Laptop yavaşladı

Bu konuyu okuyanlar

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73
Arkadaşlar merhaba laptopum son 2-3 günde çok yavaşlamaya başladı disk dolu değil ram gayet yeterli 16 GB virüs taraması yaptım virüste yok zaten PC yeni sıfırlandı neredeyse çok hızlıydı fakat son 2 3 gün bişi oldu Windows güncellemeleri de güncel driverler vs onlar hepsi güncel bios da güncel noldu bilmiyorum sorunu çözmem lazım nasıl çözebilirim mesela oyundan örnek verim ets 2 en yüksek ayarlarda gram donma kasma yapmadan oynayabilirken şimdi en düşükte arada takılıyor bunun sorunu ne olabilir lütfen yardım edin son 2-3 gündür canımı sıkmaya başladı bu olay iyi günler..

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Yeni sıfırlandı demişsiniz driverler yüklü mü yüklüyse güncel mi?

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar merhaba laptopum son 2-3 günde çok yavaşlamaya başladı disk dolu değil ram gayet yeterli 16 GB virüs taraması yaptım virüste yok zaten PC yeni sıfırlandı neredeyse çok hızlıydı fakat son 2 3 gün bişi oldu Windows güncellemeleri de güncel driverler vs onlar hepsi güncel bios da güncel noldu bilmiyorum sorunu çözmem lazım nasıl çözebilirim mesela oyundan örnek verim ets 2 en yüksek ayarlarda gram donma kasma yapmadan oynayabilirken şimdi en düşükte arada takılıyor bunun sorunu ne olabilir lütfen yardım edin son 2-3 gündür canımı sıkmaya başladı bu olay iyi günler..
Bilgisayarı ne zaman sıfırlamıştınız? Ve virüs taramasını hangi güvenlik yazılımı ile yaptınız?

Reaksiyon puanı
6,405
Bilgisayar fanlar tozlanabilir tozları ı temizleyin termal macun sürün hiç olmazsa format atın tekrardan.
Bide bunu indirin sonra sonucların fotosunu ayın belki hdd sağlığı düşmüştür.

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73
Bilgisayar fanlar tozlanabilir tozları ı temizleyin termal macun sürün hiç olmazsa format atın tekrardan.
Bilgisiyarı yaklaşık 1 ay önce falan temizledim daha yeni neredeyse

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73
MalwareBytes ile tarayın, bir de bu sorun sıfırlamadan önce var mıydı sıfırladıktan sonra mı oldu biraz detaylı bilgi verir misiniz?
Şöyle diyim eski bı SSD VARDI sonra Samsung evo 870 ile değiştirdim Samsung'un güncel kalteli SSD si sonra bunu 1 2 aydir kullanıyorum gayet hızlıydı problem yoktu son 2 3 gün yavaşladı nedense

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Şöyle diyim eski bı SSD VARDI sonra Samsung evo 870 ile değiştirdim Samsung'un güncel kalteli SSD si sonra bunu 1 2 aydir kullanıyorum gayet hızlıydı problem yoktu son 2 3 gün yavaşladı nedense
bu sorun sıfırlamadan önce var mıydı sıfırladıktan sonra mı oldu

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Zaten yeni SSD geçince otomatikmen Windows kurmak gerek SSD için boş oluyor yeni aldığım SSD Windows kurdum kullandım 1 2 aydir ve son 2 3 gün yavaşladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu foto site için çok büyük diyor
MalwareBytes ile tarayın.

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73

MalwareBytes ile tarayın.
Yaptım sorunlar buldu karantinaya alıp sonra sildim