League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Selamlar Arkadaşlar,

Ben de yükledim bakalım, öğreneyim biraz aranıza katılmaya teşebbüs ederim. :) MOBA kültürüne çok uzağım, bu aralar HotS'a Alpha erişim geldi ona bakınıyorum.

Güzel günler dilerim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Selamlar Arkadaşlar,

Ben de yükledim bakalım, öğreneyim biraz aranıza katılmaya teşebbüs ederim. :) MOBA kültürüne çok uzağım, bu aralar HotS'a Alpha erişim geldi ona bakınıyorum.

Güzel günler dilerim.
Abi 2. Paragrafi anlamadim ama güzel birşey dedin herhalde :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Selamlar Arkadaşlar,

Güzel günler dilerim.

Berkin abi :D hoş geldin :) abi oyunu en rahat en kolay yönden ben öğretebilirim, ts3 şart ordan mobanın mantığını oyunun mantığını metalar herolar her şeyi anlatmaya çalışırım tabi istersen :p ben kaç yılımı verdim halen daha sıkılmadım eğer oyunu kavrarsan ve hoşuna giderse bırakıcağını düşünmüyorum :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar league of legends'e gelicek varmı giriyoruz?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Berkin abi :D hoş geldin :) abi oyunu en rahat en kolay yönden ben öğretebilirim, ts3 şart ordan mobanın mantığını oyunun mantığını metalar herolar her şeyi anlatmaya çalışırım tabi istersen :p ben kaç yılımı verdim halen daha sıkılmadım eğer oyunu kavrarsan ve hoşuna giderse bırakıcağını düşünmüyorum :)

Arkadaşlar league of legends'e gelicek varmı giriyoruz?

TS kullanmıyormusunuz artık :D

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38

Bi oyunun başına geçebilsem şahane olacak :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Her gün dörtte dört yapıyoruzda bir penta atamadık ne şanssız insanlarız ya :/

Bu arada arkadaşlar oyuna gelmek isteyenlere her zaman yer var yeter ki ts3'e gelin :)

Yer var mi beyler ? [emoji1]

var

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar gelmek isteyen varmı giriyoruz ? herkese yer var?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar giriyoruz gelmek isteyen varmı?

[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] [MENTION=329337]Eric Cartman[/MENTION] ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Tabi ya :/

Tamam ben beklemedeyim gelince burdan yaz veya tsye gel okey?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bugun [MENTION=3]Berkin Bozdoğan[/MENTION] Berkin abiye lol öğrettik [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] ile, ilk siftasını riven ile yaptı :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=3]Berkin Bozdoğan[/MENTION] [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] [MENTION=329337]Eric Cartman[/MENTION] ve tüm lol oynayanlar, oyuna giriyorum gelmek isteyen varmı?

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Selamlar, dün ve bugün mümkün değil ama müteakip günlerde olaya katılacağım.

Bi hero'dan bahsetmiştin, hangisiydi o? Para yatırayım. :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Selamlar, dün ve bugün mümkün değil ama müteakip günlerde olaya katılacağım.

Bi hero'dan bahsetmiştin, hangisiydi o? Para yatırayım. :D

Müteakip günlerde bekleriz '' artık ne oluyorsa :D ''

Berkin abi hangi heroyu anlatmıştım bilmiyorum ama sana anlattığım herolar sanırım oyunun en zor şampiyonlarıydı.

Haa hatırladım Caitlyn demiştim ad carry çok rahat farm yapabileceğim bir şampiyon, sanırım ondan bahsediyorsun :)

Ben tsdeyim Berkin abi istediğin zaman gelebilirsin yardımcı olurum oynarızda :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=3]Berkin Bozdoğan[/MENTION] Abi sana bahsettiğim hero bu, buildi yani item diziliminide görmüşsündür, ilk ebedi '' veya kanasusamış tercihe bağlı çok kasmışsan ebedi çıkarsın ilk '' sonra hayalet dansçı, kanasusamış veya ilk kanasusamış çıkmışsan ebedi çıkarsın, son olarakta son fısıltı. Son fısıltıyı cıkamadan bitti.

10562559_10204596646704948_70512665444193396_o.jpg

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ScofieLd1097
Çok uzun süre önce 30 oldum ama halen dereceli maçlara girmedim,normal oyundakileri gördükçe korkuyorum,Bronz'a düşerim diye,kısacası şu anlık unranked.
Koridor;Sıklıkla Mid&Solo,bazen Jungle,ara sıra ADC,Support asla :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
ScofieLd1097
Çok uzun süre önce 30 oldum ama halen dereceli maçlara girmedim,normal oyundakileri gördükçe korkuyorum,Bronz'a düşerim diye,kısacası şu anlık unranked.
Koridor;Sıklıkla Mid&Solo,bazen Jungle,ara sıra ADC,Support asla :D

Normal oyunda kendini geliştiremezsin ki :) yani bir noktaya kadar, dereceli ranked dünyası ap ayrı bir dünya. Bende oyuna ilk başladığımda bronzdum diğer sezon gold oldum 1000 zafere yaklaşmıştım rankedde sadece zafer :) ama işte hesap gitti smurftayız...