİNİN KALKTIĞI DEDİKODULARI DOLAŞIYOR"

Belirsizliğin bu kadar güçlü olmasının en büyük nedeni de Gezi Parkı olaylarından sonra dizinin tekrarlarının TRT'den kaldırılması. Dizinin tekrarları uzun süredir yayınlanmıyor. Bunun üzerine genel yönetmen Onur Ünlü geçtiğimiz gün dizi ekibiyle bir toplantı yaptı ve "Dizinin kalktığı dedikoduları kulaktan kulağa dolaşıyor. Devam edip etmeyeceğimiz konusunda TRT'den bana herhangi bir bilgi verilmiş değil. Dizinin akıbeti konusunda belirsizlik sürüyor. Kanalın son kararını bekliyoruz. Şimdilik tek söyleyebileceğim bu" dedi.

Kaynak : http://www.haber7.com/televizyon/haber/1058237-leyla-ile-mecnun-dizisi-yayindan-mi-kaldirildi

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
TRT halt yemiş..
Dizi o kanalda olmasa bile başka bir kanalda reytingini ikiye rahatça zaten katlar..

Wesley Sneijder

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Trtde izlediğim tek dizi var o da Leyla ile Mecnun o da kalkarsa birdaha bakmam sanırım .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tek başına televizyon açsalar reyting patlaması yapar. :hammer:

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bize böyle birsey söylenmedi söylenseydi biz izlemezdik :D 3 sezondur evimin önünde çekilen dizi .film dizi on numara ya hele set arkası makara ins bitmez.

Wesley Sneijder

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İmza kampanyası vardı bitmemesi için bulursam paylaşacağım .

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kalkacak denmeden bu haberler gereksiz. Halen gezi ayarındalar. Vazgeçilmesi lazım artık şu muhabbetten

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İmkansız mı? Genelde izlediğin diziler mars ta falan çekiliyor galiba :D

Evet . Erdal Bakkalın çaprazındaki evin 3.katında oturuyorum . Evimin önünde çekiliyor :) 1-2 kere dizide oynamışlığım bile var figuran olarak . Adres vereyim . İstanbul / Sarıyer / Kireçburnu / gelenlere sesleniyorum Mahallemizde bulunan Erdal bakkalı türbeye çevirdiğiniz için teşekkürler sayın Leyla ve Mecnuncular ..

Hero13

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnşallah devam eder,leyla ile mi mecnun bitemez bence :)

YEMEKTEYİZHASAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Evet . Erdal Bakkalın çaprazındaki evin 3.katında oturuyorum . Evimin önünde çekiliyor :) 1-2 kere dizide oynamışlığım bile var figuran olarak . Adres vereyim . İstanbul / Sarıyer / Kireçburnu / gelenlere sesleniyorum Mahallemizde bulunan Erdal bakkalı türbeye çevirdiğiniz için teşekkürler sayın Leyla ve Mecnuncular ..

inanıyorum ben sana. yukardaki nasıl yani diyen arkadaşa şaşırdım.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
yoo inanmadığımdan değil şaşırdım sadece

Wesley Sneijder

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Muhabbet nerelere gelmiş muhtarlıktan belge getircek Kireçburnu Muhtarlığı :D