League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Golda çıkıcam diye full amumu jung oynuyorum. Valla gına geldi artık :)

Napalım anca jung olunca taşınıyor maçlar. Birde amumu ultisi takım savaşlarında çok işe yarıyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Golda çıkıcam diye full amumu jung oynuyorum. Valla gına geldi artık :)

Napalım anca jung olunca taşınıyor maçlar. Birde amumu ultisi takım savaşlarında çok işe yarıyor.
Aynen öyle hocam sen kafa atıp girmediğin sürece kimse tfye girmiyor trde

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ilk pentayı atıyodum 4te4 aldım karşıdaki adam sal dedim saldı adam vladimir arkadan flash attı çaldı
78e767cca8f95c2db1016e44ccb77eb7.jpg

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Şu lanet kata çok OP en son 7maçtan sadece 1i lose
Aslında o kadar değil luden çıkınca çok uyumlu Gücünü kat kat arttıran bir item

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Dereceli maçlarda ilk Katarina' yı banlarım ya da banlatırım. 6 olduktan sonra top bot lane lere gidip çok rahat kill çıkarabiliyor. Roam atabiliyor. Hele o E skili ile pasifi yok mu :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Kite çalışmalarım devam ediyor 1 önceki maçta vayne ile oyun taşıyan ben son maçta oyunu sattım resmen ama suç tamamen jungle'ın dı zaten ct yemişim adam oyun sonuna kadar 1 kere geldi oda gelemedi adam akıllı.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Kite çalışmalarım devam ediyor 1 önceki maçta vayne ile oyun taşıyan ben son maçta oyunu sattım resmen ama suç tamamen jungle'ın dı zaten ct yemişim adam oyun sonuna kadar 1 kere geldi oda gelemedi adam akıllı.

Bot lanede ister karşı takımda ister bizim takımda vayne olsun oraya çok fazla gang giderim. Kendi Takımımda ise erkenden kastırmak için karşı takımda ise oyundan düşürmek için adamı
[MENTION=65949]SwateR[/MENTION] diyelim ki lanei kaybediyorum bot lanee gidip rahat bir şekilde Kil alıyorum :) mid oynamanın bir avantajı ise karşına oyunu bilmeyen anancı veletler geliyor genelde. Heimerdinger geldi karşıma adam stınlayan yeteneğini minyonlara atıyor. Akali az canı var görinmezlik dumanını Üstüme atıp Üstüme atladı r ile ben de hemen w bastım :) öldü adam orda

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Vayne in CT si kim Lucian mı, caitlyn mi, Jinx mi

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hecarim alıcam heralde ama voliyi de düşünmüyo değilim
Her ne kadar norma oyun bile olsa http://youtu.be/x4HnTmJXNZE bakın şu viddeoya şidmi yükleniyor 2 dkya yüklenir BACI DEVİREN QQ isminde biri yaşım küçük olabilir zaten önemli olan aklının küçük olması adamın aklı velet skype verseydi skypeı da çekçektim vermedi
yüklendi ben elimden geleni yaptım flash falan attım can sıkısına onu masur görün zaten kesin kayıp oyun

Abram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hecarim alıcam heralde ama voliyi de düşünmüyo değilim
Her ne kadar norma oyun bile olsa http://youtu.be/x4HnTmJXNZE bakın şu viddeoya şidmi yükleniyor 2 dkya yüklenir BACI DEVİREN QQ isminde biri yaşım küçük olabilir zaten önemli olan aklının küçük olması adamın aklı velet skype verseydi skypeı da çekçektim vermedi
yüklendi ben elimden geleni yaptım flash falan attım can sıkısına onu masur görün zaten kesin kayıp oyun
Lee Sin al keyfine bak [emoji6]

Abram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 yıldır yokum ona göre yorum yapıyorum lakin Lee siz meta olmaz[emoji4]

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Pingdw 14000 ms gördüm bugün daha da oynamadım bakalım abimin Laptop sorunlu biraz

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
7maç 5 win son maç derecelide karşıma vayne geldi cait oynadım ne OPmuş ya( 10 lvlken falan bot gamede oynardım hep biraz hero dener gibi oldu :D )

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
7maç 5 win son maç derecelide karşıma vayne geldi cait oynadım ne OPmuş ya( 10 lvlken falan bot gamede oynardım hep biraz hero dener gibi oldu :D )
Caitlyn e baskın atmak kolay da değildir. Hem o tuzakları hem de yavaşlatan ağı sayesinde iyi kaçıyor.

Birde beni euw de ekler misin: mutluçocuk

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gtx 960 ya da 950 li Laptoplarin Türkiye'ye gelmesini bekliyorum bir gelsinlee şu oyunda Diamond olacağım herkes beni izleyecek :p

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hayırlı olsun kardesm :) kaç maçta kaç yaptın.

10da6 onunu da arkadaşla Duo girdik o önceki sezon gümüş 4tü o altın5 ben gümüş 2 :D son maçı sattı takım ya skorda öndeydik hiç kasmamış bir vayne Penta attı adcmiz Darius'a focuslandığından gitti oyun 8-1-8 başlamıştım aslında

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Shaco çok eğlenceli ya :) blueyu kestiğim gibi adamın redine gittim adam ilk önce gördü beni ben geri gittim adamın rede başlamasını bekleyip mavi Takımın reddinin Yanındaki çalıya pustum q atıp arkasına kutu koydum tutuştur bi de :D adam afk kaldı sinirden :)