Lenovo P2 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

efeyesilyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1500 'e kadar bütçem var . Bu telefonu buldum . Sosyal medya , clash royale vb oyun (max 3-4) oynuyorum . Bataryası ve hızı benim için daha önemli . Kamera da kullanılabilir olsun yeter . 3-4 sene kullanacağım , almalı mıyım ? Başka öneriniz neler ?

not: xiaomi mi5s vb . demeyin ithalatçı olmaz :)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
1500 'e kadar bütçem var . Bu telefonu buldum . Sosyal medya , clash royale vb oyun (max 3-4) oynuyorum . Bataryası ve hızı benim için daha önemli . Kamera da kullanılabilir olsun yeter . 3-4 sene kullanacağım , almalı mıyım ? Başka öneriniz neler ?

not: xiaomi mi5s vb . demeyin ithalatçı olmaz :)
P2 işini görür güzel telefon kesinlikle o fiyatta alınmaya değer

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle alınır. bataryası çok çok iyi ve yeterli seviyede bir kamerası var

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Lenovo P2 ilk etapta işini görebilir, fakat bir müddet sonra kasma donmaların başladığı söyleniyor. Ayrıca P2 ye android 8 gelebilir ama 9 un gelmesi çok düşük ihtimal. Güncellik istiyorsanız önermem. O fiyat bandında zenfone 3 ü öneririm. Asus daha kaliteli marka, kamerası harika ve amiral gemisi olduğu için güncellik konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Bataryası daha az tabi ama 3000 mah işinizi hayli hayli görür.

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kesinlikle alınır bir ara kullanmıştım hepte kullanmak istedim.5500 mah batarya mükkemmel!!!
ram vs onlarıda söylemek isterim.gönül isterki kusurlarını söyle aldırma ama ne yalan söyliyim telefonun + sı çok - si yok :):)

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Lenovo satış sonrası müşterisini mağdur ediyor mu servisleri nasıl

flyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben P1 kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bataryanın yüksek olması süper ama lenovo güncelleme konusunda biraz zayıf yukarı da arkadaşlarında söylediği gibi en fazla 1 güncelleme alırsınız ondan sonrasını beklemeyin. Satış sonrası sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.İyi çalışmalar.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Alınabilir.İsteklerinizi karşılar.O fiyata asus zenfone 3 de düşünebilirsiniz ancak bu p2 kötü demek anlamına gelmez.Asus alırsanız kamerası daha iyi olur,bataryası kötü olur.Kötü derken yine iyi bir pil ömrü olur ancak p2 nin verdiği bataryayı şu an hiç bir telefon veremiyor.Yani asus pil konusunda kötü değil.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bir atasözü Lenovo alınmaz

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Genel kullanıcı sorunları bir taneside bizim hanemize denk gelince tabi insanın bir daha alasıda önereside gelmiyor.
Bu işler şans işi sanırım ya Xiaomi vb. alanlar iyi riske giriyor bence sanırım ben de giricem bu riske ama olsun :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
lenovo p2 nin tek eksisi var o da fiyatı, fiyatı bir türlü düşmüyor :D taş gibi telefon, alınır hem değerini de koruyor... fiyatı ancak p3 çıktığında düşecek gibime geliyor :)