Haber Leipzig, Barış Alper Yılmaz için 23 milyon Euro'luk teklif yaptı

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,449
5
3,699
358
💶 Leipzig, Barış Alper Yılmaz için Galatasaray'a 23 milyon Euro'luk teklif yaptı.

(Fanatik)

IMG_0211.png

gdh.digital

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,061
8
25,415
8,958
Ben sahsen 20'den fazla bile edecegini dusunmuyorum zira fiziksel ustunluk saglayamazsa basarili olamayan bir futbolcu. Bunu son macta da gorduk. Osayi ve Ferdi'ye fiziksel ustunluk saglayamayinca bir sey yapamadi. Bundesliga, Italya, Ingiltere fiziksel olarak bu adami asar, Fransa veya Ispanya yapmasi lazim.

enescmz

Asistan
12 Ağustos 2020
246
136
43
💶 Leipzig, Barış Alper Yılmaz için Galatasaray'a 23 milyon Euro'luk teklif yaptı.

(Fanatik)

Ekli dosyayı görüntüle 190385
gdh.digital
artık ülkemizden çıkan oyuncuların tabanı 20. bunu daha yukarıya çekmemiz bi 5-6 yılı alır. değerini bulanın gitmesi hepimiz için hayırlı olur keza barış için büyük seviye atlaması olur.

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25
artık ülkemizden çıkan oyuncuların tabanı 20. bunu daha yukarıya çekmemiz bi 5-6 yılı alır. değerini bulanın gitmesi hepimiz için hayırlı olur keza barış için büyük seviye atlaması olur.
Hocam Barış için bence az bu para, hem kanat oynuyor, hem bek oynuyor, Santrafor'da oynayabilir.

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,998
1,658
Ben sahsen 20'den fazla bile edecegini dusunmuyorum zira fiziksel ustunluk saglayamazsa basarili olamayan bir futbolcu. Bunu son macta da gorduk. Osayi ve Ferdi'ye fiziksel ustunluk saglayamayinca bir sey yapamadi. Bundesliga, Italya, Ingiltere fiziksel olarak bu adami asar, Fransa veya Ispanya yapmasi lazim.
Türkiye için bencede iyi fiyat vermişler. Barış memleketlim ve belediyede beraber oynamışlığımızda var ne kadar hatırlamasamda ama 23 çok iyi bir fiyat... Barış 23 ediyorsa ferdi 30dan fazlaya gider...

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,061
8
25,415
8,958
Türkiye için bencede iyi fiyat vermişler. Barış memleketlim ve belediyede beraber oynamışlığımızda var ne kadar hatırlamasamda ama 23 çok iyi bir fiyat... Barış 23 ediyorsa ferdi 30dan fazlaya gider...

Ferdi'nin 30-40 arasi bir sey edecegini dusunuyorum. Her seyden once bek ve en onemlisi guncel futbolun bek oyuncusu. Tam bir sahte bek. Hollanda alt yapisi var ki bu zaten kafadan 10 milyon koy demek ayni seyi Oosterwolde icin de soyleyebilirim. Sakatlik sorunu yok, yuksek tempoda art arda fazla mac cikarabiliyor ve hem hucumu hem de savunmasi iyi. Inanilmaz karakterli bir topcu, zorda kalirsan kanada da at orta sahaya da. En onemlisi cok kolay bir sekilde adam eksiltmesi. Yuruyerek adam geciyor.